• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy zdrada kontrolowana może być lekarstwem na niedopasowanie w związku

Mężczyzna

Kriss12

Cichy Podglądacz
Ciężko powiedzieć. Może i tak a może nie . Musicie pogadać szczerze i wtedy zdecydować co robić. Każdy człowiek jest inny i ma inny punkt widzenia oparty na własnym życiowym doświadczeniu.
 
Mężczyzna

Kriss12

Cichy Podglądacz
Musisz popracować nad swoją pewnością siebie stary . Zrób coś dla siebie . Osiągnij jakiś postawiony cel a najlepiej kilka . A jeśli chodzi o kochanka to prędzej czy później jakiś będzie lepszy niż Ty. Ważne jest co wy czujecie do siebie . Sex to tylko dodatek do gry .
 
Mężczyzna

Kriss12

Cichy Podglądacz
Będę szczery . Skoro nie czujesz się z tym dobrze i myslisz że jak jej nie pozwolisz to pójdzie na bok to odpowiedź jest tylko jedna . To nie jest dobra opcja . Nie mam zamiaru jednak doradzac ci bo kazdy ma swoj rozum I musi postepowac według tego co sam czuje itd. Rob tak byś czuł się dobrze ze sobą i pamiętaj że pół światu tego kwiatu .
 
Mężczyzna

Bogdan39

Cichy Podglądacz
Będę szczery . Skoro nie czujesz się z tym dobrze i myslisz że jak jej nie pozwolisz to pójdzie na bok to odpowiedź jest tylko jedna . To nie jest dobra opcja . Nie mam zamiaru jednak doradzac ci bo kazdy ma swoj rozum I musi postepowac według tego co sam czuje itd. Rob tak byś czuł się dobrze ze sobą i pamiętaj że pół światu tego kwiatu .
może i masz racje ale juz jakiś czas rozmawiamy o tym i żona chce spróbować
 
Mężczyzna

Kriss12

Cichy Podglądacz
Ona już chyba spróbowała z tego co mówisz. A ty też chcesz ? To jest pytanie które musisz sam sobie zadać chłopie.
 
Mężczyzna

daniel644

Nowicjusz
Wszystko właśnie zależy czy chcesz jesteś na to gotów.
Żeby coś takiego się udało to obie strony musza tego chcieć.
I czy jesteś gotów świadomie oddać żonę drugiemu mężczyźnie ?
Jeżeli jesteś pewien to możecie spróbować
 
Kobieta

JeanGrey

Podrywacz
Gorzej jak seks z nim się jej bardzo spodoba :) W czasie orgazmu zostaje uwolniona oksytocyna, pojawia się przywiązanie, ludzie się do siebie zbliżają. Może gdyba to jednorazowa akcja, to ok, ale na jeśli na dłużej, to bym nie ryzykowała. Wiem po sobie. Wyszłam za mąż z miłości, ale ten totalny brak seksu z mężem sprawił, że miłość nie przetrwała. A późniejsza znajomość zawarta tylko na seks, dała mega przyjemność nam obojgu i teraz mieszkamy już razem i jest zajebiście.
 
Kobieta

JeanGrey

Podrywacz
A tak poza tym to w czym jest problem? Jak żona chce się bzykać. to Tobie nie staje czy co? Sorki że tak pytam. ale bardzo rzadko się zdarza że to facet ma z tym problem. Ja właśnie wcześniej na takiego trafiłam :)
 
Mężczyzna

NaWesoło

Podrywacz
W sumie zabawne (bynajmniej dla mnie) że trafiłem na ten temat. W weekend rozmawiałem że swoim naprawdę dobrym kolegą i spytał się mnie co myślę na podobny temat. Przyznał mi się że już od jakiegoś czasu to jakoś specjalnie nie ma ochoty na sex i jak już się zbierze w sobie to raz góra dwa razy w miesiącu i żona robiła mu o to straszne jazdy bo ona potrzebuje wiecej.
U niego aktualnie działa to dość dziwnie bo z jego tłumaczenia zrozumiałem że raz na jakiś czas idzie z żoną do klubu czy baru i siadają osobno. Jak żona coś sobie wyrwie i z kimś się prześpi to dla niego spoko bo itak pewnie więcej go nie zobaczy więc nie czuję się zagrożony itd. Zapytałem z ciekawości co by zrobił gdyby się dowiedział że spala z kimś znajomym albo że spala z kimś więcej niż raz lub poza jego zgodą odpowiedział "no chyba bym kurwe zabił".
Pytałem ile już tak żyją to wyszło na to że od ponad pół roku i na razie są zadowoleni więc może w tym szaleństwie jest jakaś metoda.
 
Mężczyzna

J23

Seks Praktykant
Jest w tym coś podniecającego ale też nie wiadomo co z tego może wynik ąć
Dokładnie tak. Jeśli jednak przetrwaliście zdradę, jeśli w innych kwestiach się dogadujecie, jest wam dobrze razem, kochacie się, macie wspólne sprawy... to faktyczne to możne pomóc. To dobry układ dla ludzi temperamentnych i ceniących dotychczasową stabilność.
 
Mężczyzna

Adoka

Cichy Podglądacz
Swego czasu w moim związku zaczęło nieco psuć, zaczęliśmy żyć bardziej obok siebie niż ze sobą, seks był z reguły przeciętny. W tedy pojawiła się jej koleżanka z pomysłem żeby we dwie pojechały na tydzień nad morze. Pomyślałem że w sumie to nie głupi pomysł odpocząć tak od siebie. Przed samym wyjazdem powiedziałem swojej dziewczynie że to jej wyjazd i niech robi co chce i że po jej powrocie o nic nie będę pytał. Wróciła pozytywnie odmieniona, tak jak obiecałem o nic nie dopytywałem, ale co by to nie było (czy to po prostu wyjazd sam w sobie czy skok w bok) to cieszę że to się stało bo w naszym związku zdecydowanie się polepszyło.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry