• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy to prawda, że murzyni mają ogromne członki?

Mężczyzna

WscieklyRuchacz

Seks Praktykant
Polacze dwa watki. Ktos oburzal sie ze kobiety smia oceniac mezczyzn poprzez zawartosc rozporka i o zgrozo! smia miec chec na wieksze rozmiary. Inny mu odpowiedzial ze przeciez faceci klasyfikuja kobiety na tych samych zasadach. Cytujac autora wiedzmina: 9 na 10 facetow woli kobiety z duzymi cyckami. Ten 10ty woli tych 9ciu.
Wiec tak, my oceniamy kobiety po rozmiarach. Dlaczego one nie moga nas? I dlaczego nie moglyby miec ochoty na mokebe? Wolny swiat. I teraz przechodzimy do rozmiarow. Srednia europejska to 15cm (dane z dupy, sobie sprawdzcie), zdecydowana wiekszosc kobiet ktore spotkalem woli srednia europejska, a nawet troche mniejsze (czyt: anal). No ale byly tez dwie nimfomanki ktore ”mialy ciagoty do afryki” - if you know what I mean. Wniosek: lepszy siusiak pyza (90%) niz murzynska pala (10%). Przynajmniej statystycznie z mojego skromnego doswiadzczenia ministranta.
 
Kobieta

Frytka69

Seks Praktykant
Nigdy nie mów nigdy, wiadomo każdy ma fantazje i im więcej tym lepiej ale na tą chwilę sex czy związki tylko z Polakami 🤪nie jestem rasistką żeby nie było.
 
Mężczyzna

Golden Retriver

Instruktor seksu
No to ja już nie wiem. Mają, czy nie?
Raczej skłaniam się uwierzyć dziewczynom, które miały do czynienia niż teoretykom "czarnej ornitologii".
Bo ta cała debata coraz mniej jest tego chuja warta.
 
Mężczyzna

wronskjan

Erotoman
Nie jest to żaden kompleks, to tylko słowo. Tak jak miłość.
No ale nie o białych Polakach i nie o białych polaczynach to temat.
Słów używa się w jakimś celu, można napisać pisarz lub pogardliwie pisarczyna.
Ale już kończę, po prostu irytuje mnie takie podejście i się uruchomiłem.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry