• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Biseksualność kobiet - prawda czy mit?

Konik121

Moderator
Członek Załogi
Ponoć każda kobieta gdzieś w środku ma choć iskrę pożądania do innych kobiet.

Pytanie do was drogie Panie : ile w tym prawdy? Które z was po cichu marzą o tym aby móc poszaleć z inną kobietą? A może to nie są ciche marzenia tylko jawne fantazje? Jeśli tak to czy wolicie zostawić to w sferze wyobraźni, czy może chciałbyście to zrealizować?

Może macie za sobą takie przygody i chcecie podzielić się wrażeniami? Podobało wam się? Chciałbyście to powtórzyć, czy raczej było to błędem?
 

Asiusia79

Cichy Podglądacz
Ponoć każda kobieta gdzieś w środku ma choć iskrę pożądania do innych kobiet.

Pytanie do was drogie Panie : ile w tym prawdy? Które z was po cichu marzą o tym aby móc poszaleć z inną kobietą? A może to nie są ciche marzenia tylko jawne fantazje? Jeśli tak to czy wolicie zostawić to w sferze wyobraźni, czy może chciałbyście to zrealizować?

Może macie za sobą takie przygody i chcecie podzielić się wrażeniami? Podobało wam się? Chciałbyście to powtórzyć, czy raczej było to błędem?
To prawda...
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
... Pytanie do was drogie Panie : ile w tym prawdy? Które z was po cichu marzą o tym aby móc poszaleć z inną kobietą? A może to nie są ciche marzenia tylko jawne fantazje? Jeśli tak to czy wolicie zostawić to w sferze wyobraźni, czy może chciałbyście to zrealizować?...
Z nicka jasno wynika żem nie kobieta a co za tym idzie nie powinienem tu zabierać głosu, ale...
W męskiej erotyce jest wiele pięknych i niezapomnianych chwil, jednak to co swego czasu przeżyłem na własne oczy i uszy i wysuszone na sachare gadlo w ogóle nie mieści się w moim męskim pojmowaniu erotyzmu kobiet. A ten jest wręcz powalający nas facetów na męską zadufaną mordę, walący na odlew i godzący we władzę i godność jedynie słusznego dawcy przyjemności.
I słusznie.
 
Kobieta

Saanvi

Podrywacz
Jak najbardziej mam to w sobie. Jednakże biseksualizm oznacza w praktyce odczuwanie popędu płciowego, emocjonalnego oraz romantycznego do osób tej samej i odmiennej płci. Ja za to ograniczam się głównie do tego pierwszego ;) związku z kobietą nigdy nie stworzyłam.
 
Kobieta

RoseGold

Podrywacz
A ja uważam że i tak i nie. Są kobiety które to mają są biseksualne, a są takie gdy ich płeć ich wogóle nie podnieca, nie jara, nie zwraca na nich uwage w sensie sekualnym, nie jara ją wogóle seks, pieszczoty, gify gdy widzi seks, czułość, bliskość dwóch kobiet. Fajny widok, ale tyle. Nic we mnie nie drży z zachwytu czy chęci. Jestem po prostu 100% hetero. Oczywiście lubię kobiety, zwrócę na nich uwage ale w formie koleżeńskiej tyle. Porozmawiam, wesprę, pocieszę, powymieniam się doświadczeniami, jak coś doradzę, pochwalę że np. Pięknie wygląda, ma fajną stylówkę, śliczny makijaż, włosy, paznokcie, podoba mi się to i to w jej charakterze, lubiente i te cechy w jej osobowości itd. Czysto koleżeńska stopa. Nie jarają mnie kobiety. Po prostu. Lesbijska sztuka erotyczna jest ładna i tyle. Ale nie czuje nic więcej, nic bardziej.
 
Kobieta

Viki

Cichy Podglądacz
Raczej to nie całkiem prawda. Są taki co nie cierpią lesbijek. A i są takie co w okresie dojrzewania pewnie nie oparły się eksperymentom. Te ostatnie po burzy hormonów podzieliły się na dwie grupy. Część została hetero, a część bi. Jedne bardziej inne mniej.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry