• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy to prawda, że murzyni mają ogromne członki?

Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Czyli na czym w ogóle stanęło? Mają te ogromne członki czy nie?
Czy wszyscy czarnoskórzy mają ogromne członki, tego chyba nikt nie.
Jeśli ktoś jednak chce, może sprawdzić rozmiar członka pojedynczego lub wielu czarnoskórych. Kobiety mogą to sprawdzić na kolanach, z pytą w ustach.
Ci faceci, którzy chcą składać hołd, służyć osobnikom z wielkimi penisami, mają niewątpliwie trudniej, bo wkraczają w sferę intymną innego mężczyzny.
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
@stroiczek Naprawdę, jak się czyta Twoje opinie, to ciężko się od śmiechu powstrzymać. Jesteś lepszy niż niejeden współczesny kabaret
No cóż, to jest groteska, do której dotarliśmy w sprawie potężnych kutang. Potężnych kutang, ktorych posiadaczom oddaje się część na kolanach.,
Należy przy tym zauważyć, że ja tego nie wymyśliłem.
 
Mężczyzna

wretis7

Cichy Podglądacz
Odruch naturalny 🤣 Tutaj jest ich mało, ale będąc w UK sama widziałam, zwłaszcza gdy nosili dresy a w nich dosłownie cały zarys penisa...widok miazga.
Aniko nie wszedzie jest ich mało
Ja mieszkam niedaleko ośrodka wypoczynkowego Powidz a w Powidzu jest potężna baza wojskowa i lotnisko i stacjonuje mnóstwo Amerykańskich żołnierzy w tym połowa czarnoskórych
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry