• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy to prawda, że murzyni mają ogromne członki?

Mężczyzna

Edging

Podrywacz
Ale te duże nie sztywnieją tak bardzo zdaję się. A taki nie usztywniony do końca to się zgina jak ciaśniejsza cipka.
 
Mężczyzna

19niceman92

Cichy Podglądacz
No to faktycznie pokaźnych rozmiarów mają penisy. Przyznam szczerze, że jak tylko mijam jakiegoś czarnoskórego mężczyznę to nie wiem czemu ale nawet mi jako mężczyźnie wzrok ucieka na jego krocze…
A jak ocenisz doznania z seksu z czarnoskórym mężczyznom? Jeśli możesz i masz ochotę to zerknij na czat.
 
Kobieta

Aniko542

Cichy Podglądacz
No to faktycznie pokaźnych rozmiarów mają penisy. Przyznam szczerze, że jak tylko mijam jakiegoś czarnoskórego mężczyznę to nie wiem czemu ale nawet mi jako mężczyźnie wzrok ucieka na jego krocze…
Odruch naturalny 🤣 Tutaj jest ich mało, ale będąc w UK sama widziałam, zwłaszcza gdy nosili dresy a w nich dosłownie cały zarys penisa...widok miazga.
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
W ogóle, to przede wszystkim nie murzyni a czarni, dla mnie absurdalny jest kult wielkości, mam i tak swoje zdanie, że zbyt długie przyrodzenia powodują dyskomfort i sprawdzają się wyłącznie na filmach, jak wszelkie wielokąty też, a jak ktoś przyjmuje za wzorzec filmy to niestety żal mi go i powinien już zasięgać porady specjalisty.
"Kult pały" nie jest absurdalny. Nikt nie szuka na seks osobnika z krótkim penisikiem. Tutaj mamy przykład, wielkość pały interesuje także niektórych mężczyzn:
No to faktycznie pokaźnych rozmiarów mają penisy. Przyznam szczerze, że jak tylko mijam jakiegoś czarnoskórego mężczyznę to nie wiem czemu ale nawet mi jako mężczyźnie wzrok ucieka na jego krocze…
 
Mężczyzna

Arno45

Podrywacz
Teoretycznie tak, wg determinizmu Darwina, spory fallus, obfite piersi, pośladki i sylwetka w stylu Wenus z Willendorfu, choc patrząc po pupach pań na siłowni zaczynam się zastanawiać...czy myslą o zwabieniu samca w celu prokreacji, gwarantują płodność i przetrwanie gatunku, dziś jednak gdy panie nie chcą rodzić, panowie przybierają metroseksualny styl mam wrażenie, że płodność i ten argument został wyparty z moich genów, zupełnie nie rozumiem fascynacji długością, grubością, obfitością biustu , bioder i ust.
 
Mężczyzna

Golden Retriver

Instruktor seksu
Teoretycznie tak, wg determinizmu Darwina, spory fallus, obfite piersi, pośladki i sylwetka w stylu Wenus z Willendorfu, choc patrząc po pupach pań na siłowni zaczynam się zastanawiać...czy myslą o zwabieniu samca w celu prokreacji, gwarantują płodność i przetrwanie gatunku, dziś jednak gdy panie nie chcą rodzić, panowie przybierają metroseksualny styl mam wrażenie, że płodność i ten argument został wyparty z moich genów, zupełnie nie rozumiem fascynacji długością, grubością, obfitością biustu , bioder i ust.
Wydaje się, ze jeżeli w ogóle wabią samca, bo już niekoniecznie, to raczej w charakterze żywej zabawki.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry