• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy to prawda, że murzyni mają ogromne członki?

Kobieta

PaniMargaret

Podrywacz
Wiem, bo kiedyś też byłem chłopcem, bez pieniędzy, bez statusu, bardziej wrażliwym na opinie innych. Teraz mogę mieć na to wywalone, bo jestem zamożnym człowiekiem

Wiem, bo kiedyś też byłem chłopcem, bez pieniędzy, bez statusu, bardziej wrażliwym na opinie innych i od innych zależnym. Teraz mogę mieć na to wywalone, bo jestem zamożnym człowiekiem.

Kto nie ma wyboru, będzie się bardziej starał. Dotyczy to wszelkich aspektów naszego życia.
Zanim nas zlinczują za posty nie na temat podziękuję za rozmowę. Powodzenia bidulku.
 
Kobieta

PaniMargaret

Podrywacz
Nie istnieje coś takiego jak pech w tym zakresie. Dokonałaś niewłaściwych wyborów partnerów.
Przypomnę, że przyczyna niepowodzeń leży również po stronie osoby, której się coś nie powiodło.
Typowa zagrywka facetów, jak wam nie staje to wina kobiety😂 chyba trafiłam na czuły punkt bidulku. Nawet nie wiesz na czym polegał problem ale się wypowiadasz. Faktycznie jesteś człowiekiem sukcesu, bez kasy i bez wzwodu. Co
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
chyba trafiłam na czuły punkt bidulku.
Eee tam!
Typowa zagrywka facetów, jak wam nie staje to wina kobiety
No nie każda potrafi podniecająca. Ale to też nie jest wina tylko tej kobiety. Jakby facet był lepszy, to by miał partnerkę, która potrafi go podniecić.
Faktycznie jesteś człowiekiem sukcesu, bez kasy i bez wzwodu.
Eee tam! 🤣
Nawet nie wiesz na czym polegał problem ale się wypowiadasz.
Nie oświeciłaś nas, na czym kompleksowo polegał ten twój problem. Napisałaś o egoizmie czarnoskórych, a ja rozumiem, że każdy z nas jest w większym lub mniejszym stopniu egoistą.
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
stroiczek zazwyczaj pierdzili jakieś kocopoły i inne wyczytane w necie teorie... dziwny gość jest
Tak, o niezasadności zrzucania winy na innych i konieczności wzięcia odpowiedzialności za dokonane wybory gadają i piszą tylko w necie (ironia). 🤓
Nie wiemy czemu takie oczywistości wzbudzają w ludziach tyle emocji.
 
Mężczyzna

jereq

Nowicjusz
Tak, o niezasadności zrzucania winy na innych i konieczności wzięcia odpowiedzialności za dokonane wybory gadają i piszą tylko w necie (ironia). 🤓
Nie wiemy czemu takie oczywistości wzbudzają w ludziach tyle emocji.
Odniesiesz się do tematu wątku, czy będziesz kontynuował offtopa?
Napisz o swoich doświadczeniach z murzyńskimi kutasami, ale zamilcz w tym wątku.
 
Mężczyzna

Icarium

Seks Praktykant
Odniesiesz się do tematu wątku, czy będziesz kontynuował offtopa?
Napisz o swoich doświadczeniach z murzyńskimi kutasami, ale zamilcz w tym wątku.
Odniesie się tylko najpierw się przeloguje na inne konto, konto kobiety, podda do dyskusji argument, który będzie mu dalej pasował i pozwoli na dalsze wywody. Może przecież jest zamożnym facetem, który ma na wszystko wywalona, ale gubi się w skomplikowanej hierarchii (grom wie o co mu chodzi). Podda parę cytatów z książek, rzuci nazwisko filozofa, lub logika i zacytuje parę pasków z wiadomości CNN.
 
Mężczyzna

wretis7

Cichy Podglądacz
A teraz na temat czarnoskórych facetów i ich kutasów
to nie mit...maja WIELKIE jako rogacz który był w związku cuckold mam też trochę znajomości z ludzmi z tego klimatu
Np.Moja koleżanka poznana na forum o tematyce cuckold jezdzi co roku na dwutygodniowe wakacje na Cap D age znaną miejscowosć z rozpusty sodomii i czarnoskórych oraz chętnych pięknych białych kobiet jezdzi tam co roku ze swoim mężem rogaczem oraz kuzynką i Panie wtedy oddają się tylko czarnoskórym Poza tym na plaży w Powidzu czy Przybrodzinie gdzie niedaleko jest jednostka gdzie stacjonują amerykańscy żołnierze w tym mnóstwo czarnych widzę dużo jak wychodzą z jeziora w kąpielówkach...tak,maja wielkie zresztą jako rogacz znam wiele innych potwierdzających przykładów oraz wiem że wiele białych Pań po prostu dostaje obłędu na samą myśl o dwumetrowych dobrze zbudowanych umięśnionych czarnoskórych i ich wielkich kabanach i chwała tym Paniom za to
 
Mężczyzna

Discovery57

Cichy Podglądacz
Na Polsacie kiedyś leciał wywiad z polską prostytutką która pracowała wielu krajach i mówiła że to mit , wielu czarnych obsłużyła. Jednym czym się wyróżniają to zapach skóry, porównała to do zapachu popcornu. Jak byłem na wyspie Kos to widziałem na plaży nudystów białego i robił wrażenie w zwisie miał z 17 cm aż się wystraszyłem gdy spacerował za mną i moją żoną
 
Mężczyzna

wretis7

Cichy Podglądacz
może trafiała na jakichś takich
Jestem w klimacie cuckold bardzo dłlugo poza tym byłem w związkach z dwiema bardzo rozwiązłymi Paniami i swoje wiem
Polecam filmy amatorskie gdzie białe żony dają tylko czarnym np można wpisać Elisa dreams lub ElisaExhib tych filmów z Nią jest naprawdę mnóstwo a to ile miała w sobie czarnych kutasów -szacunek dla Niej i Uwielbienie i tam naprawdę nie ma czarnoskórego z malym fiutkiem same ogromne kabany a filmiki nie sa rezyserowane wiele spontan na imprezach,plazy na ulicy swingers kluby itd
 
Mężczyzna

wretis7

Cichy Podglądacz
To sa filmy amatorskie po drugie jest ich naprawdę wiele z wieloma Bykami a oprocz filmów Lady Elisy jest naprawde sporo z rożnymi białymi Damami i są to filmy amatorskie
 
Mężczyzna

Discovery57

Cichy Podglądacz
Mój drogi nie wszystko jest amatorskie jak się wydaje bo tak przedstawiają, poza tym wolę ludzi z realu niż najlepszy film. Wspomnienia, smak, zapach i dusza spełniona. A filmiki przeleciały z wiatrem i zostaje wyobraźnia oraz konik
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry