• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy kobiety lubią anal?

Kobieta

Grzeczna

Cichy Podglądacz
Widzial ktoś kiedyś dziewczynę której sie podoba sex analny?
Ja sie nie spotkalem z taką ktora by to robila chetnie i zaczynam sadzic ze one nie istnieją.
Ja jestem kobietą, która lubi anal bardzo. Kobiety często nie są zachęcone do seksu analnego, bo mają złe wspomnienia. Często nie są wyluzowane, bardzo się spinają, nie dbają o odpowiednie nawilżenie, więc wychodzi boleśnie.A jak nie skorzystają chociaż z toalety przed to kończy się to śmierdzącą niespodzianką.
Większość kobiet na początku znajomości nie zgodzi się na seks analny, ale z upływem czasu duża część zaczyna zmieniać zdanie i zgodzą się na spróbowanie. Porozmawiajcie przed i jeżeli odpowiednio się przygotujecie, to partnerka powinna polubić taki seks.
 
Kobieta

Saanvi

Podrywacz
Zgadzam się z przedmówczynią. Problem jest też w tym, że seks analny jest stygmatyzowany, czasem nawet jako temat tabu. Nie powinno tak być bo dostarcza niesamowicie dużo przyjemności obu stronom jak już wiedzą jak się za to zabrać. Tak samo jest z rimmingiem. Bardzo lubię.
 
Mężczyzna

Keny łest

Biegły Uwodziciel
Zgadzam się z przedmówczynią. Problem jest też w tym, że seks analny jest stygmatyzowany, czasem nawet jako temat tabu. Nie powinno tak być bo dostarcza niesamowicie dużo przyjemności obu stronom jak już wiedzą jak się za to zabrać. Tak samo jest z rimmingiem. Bardzo lubię.
to może jakaś Pani opisze tutaj na forum krótki poradnik do seksu analnego, bo my faceci pewnie często się za to źle zabieramy i nasze partnerki nie są zadowolone
 
Mężczyzna

mojasuka

Cichy Podglądacz
Przepraszam, że dodam to tutaj, ale skoro podoba się wam nastawienie mojej żony do naszego związku to może pomożecie nam w realizacji projektu naszego kryzysu wieku średniego :D

To jest nasz post z prośbą o pomoc tutejszych uczestników SF.

 
Mężczyzna

mojasuka

Cichy Podglądacz
Jak już temat tego czy kobiety lubią...
Jeśli podejście jest odpowiednie i najważniejsze jest wspólne oddanie i bezgraniczne zaufanie, to można naprawdę rzeczy, które wydają się na niemożliwe.
Obecnie pracujemy nad fistingiem moją dłonią, a jestem dużym chłopcem więc wyznanie jest zacne. Nie wiem czy chcecie aby tutaj zamieścić jakieś zdjęcia domowych produkcji dla zainteresowanych postępami. Jeśli jest takie zainteresowanie to możemy coś udostępnić.
 
Kobieta

Saanvi

Podrywacz
to może jakaś Pani opisze tutaj na forum krótki poradnik do seksu analnego, bo my faceci pewnie często się za to źle zabieramy i nasze partnerki nie są zadowolone
Najważniejsze to zadbać o psychikę kobiety i odpowiednio ją do tego nakręcić. Psychiczna blokada jest silniejsza niż fizyczna. A tu kobieta musi być bardzo zrelaksowana i zwalczyć swoje podstawowe reakcje aby się zamykać i zaciskać.
Oczywiście odpowiednie nawilżenie to podstawa, ale jak w głowie tego dobrze jej nie rozegrasz to reszta nie ma takiego znaczenia.
 
Kobieta

Yassmin

Seks Praktykant
Najważniejsze to zadbać o psychikę kobiety i odpowiednio ją do tego nakręcić. Psychiczna blokada jest silniejsza niż fizyczna. A tu kobieta musi być bardzo zrelaksowana i zwalczyć swoje podstawowe reakcje aby się zamykać i zaciskać.
Oczywiście odpowiednie nawilżenie to podstawa, ale jak w głowie tego dobrze jej nie rozegrasz to reszta nie ma takiego znaczenia.
Ja bym dodała, że warto zacząć od mniejszych kroków ;) najpierw masowanie, później jakieś delikatne palcówki dupki, a później zaliczanie kolejnych baz :) myślę, że fajne na początek są korki/kulki analne :)
 
Kobieta

Soulmate86

Nowicjusz
Uwielbiam.
Oczywiście nie jest to rodzaj seksu na co dzień, bez przygotowania. Wiem kiedy mogę sobie na anal pozwolić.

Moja miłość do analu przyszła z czasem. Ciekawość po przeczytaniu postów na pewnym forum zrobiła swoje. Początki były różne, czasem lekko bolesne, ale potem... Zakochałam się ^^
 
Mężczyzna

lekkozboczony

Cichy Podglądacz
Widzial ktoś kiedyś dziewczynę której sie podoba sex analny?
Ja sie nie spotkalem z taką ktora by to robila chetnie i zaczynam sadzic ze one nie istnieją.
Istnieją, sam spotykałem się z taką co wolała w pupę niż w pipe a co najlepsze że wchodzilem w nią na sucho bez rubrykantow i zawsze chciała żebym w nią się spuszczal
 
Mężczyzna

zelgadis

Cichy Podglądacz
Nawiązując do seksu analnego czy kobieta go lubi czy nie? To jak wyżej napisała jedna użytkowniczka to zależy od nastawienia psychicznego. Ja po raz pierwszy uprawiałem seks analny i byłem zaskoczony. Moja partnerka zaproponowała mi to. Byłem zaskoczony ale i podniecony. Ona była doświadczona tego typu zabawy więc mnie pokierowała co i jak. Najważniejsze by bez spiny i pomocny jest nawilżenie (lubrykant).
Teraz z partnerką kupiliśmy urozmaicenie w postaci korka analnego. Powiem że to jest super zabawa. Cipeczka staje się dużo ciaśniejsza i dochodzi się bardzo szybko. Polecam z cała satysfakcją.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry