• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy kobiety lubią anal?

Mężczyzna

Adryian3

Cichy Podglądacz
Pytanie do Pań proszę o radę jak namówić żonę na anal jakich argumentów użyć kiedyś o tym rozmawialiśmy ale była na nie a ja bym chciał spróbować jak się za to zabrać ?
 
Mężczyzna

Pele

Seks Praktykant
Pytanie do Pań proszę o radę jak namówić żonę na anal jakich argumentów użyć kiedyś o tym rozmawialiśmy ale była na nie a ja bym chciał spróbować jak się za to zabrać ?

Co prawda nie jestem "Pani" ale myślę że nie jedna z nich zgodzi się ze mną, że dopóki Twoja kobieta sama nie wyrazi chęci tudzież zgody na anal to nie namówisz ja w żaden sposób;)
 
Kobieta

Okoye

Nowicjusz
Pytanie do Pań proszę o radę jak namówić żonę na anal jakich argumentów użyć kiedyś o tym rozmawialiśmy ale była na nie a ja bym chciał spróbować jak się za to zabrać ?
Nie namawiać. Jeśli nie chce i argumentuje swoją niechęć, zaakceptuj to. Fakt, że "ty chcesz spróbować" to połowa sukcesu- ewidentnie druga połowa nie chce, wystarczy to uszanować:)
 
Kobieta

Ona91

Cichy Podglądacz
Spytaj o powód.
Pytanie do Pań proszę o radę jak namówić żonę na anal jakich argumentów użyć kiedyś o tym rozmawialiśmy ale była na nie a ja bym chciał spróbować jak się za to zabrać ?
Napierw porozmawiaj dlaczego nie chce. Może kiedyś próbowała i bolało?
Podczas stosunku na lzyeczke sproboj poobcierać się o jej tyleczek penisem. Bądź bardzo delikatny. Myślę, że w końcu narobisz jej takiej ochoty, że sama się wypnie. Tylko pamiętaj dużo polsizgu i bardzo powolne ruchy, bo jak zaboli to o analu Będziesz mógł pomarzyć.
 
Mężczyzna

darek128

Seks Praktykant
moja żona nie bardzo lubi, anal ale oczywiście wszystko zależy od sytuacji, jak jest dobrze podniecona, po dobrym lizaniu obu dziurek ze stymulacją pupy paluszkiem sama prosi żebym w nią wszedł i jak się już rozkręci to mogę poszaleć w jej pupie :)
 
Mężczyzna

Misuszatek12345

Cichy Podglądacz
Kobiety nawet nie wiedzą, że można to lubić. Dla mnie osiągnięcie orgazmu analnego było nie do ogarnięcia psychicznie, a tu masz! Magia! Większość kobiet potrzebuje wyzbyć się uprzedzeń zahamowań i lęku, no i generalnie wymaga to przygotowania, żeby było komfortowo. Na pewno kobieta musi należeć do otwarych, elastycznych (o psychice mówię 😉). Warto wspomnieć partnerce, że chciałbyś tego z nią spróbować i zachęcić do przemyślenia sprawy. Dużo kobiet zaczyna od jednego palca w czasie stosunku, a potem chce więcej
Coś w tym jest. Moja żona też na początku podchodził do tego z dystansem... w tej chwili bardziej lubi mieć zerznieta dupke niż cipeczke.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry