• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy kobiety lubią anal?

Mężczyzna

Carloz01

Cichy Podglądacz
Widzial ktoś kiedyś dziewczynę której sie podoba sex analny?
Ja sie nie spotkalem z taką ktora by to robila chetnie i zaczynam sadzic ze one nie istnieją.

Mężczyzna

xavras

Nowicjusz
Widzial ktoś kiedyś dziewczynę której sie podoba sex analny?
Ja sie nie spotkalem z taką ktora by to robila chetnie i zaczynam sadzic ze one nie istnieją.
Istnieć na pewno istnieją, ale to wszystko kwestia tego co kto lubi.
Lub w tym przypadku wielkość chuja ma znaczenie :ROFLMAO:

Mężczyzna

NaWesoło

Nowicjusz
Może że 2 razy w życiu zdarzyło mi się poznać laskę która już na wstępie powiedziała że wręcz woli anal. Wydaje mi się że dla większości anal jest poprostu bardziej krępujący.

Mężczyzna

joskobrodacz

Nowicjusz
Spotkalem i znalem jedna ktora lubi i sama mnie nauczyla jak to robic ona twierdzi ze jak jest mega podniecona to chce anal wtedy

Mężczyzna

kazuya

Seks Praktykant
A dlaczego kobiety miałyby nie lubić analu ? Odbyt ma więcej zakończeń nerwowych niż pochwa i jest bardzo erogenny. Umiejętne pieszczenie tej dziurki daje kobiecie dużą rozkosz. Penetracja też. Osobiście powiem że Pani Rikke bym wylizał pupe 😉😁

Mężczyzna

Ariss

Cichy Podglądacz
Są takie! Niektóre uwielbiają i można je pchać wielkimi kutasami na maxa. Same do tego prowokują :)) Miałem takie. Inne trzeba namawiać, i da radę powoli, jak się porządnie podniecone :))