• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy gra wstępna jest przereklamowana?

Mężczyzna

_povg_

Podrywacz
Gra wstępna bardzo ważną grą jest. Jedną z ważniejszych gier w życiu ;)
Często jest ważniejsza niż sam seks, bo nakręca, bo pobudza zmysły, wzbudza pożądanie, pokazuje fascynację drugą osobą...
 
Mężczyzna

dzikispid1111

Cichy Podglądacz
Moim zdaniem gra wstępna nie jest tylko w sypialni że względu na moje ogromne poytrzby ,temperament i mega fantazje gra wstępna zaczyna się w miejscu publicznym,w windzie ,sklepie ,pracy od samego rana można się kusić i później jest mega nie znasz dnia ani miejsca ani godziny :)
 
Mężczyzna

burningboy

Cichy Podglądacz
Ojj, dobra gra wstępna jest super. Czasem sobie z laską zaplanujemy całą nockę ruchania i wtedy do oporu przedłużamy proces całowania, ściągania baaaardzo powoli kolejnych elementów ubrania, podczas tego czujemy ogromne podniecenie, mi przeważnie stoi na baczność, jej cieknie po nogach, ale pilnujemy się, żeby na końcu tej zabawy w końcu zacząć się ostro posuwać.
 
Mężczyzna

Ciekawy doświadczeń

Nowicjusz
Gra wstępna to nie koniecznie oral czy inne pieszczoty, czasem można rozpalać swoje zmysły i zrobić smaka drugiej osobie chociażby pisząc wiadomości, szepnąć cos do ucha, dotykając nawet na zakupach. To też element gry wstępnej wtedy seks jest o wiele ciekawszy i jest też mentalnym doświadczeniem:) Ale owszem ciężko jest to zawsze realizować i dlatego czasem pomija się celebrowanie wspólnych doznań na rzecz fizyczności:) Ważne aby zachować w tym zdrowe proporcje:)
 
Mężczyzna

Shiro

Seks Praktykant
Wszystko zależy od dnia i sytuacji. Czasem gdy nie ma czasu i obie strony są napalone, to szybki spontaniczny sex, praktycznie w ubraniach przy jedynie odsuniętych majtkach jest fajny. Innego dnia fajnie przeciągnąć grę wstępną, podroczyć się i nacieszyć sobą. Poczekać, aż partnerka będzie błagać, aby w nią wejść 😁.
 
Mężczyzna

pawell1996

Nowicjusz
My mamy 27ii28l około 10l razem do. Zeszłego go roku było super nic do zarzucenia do czasu aż się coś. Zmieniło jedne ten tam szgeemat ona się wypina ja wchodzę dochodzę i koniec. Każda pruba gry wstępnej jead odrzucana 😒
 
Mężczyzna

damdam

Podrywacz
Wielokrotnie słyszałem od żony, że gra wstępna jest przereklamowana i że zbyt długi wstęp do seksu jest zbędna formalnością. No cóż, ten typ tak ma i pasuje mi to, bez problemu czuję kiedy po pieszczotach mogę już wejść :). Jakie jest wasze zdanie Panie i Panowie?
ja tam uważam, że owa gra wstępna może dużo dać, lubię kobietę przed samym seksem pieścić, nakręcać itp., zdarzyło mi się, że były czasem akcje typu, mam ochotę Cię popieścić i trwało to kilka godzin, po czym dostałem info wprost, wejdź we mnie, bo chcę więcej. Ale każdy ma swoje podejście do tego tematu.
 
Podobne tematy

Podobne tematy


Stripchat
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry