• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy gra wstępna jest przereklamowana?

Mężczyzna

FeetLoverForLife

Seks Praktykant
Wielokrotnie słyszałem od żony, że gra wstępna jest przereklamowana i że zbyt długi wstęp do seksu jest zbędna formalnością. No cóż, ten typ tak ma i pasuje mi to, bez problemu czuję kiedy po pieszczotach mogę już wejść :). Jakie jest wasze zdanie Panie i Panowie?
 
Mężczyzna

Agam

Seks Praktykant
Widzę że Twoją żonę dopadło to co moją. Ściągaj spodnie, robimy co trzeba, im wcześniej zaczniemy tym wcześniej skończymy. Ja z tym walczę od niedawna i Tobie też proponuję. Niema nic lepszego niż gra wstępna, budowanie napięcia, podniecenia, wypełnianie wszystkich naczyń krwionośnych. Nie wiem czy wiesz coś o treningu siłowym. W seksie jak i w treningu, bardzo ważna jest rozgrzewka, inaczej trening będzie słaby, mięśnie nie na puchną, przez co wykonają mniejszą prace. Innymi słowy jak mam ruchać na wpół podniecony to wolę w ogóle. 😏
 
Mężczyzna

FeetLoverForLife

Seks Praktykant
Zależy od waszych upodobań i od tego ile już razem jesteście, jedni lubią długą gre wstępną masą masażu i pieszczot, a inni byle by się rozgrzać i jazda na maksa
Jesteśmy ze sobą już kilkanaście lat, lubimy seks, nie jesteśmy znudzeni i uważam że całkiem nieźle w tym zgrani. Oczywiście, jest to absolutnie kwestia gustu.
 
Mężczyzna

FeetLoverForLife

Seks Praktykant
Widzę że Twoją żonę dopadło to co moją. Ściągaj spodnie, robimy co trzeba, im wcześniej zaczniemy tym wcześniej skończymy. Ja z tym walczę od niedawna i Tobie też proponuję. Niema nic lepszego niż gra wstępna, budowanie napięcia, podniecenia, wypełnianie wszystkich naczyń krwionośnych. Nie wiem czy wiesz coś o treningu siłowym. W seksie jak i w treningu, bardzo ważna jest rozgrzewka, inaczej trening będzie słaby, mięśnie nie na puchną, przez co wykonają mniejszą prace. Innymi słowy jak mam ruchać na wpół podniecony to wolę w ogóle. 😏
Ale ja właśnie nie narzekam i jak już odpowiedziałem jednej osobie - lubimy seks, nie nudzimy się nim tylko że jej zdaniem zbytnie przeciąganie gry wstępnej jest niepotrzebne i nie ma to nic wspólnego z podejściem: rób swoje, byle szybko
 
Mężczyzna

Agam

Seks Praktykant
Ale ja właśnie nie narzekam i jak już odpowiedziałem jednej osobie - lubimy seks, nie nudzimy się nim tylko że jej zdaniem zbytnie przeciąganie gry wstępnej jest niepotrzebne i nie ma to nic wspólnego z podejściem: rób swoje, byle szybko
Nie mówię że narzekasz, szybkie numerki też są spoko dla niektórych. Ale prawdziwe ruchanko, takie od A do Z musi mieć wstęp, rozwinięcie, zakończenie. Taka jest moja opinia na ten moment. Może się jeszcze zmienić 😉
 
Mężczyzna

FeetLoverForLife

Seks Praktykant
FeetLoverForLife A te pieszczoty to jaka maja nazwę u Ciebie:unsure:;)
To jest oczywiście gra wstępna ale na ogół krótka, bo ona dłuższej nie potrzebuje. Nie jest też tak, że żona protestuje czy pogania mnie, kiedy to przedłużam. Mogę pieścić ją długo, ale mogę też wejść w nią szybko, obie opcje jej na ogół pasują. Oczywiście to nie znaczy że pieszczoty się kończą
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
To jest oczywiście gra wstępna ale na ogół krótka, bo ona dłuższej nie potrzebuje. Nie jest też tak, że żona protestuje czy pogania mnie, kiedy to przedłużam. Mogę pieścić ją długo, ale mogę też wejść w nią szybko, obie opcje jej na ogół pasują. Oczywiście to nie znaczy że pieszczoty się kończą
Jasne, dzieki:)
 
Mężczyzna

FeetLoverForLife

Seks Praktykant
Nie mówię że narzekasz, szybkie numerki też są spoko dla niektórych. Ale prawdziwe ruchanko, takie od A do Z musi mieć wstęp, rozwinięcie, zakończenie. Taka jest moja opinia na ten moment. Może się jeszcze zmienić 😉
Jedyne co "musi" być, to zgoda obojga partnerów. To nie jest wypracowanie i długość wstępu, rozwinięcia i zakończenia można zawsze dowolnie zmieniać. Jeśli to obojgu pasuje, to oznacza to już, że jest od A do Z.
 
Mężczyzna

Agam

Seks Praktykant
Dla każdego dno jest inne. Ja uważam, że w grę wstępną warto inwestować. Chociaż szybkie numerki też są ok. Kolega zadał pytanie w poście, podczas gdy już dawno ma wyrobioną opinie w tym temacie. Ale ok, już się nie udzielam. Powodzenia👍
 
Mężczyzna

FeetLoverForLife

Seks Praktykant
Dla każdego dno jest inne. Ja uważam, że w grę wstępną warto inwestować. Chociaż szybkie numerki też są ok. Kolega zadał pytanie w poście, podczas gdy już dawno ma wyrobioną opinie w tym temacie. Ale ok, już się nie udzielam. Powodzenia👍
Oczywiście że mam wyrobioną opinię, co nie przeszkadza mi być ciekawym zdania innych, to dwie różne rzeczy.
 
Kobieta

Saanvi

Podrywacz
Lubię grę wstępną, chociaż jak się za mocno przedłuża to robię się agresywna i przejmuję... pałeczkę.
Wszystko zależy od sytuacji, gdy jakoś się nakręciliśmy wcześniej, chociażby odpowiednim spojrzeniem, oboje jesteśmy rozpaleni to wiele mi nie trzeba. Jednak bywają sytuację gdy totalnie jestem złapana z przyczajki, w głowie mam tysiąc rzeczy i nie jest nią akurat seks to jednak jakieś wstępne rozgrzanie mnie byłoby mile widziane. To nie tylko nakręca kobietę, ale też uruchamia odpowiednio jej... hydraulikę ;) dzięki czemu jest w stanie szybciej osiągnąć orgazm i czerpać większą radość z seksu.
Szybki numerek od czasu do czasu jest mega, ale nie wyobrażam sobie seksu totalnie bez szeroko rozumianej gry wstępnej.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry