• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Cuckold, czyli zdrada kontrolowana. Co wy na to?

Mężczyzna

Mouthshot

Podrywacz
Ale przecież to było zawsze. Nieraz się przecież widzi związki, w których kobieta dominuje, a mężczyzna to podporządkowany jej całkowicie pantoflarz, godzący się na wszystko, co tylko wymyśli.
Tyle, że Pantoflarze siedzą cicho wykonując potulnie rozkazy swojej Pani, a te jebane Rogacze proszą je na głos o dawanie dupy innym i jeszcze się tym kurwa chwalą jakby było czym. Kurwa, jakim trzeba być nikim?!
Dlaczego obrażasz ludzi i sprowadzasz dyskusję na walkę
To nie obraza tylko szczera prawda, a że prawda boli to chuj: przyzwyczajaj się.
 
Mężczyzna

Image

Erotoman
Tyle, że Pantoflarze siedzą cicho wykonując potulnie rozkazy swojej Pani, a te jebane Rogacze proszą je na głos o dawanie dupy innym i jeszcze się tym kurwa chwalą jakby było czym. Kurwa, jakim trzeba być nikim?!

To nie obraza tylko szczera prawda, a że prawda boli to chuj: przyzwyczajaj się.
No dobra, ale to przecież ich sprawa :D Mnie wkurwiają palacze, ale przecież nie będę ich wysyłał do więzienia za to, że palą, chyba że będą to robić centralnie pod moim nosem przez dłuższy czas, to zamorduję i obejdzie się bez celi :D Dajmy ludziom, którym się to podoba, robić to po prostu. Przecież jeśli komuś szkodzą, to tylko sobie nawzajem albo i nie, skoro i jednej, i drugiej, i trzeciej stronie sprawia to frajdę. Wszak nie musisz mieć żadnych stosunków z rogaczami :D :)
 
Kobieta

Anka 75

Cichy Podglądacz
To, że ty dajesz każdemu nie znaczy, że każda tak robi. U mnie sytuacja jest opanowana i wiem o wszystkim, co się dzieje.

Niech mężatki ruchają się z innymi, ile wlezie, ale to się nazywa: kurestwo. Kolesie przytakujący na to są natomiast zwykłymi miernotami - w tym i ty.

Padłem! xDDD

[1] Rogacze to zwykłe pizdy i najgorsze Beta-Przegrywy, więc nie wykluczone, że część z nich zrobiłaby wszystko na rozkaz swojej Pani.

[2] Tu cały psychiatryk nie pomoże, niestety.

[1] Dzisiaj każde zjebanie nazywa się "otwartym umysłem" i ogólnie propaguje się teraz rozwiązłość oraz kurestwo. Monogamia i zasady są teraz passe.

[2] Mam dokładnie tak samo. Żółwik! 🐢

[3] Są w mniejszości wyparci przez skończone pizdy, które trzeba niańczyć przez całe życie, bo sami koło swojej dupy czegokolwiek nie zrobią.

Jestem Twoim fanem. 😉
Takich macho, którzy mieli wszystko pod kontrolą i dali by sobie ręce odciąć za swoją kobietę, to w swoim życiu znałam i wiesz co? Byli by teraz bez rąk. A twoje zachowanie i charakter twych postów zaczyna mnie naprawdę bawić, jutro pozwolę sobie pokazać koleżanką w pracy jaki inteligentny rodzynek się tutaj przytrafił.
 
Mężczyzna

Mouthshot

Podrywacz
No dobra, ale to przecież ich sprawa :D
Owszem, ale wkurwia mnie kierunek, w którym świat podąża, a Mężczyzn z zasadami takich jak ja uważa się za przestarzałych zjebów. Tęsknię za tym, co było 20 lat temu...
Mnie wkurwiają palacze, ale przecież nie będę ich wysyłał do więzienia za to, że palą, chyba że będą to robić centralnie pod moim nosem przez dłuższy czas, to zamorduję i obejdzie się bez celi :D
Fajki wraz z innymi bajerami używane z głową zawsze na probsie i to mówię ja: Beznałogowiec! 😝😝😝
Dajmy ludziom, którym się to podoba, robić to po prostu. Przecież jeśli komuś szkodzą, to tylko sobie nawzajem albo i nie, skoro i jednej, i drugiej, i trzeciej stronie sprawia to frajdę.
Nie, nie dajmy wszystkim, co sobie wymyślą - zjebanie umysłowe należy tępić i to jedyne słuszne działanie!
Wszak nie musisz mieć żadnych stosunków z rogaczami :D :)
Dobre! xDDD
 
Mężczyzna

Mouthshot

Podrywacz
Takich macho, którzy mieli wszystko pod kontrolą i dali by sobie ręce odciąć za swoją kobietę, to w swoim życiu znałam i wiesz co? Byli by teraz bez rąk.
Tak, też widziałem "Chłopaki Nie Płaczą" - mam nawet na DVD! 😁 Poza tym już ci kurwa gadałem: nie jestem jak wielu innych i panuję nad swoją sytuacją.
A twoje zachowanie i charakter twych postów zaczyna mnie naprawdę bawić, jutro pozwolę sobie pokazać koleżanką w pracy jaki inteligentny rodzynek się tutaj przytrafił.
A, pokazuj komu chcesz - pierdolę to! 😎 No i pisze się "koleżankOM" jak już. 🤣😘
 
Mężczyzna

jakub915

Cichy Podglądacz
W relacji cuckold najbardziej fascynuje mnie, co ludzi do tego pcha. Jestem otwarta na eksperymenty, zabawy i różne formy urozmaicenia erotycznego, ale tego zjawiska za cholerę nie rozumiem. [...]
Dokładnie mam tak samo. Dla mnie ideałem jest relacja z jedną kobietą. Mam świadomość, że zdrady zdarzają się w związkach, jednak później związki się rozpadają lub ludzie sobie wybaczają. Mimo to zawsze zostają jakieś wspomnienia zdrady. Nie uważam się za osobę, która mogłaby w jakikolwiek sposób oceniać postępowanie jak w temacie, lecz jednoznacznie mogę powiedzieć że nie jest to "zabawa" dla mnie. Jedyna kombinacja jaką dopuszczam, a jest większa niż 1+1 to w celu podgrzania atmosfery - seks obok innej pary lub w swing clubie, ale tylko ze swoją partnerką.
 
Ostatnia edycja:
Kobieta

Anka 75

Cichy Podglądacz
Tak, też widziałem "Chłopaki Nie Płaczą" - mam nawet na DVD! 😁 Poza tym już ci kurwa gadałem: nie jestem jak wielu innych i panuję nad swoją sytuacją.

A, pokazuj komu chcesz - pierdolę to! 😎 No i pisze się "koleżankOM" jak już. 🤣😘
Dziękuję za poprawkę nawet nie zauważyłam.🤩
 
Kobieta

sweetwitch.

Nowicjusz
"Dzisiaj każde zjebanie nazywa się "otwartym umysłem" i ogólnie propaguje się teraz rozwiązłość oraz kurestwo. Monogamia i zasady są teraz passe."
Mężczyźni od wieków zdradzali kobiety, otwarcie mieli kochanki oraz kilka żon. W ostatnim przypadku jeszcze to rozumiem jak kobiety się na to zgadzały. W innych nie. Jakoś nikt nie pisze o tym że to było kurestwo i rozwiązłość bo jest to do dziś akceptowane społecznie.
 
Mężczyzna

Image

Erotoman
Mężczyźni od wieków zdradzali kobiety, otwarcie mieli kochanki oraz kilka żon. W ostatnim przypadku jeszcze to rozumiem jak kobiety się na to zgadzały. W innych nie. Jakoś nikt nie pisze o tym że to było kurestwo i rozwiązłość bo jest to do dziś akceptowane społecznie.
No ale widzisz, chcąc nie chcąc, nawet gdy mówisz o męskich niemoralnych działaniach, używasz słowa kurestwo/kurewstwo, które odnosi się prymarnie do kobiety trudniącej się najstarszym zawodem świata :D
 
Kobieta

sweetwitch.

Nowicjusz
No ale widzisz, chcąc nie chcąc, nawet gdy mówisz o męskich niemoralnych działaniach, używasz słowa kurestwo/kurewstwo, które odnosi się prymarnie do kobiety trudniącej się najstarszym zawodem świata :D
Kurestwo nie odnosi się tylko do kobiet trudniących się prostytucją.
 
Mężczyzna

Image

Erotoman
Jak ktoś kogoś podpierdoli w pracy, jak rządzący robią coś co nie podoba się społeczeństwu również mówi się na to "kurestwo".
Dlatego użyłem słowa prymarnie, to znaczy pierwotnie :) Znam to nowsze znaczenie, rzecz jasna. Chodzi mi tylko o to, że to paradoksalne, że chcąc napisać, i słusznie, że faceci mieli od niepamiętnych czasów skłonność do niewierności, użyłaś słowa, które wielu się jednak kojarzy przede wszystkim z kobiecą prostytucją i puszczalstwem niektórych kobiet :D
 
Kobieta

sweetwitch.

Nowicjusz
Dlatego użyłem słowa prymarnie, to znaczy pierwotnie :) Znam to nowsze znaczenie, rzecz jasna. Chodzi mi tylko to, że to paradoksalne, że chcąc napisać, i słusznie, że faceci mieli skłonność do niewierności, użyłaś słowa, które wielu się jednak kojarzy przede wszystkim z kobiecą prostytucją i puszczalstwem niektórych kobiet :D
Okej.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry