• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Cuckold, czyli zdrada kontrolowana. Co wy na to?

Mężczyzna

Mouthshot

Podrywacz
Nie interesuj się cioto jebana
To ty wykazujesz zainteresowanie mną, skoro prześwietlasz mój profil. Co, kręci cię moja stanowczość i lubisz być szmacony? 😁😁😁

To udaj się do Błękitnej Ostrygi czy gdzieś, gdzie powinieneś znaleźć sobie władczego Pana, a jeśli nawet geje cię oleją to już chujnia po całości. 🤣🤣🤣
 
Mężczyzna

Wielki3232

Biegły Uwodziciel
To ty wykazujesz zainteresowanie mną, skoro prześwietlasz mój profil. Co, kręci cię moja stanowczość i lubisz być szmacony? 😁😁😁

To udaj się do Błękitnej Ostrygi czy gdzieś, gdzie powinieneś znaleźć sobie władczego Pana, a jeśli nawet geje cię oleją to już chujnia po całości. 🤣🤣🤣
Mówię ci, nie interesuj się, ciężko to zrozumieć, cioto
 
Mężczyzna

Mouthshot

Podrywacz
Ty mi nie będziesz mówił co mam ja mam robić i co gadać, więc się nie interesuj, cioto, ile razy mam co to jeszcze napisać
Jesteś śmieciem od wykonywania rozkazów, więc daję ci rozkaz: wypierdalaj!

"Ile razy co to jeszcze napisać" - piękna poprawna polszczyzna, nie ma co.
 
Mężczyzna

Wielki3232

Biegły Uwodziciel
Jesteś śmieciem od wykonywania rozkazów, więc daję ci rozkaz: wypierdalaj!

"Ile razy co to jeszcze napisać" - piękna poprawna polszczyzna, nie ma co.
Sam wypierdalaj cioto, i nie będziesz mi mówił co ja mam robić, a rozkazy możesz wydawać swojemu pieskowi, o ile go masz, i nie interesuj się cioto jebana.
 
Mężczyzna

Mouthshot

Podrywacz
Sam wypierdalaj cioto, i nie będziesz mi mówił co ja mam robić, a rozkazy możesz wydawać swojemu pieskowi, o ile go masz, i nie interesuj się cioto jebana.
Jesteś zwolennikiem cuckoldu, a tym samym zniewieściałą pizdą nadającą się tylko do wykonywania rozkazów, więc słuchaj kurwa, co się do ciebie mówi: wypierdalaj! Mam ci to przeliterować?!
 
Mężczyzna

Mouthshot

Podrywacz
Cuckold to nie moja bajka ale czy rogacz = ciota? Tak tylko pytam :)
Rogacz = zniewieściała pizda, życiowy przegraniec, kastrat, podczłowiek, śmieć, ścierwo, zaprzeczenie męskości i siły.

Inaczej już nie potrafię Ci tego wyjaśnić. 😝😝😝
Wiadomo, bo tobie już nic nie zostało, więc się nie interesuj cioto
Zostało mi jeszcze sporo dobrego: Wino, blacha Sernika, dobry obiad, trochę filmów, zajebisty humor i towarzystwo. A to wszystko przez calutki weekend! 😎
 
Mężczyzna

Mouthshot

Podrywacz
Człowiek, który co chwila wyzywa kogoś od przegrywów, ścierw i podludzi = bardzo zakompleksiony mały człowieczek.
Ścierwami są powyżsi Stulejarze, którzy nie potrafią zaspokoić swoich kobiet i przez to uwielbiają z nich robić dziwki i patrzeć, jak te dupczone są przez innych.

Ja jestem ich przeciwieństwem: jestem Mężczyzną i nie pozwoliłbym jakiemukolwiek chujowi zbliżyć się do mojej kobiety, a co dopiero coś więcej.
I tu się z tobą zgodzę, najlepiej nie wdawać się już z nim w gadkę bo to nie ma sensu, powiedział swoje i niech spierdala z tego postu
Już ci mówiłem nędzny robaku, żebyś wypierdalał, więc: wypierdalaj!
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry