• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Cuckold, czyli zdrada kontrolowana. Co wy na to?

Kobieta

Magia2000

Cichy Podglądacz
jest tak wiele sposobów na urozmaicenie stosunku. Power exchange, switching, pet play, niezliczone zabawki i fetysze, role-playing, seks w miejscach publicznych (który swoją drogą nie musi ograniczać się do wyjścia do lasu czy lodzika w samochodzie), rearanżacja pierwszych randek, w ogóle koncepcja randki, która za każdym razem może wyglądać inaczej. Zaproszenie kogoś do łóżka też jest okej (choć osobiście preferuję, gdy w moim jest miejsce tylko dla dwóch osób). Ale nie w tym rzecz. Jeśli chcecie uprawiać cuckolding, to już wasza sprawa, ale rutyna nie wytłumaczy mi logiki - dlaczego tak bardzo podnieca was perspektywa, że ktoś INNY zaspokoi WASZĄ kobietę? Nie widzę w tym urozmaicenia dla zdradzanego

Najbardziej bawi mnie, że oni tą dewiacją nazywają "otwartym umysłem"... za chwile otworzą się na psa w sypialni, konia?
Gdyby mój facet kazał mi się bzykać z innym natychmiast przestałby być moim facetem!
Teraz to nawet zwrot "job twoju mać" przestaje być obraźliwym... co za czasy!
Gdzie są prawdziwi faceci?
 
Mężczyzna

Mouthshot

Podrywacz
Sam nie wiesz czy przypadkiem rogami nie rysujesz po suficie.
To, że ty dajesz każdemu nie znaczy, że każda tak robi. U mnie sytuacja jest opanowana i wiem o wszystkim, co się dzieje.
A co ci do tego jeśli jakaś mężatka lubi i chce mieć więcej niż jednego faceta w łóżku. A mąż jej to umożliwia widzisz w tym zło ?
Niech mężatki ruchają się z innymi, ile wlezie, ale to się nazywa: kurestwo. Kolesie przytakujący na to są natomiast zwykłymi miernotami - w tym i ty.
Można być rogaczką? Chcę być cuckoldziną, to moje marzenie!
Padłem! xDDD
[1] A gdyby twoja żona chciała patrzeć jak ciebie rżnie 4 facetów to dałbyś się namówić? Dlaczego nie, przecież ona by chciała. [2] Szczarze? Myślisz że większość kobiet tego chcę? Współczuję twojemu lekarzowi.
[1] Rogacze to zwykłe pizdy i najgorsze Beta-Przegrywy, więc nie wykluczone, że część z nich zrobiłaby wszystko na rozkaz swojej Pani.

[2] Tu cały psychiatryk nie pomoże, niestety.
[1] Najbardziej bawi mnie, że oni tą dewiacją nazywają "otwartym umysłem"... za chwile otworzą się na psa w sypialni, konia? [2] Gdyby mój facet kazał mi się bzykać z innym natychmiast przestałby być moim facetem!
Teraz to nawet zwrot "job twoju mać" przestaje być obraźliwym... co za czasy!
[3] Gdzie są prawdziwi faceci?
[1] Dzisiaj każde zjebanie nazywa się "otwartym umysłem" i ogólnie propaguje się teraz rozwiązłość oraz kurestwo. Monogamia i zasady są teraz passe.

[2] Mam dokładnie tak samo. Żółwik! 🐢

[3] Są w mniejszości wyparci przez skończone pizdy, które trzeba niańczyć przez całe życie, bo sami koło swojej dupy czegokolwiek nie zrobią.

Jestem Twoim fanem. 😉
 
Mężczyzna

Mouthshot

Podrywacz
Gdzie są prawdziwi faceci?
P.S. U mnie w sklepie pracuje laska: około 30-letnia ślicznotka. Kolejny raz słyszałem jej narzekania, że wszystko musi w domu ogarniać sama od dziecka po gotowanie, bo jej mąż gówno potrafi. 🤣🤣🤣 Aż mnie nosiło, by jej wypalić krótkim "To po chuj brałaś sobie za męża takiego Nieogara?!?", ale przemilczałem to i wyszedłem z pozdrowieniami na ustach. Fuck logic!

Jak mnie to cieszy, że uwielbiam gotować i potrafię, a do tego brak nałogów i pasje (zamiast meczy i polityki). 😎
 
Mężczyzna

Image

Erotoman
Tryb
To, że ty dajesz każdemu nie znaczy, że każda tak robi. U mnie sytuacja jest opanowana i wiem o wszystkim, co się dzieje.

Niech mężatki ruchają się z innymi, ile wlezie, ale to się nazywa: kurestwo. Kolesie przytakujący na to są natomiast zwykłymi miernotami - w tym i ty.

Padłem! xDDD

[1] Rogacze to zwykłe pizdy i najgorsze Beta-Przegrywy, więc nie wykluczone, że część z nich zrobiłaby wszystko na rozkaz swojej Pani.

[2] Tu cały psychiatryk nie pomoże, niestety.

[1] Dzisiaj każde zjebanie nazywa się "otwartym umysłem" i ogólnie propaguje się teraz rozwiązłość oraz kurestwo. Monogamia i zasady są teraz passe.

[2] Mam dokładnie tak samo. Żółwik! 🐢

[3] Są w mniejszości wyparci przez skończone pizdy, które trzeba niańczyć przez całe życie, bo sami koło swojej dupy czegokolwiek nie zrobią.

Jestem Twoim fanem. 😉
Coś w tym jest. Silny mężczyzna z natury konkuruje o względy kobiety z innymi mężczyznami i tym większą odczuwa satysfakcję, że to właśnie jego starania i atuty okazały się dla niej najbardziej przekonujące. Tu zaś facet odczuwa przyjemność z tego, że przychodzi inny facet do domu i uprawia seks z jego miłością.
 
Mężczyzna

Kwiaty10101

Cichy Podglądacz
Moja kobieta mówi że ja cuckold od jakiegoś czasu podnieca a kiedyś uważała ze to zboczenie i patologia. Ale nie chce w to wchodzić bo się boi i mówi że nie potrzebuje aż takich wrażeń ale w łóżku jak jej mówię że fajnie byłoby zobaczyć ją z innym to robi się bardzo ostra i wyuzdana.
Za kobietami nie trafisz
 
Mężczyzna

Mouthshot

Podrywacz
Coś w tym jest. Silny mężczyzna z natury konkuruje o względy kobiety z innymi mężczyznami i tym większą odczuwa satysfakcję, że to właśnie jego starania i atuty okazały się dla niej najbardziej przekonujące.
Czyli normalka. Normalka? Normalka!
Tu zaś facet odczuwa przyjemność z tego, że przychodzi inny facet do domu i uprawia seks z jego miłością.
Proszę, nie nazywaj tych miękkich pał "facetami" ani "mężczyznami". 😭😭😭
Moja kobieta mówi że ja cuckold od jakiegoś czasu podnieca a kiedyś uważała ze to zboczenie i patologia. Ale nie chce w to wchodzić bo się boi i mówi że nie potrzebuje aż takich wrażeń ale w łóżku jak jej mówię że fajnie byłoby zobaczyć ją z innym to robi się bardzo ostra i wyuzdana.
Za kobietami nie trafisz
Bo to kurwa jest patologia i dla własnego dobra nie pakuj się w to gówno, no chyba że chcesz nie tylko widzieć ją w akcji z innym, ale i odchodzącą z innym w silą dał.

Bądź kurwa Mężczyzną i walcz o swoje do chuja!
 
Mężczyzna

Image

Erotoman
Ale faktycznie zauważalne jest to, że coraz więcej się o tym cuckoldzie mówi, czyta, to znaczy, że rośnie tego zjawiska popularność.
 
Mężczyzna

Mouthshot

Podrywacz
w łóżku jak jej mówię że fajnie byłoby zobaczyć ją z innym
Cofam, co mówiłem wyżej i weź jednak jej pozwól się szmacić z innymi, bo jesteś zasranym kastratem, skoro dopuszczasz do siebie myśl o jej akcjach z innymi, a nawet jej to proponujesz - jesteś zerem i Mężczyzną kurwa NIE będziesz!
Ale faktycznie zauważalne jest to, że coraz więcej się o tym cuckoldzie mówi, czyta, to znaczy, że rośnie tego zjawiska popularność.
No, wiem i rzygam tym skurwysyństwem, bo to obraza dla mojej inteligencji i męskości! 😡😡😡
 
Mężczyzna

Image

Erotoman
Cofam, co mówiłem wyżej i weź jednak jej pozwól się szmacić z innymi, bo jesteś zasranym kastratem, skoro dopuszczasz do siebie myśl o jej akcjach z innymi, a nawet jej to proponujesz - jesteś zerem i Mężczyzną kurwa NIE będziesz!

No, wiem i rzygam tym skurwysyństwem, bo to obraza dla mojej inteligencji i męskości! 😡😡😡
Ale przecież to było zawsze. Nieraz się przecież widzi związki, w których kobieta dominuje, a mężczyzna to podporządkowany jej całkowicie pantoflarz, godzący się na wszystko, co tylko wymyśli.
 
Mężczyzna

Kwiaty10101

Cichy Podglądacz
Cofam, co mówiłem wyżej i weź jednak jej pozwól się szmacić z innymi, bo jesteś zasranym kastratem, skoro dopuszczasz do siebie myśl o jej akcjach z innymi, a nawet jej to proponujesz - jesteś zerem i Mężczyzną kurwa NIE będziesz!

No, wiem i rzygam tym skurwysyństwem, bo to obraza dla mojej inteligencji i męskości! 😡😡😡
Dlaczego obrażasz ludzi i sprowadzasz dyskusję na walkę
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry