• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Cuckold, czyli zdrada kontrolowana. Co wy na to?

Kobieta

Guilty Pleasure

Nowicjusz
W relacji cuckold najbardziej fascynuje mnie, co ludzi do tego pcha. Jestem otwarta na eksperymenty, zabawy i różne formy urozmaicenia erotycznego, ale tego zjawiska za cholerę nie rozumiem. A naprawdę się staram. Nie potępiam, nie krytykuję, ale nie rozumiem. A bardzo bym chciała.

Według mnie, osoby preferujące cuckold są dyssocjalne, nie potrafią stworzyć normalnej i zdrowej relacji z drugim człowiekiem.
Mężczyzna-rogacz, wzbudza we mnie same negatywne i pejoratywnie nacechowane uczucia i skojarzenia.
Partner, pchający mnie w ramiona innego mężczyzny i dodatkowo czerpiący rozkosz z patrzenia na to, nie dostrzegający w tym niczego złego, to dla mnie zaprzeczenie męskości w seksualnym tego rozumieniu.
Postrzegam takiego faceta jako żałosnego, słabego, który musi w ten sposób podbudować swoje ego.
Jedyne uczucia, jakie byłabym w stanie żywić do takiego partnera, to pogarda i brak szacunku, pomijając oczywiście, że z miejsca przestalibyśmy być w związku, gdyby wyszedł z taką inicjatywą.
Ciekawi mnie też portret psychologiczny kobiet, czerpiących z tego satysfakcję.

W moim łóżku jest miejsce tylko dla jednego partnera: dominującego, stanowczego, silnego i władczego. Takiego, który jest w stanie zaspokoić moje potrzeby seksualne i nie potrzebuje do tego osób trzecich.
 
Mężczyzna

WscieklyRuchacz

Seks Praktykant
Wlasne zdanie jest jak dupa. Kazdy ma swoja.
nie oceniaj wszystkich wlasna uboga intelektualnie miara. Nasz zwiazek trwa juz 13 lat, czasami mmk, czasami mkk wiec kto ma lepiej?
wiekszosc kobiet z otwartym umyslem fantazjuje o dwoch kutasach do zabawy. I ma to co ty w swoim lozku tylko x2. I nikt nigdy nie bedzie cie tak kochal ani ci ufal co facet ktory sie dzieli partnerka bo jest ponad takie plytkie emocje jak zazdrosc. Wszystko jest dla ludzi.
 
Kobieta

Guilty Pleasure

Nowicjusz
@WscieklyRuchacz, dla mnie zazdrość jest elementem miłości. Nie mam tu oczywiście na myśli takiej zazdrości chorej i destrukcyjnej, ale taką, która wynika z troski i zaangażowania.
Gdy kocham, to czuję zazdrość-choćbym nie wiem jak ufała. Nie wyobrażam też sobie, żeby partner nie był o mnie zazdrosny.
I czytaj ze zrozumieniem-napisałam tamten post, właśnie żeby zrozumieć, a nie oceniać.
Nie umiem inaczej napisać, jak to subiektywnie odczuwam, nie wyrażając swojego zdania.
Nie uważam się ani za osobę ubogą intelektualnie ( zresztą, co to ma do rzeczy?), ani za kogoś z zamkniętym i skostniałym umysłem. Mam mnóstwo fantazji, które w łóżku realizuję, cuckold do nich nie należy.
I nie, nie uważam, żeby Twój związek był lepszy od mojego, tylko dlatego, że wielokrotnie decydujecie się na różne układy typu mmk, czy mkk.
 
Mężczyzna

Baron73

Cichy Podglądacz
Trzeba z partnerką rozmawiać na ten temat nie namawiać na siłę bo to się źle skończy a jak się zgodzi to tylko się modlić żeby koleś za bardzo jej się nie spodobał bo czasami mogą się spotykać potajemnie to jest bardzo delikatna sprawa stąpanie po cienkim lodzie najważniejsze w tym wszystkim to zaufanie jeśli się nie ufa partnerce partnerowito lepiej się do tego nie zabierac
 
Mężczyzna

Mouthshot

Podrywacz
Witaj. Czytając twoje wulgaryzmy, wylew frustracji i agresji mam wrażenie że przytrafiło się Tobie w życiu coś traumatycznego. Podzielił byś się tym z nami?
Tacy nieudacznicy jak wyżej to zaprzeczenie męskości i zwyczajnie działają mi na nerwy.
Może to on nie może znaleźć sobie prawdziwej kobiety, która by zechciała być u jego boku
U mnie wporzo, ale dzięki, że pytasz. A teraz spływaj.
To raczej jest przejaw infantylizmu, człowiek wypowiadający się na forum dla dorosłych zachowuje się, jak rozwydrzony nastolatek któremu pani w Żabce nie sprzedała paczki papierosów.
Jeśli ja jestem infantylny to jak nazwać przegranych zjebów jak wyżej? Poza tym nie jaram.
 
Kobieta

Anka 75

Cichy Podglądacz
Tacy nieudacznicy jak wyżej to zaprzeczenie męskości i zwyczajnie działają mi na nerwy.

U mnie wporzo, ale dzięki, że pytasz. A teraz spływaj.

Jeśli ja jestem infantylny to jak nazwać przegranych zjebów jak wyżej? Poza tym nie jaram.
Ludzie spełniają swoje fantazje w taki czy inny sposób i co złego w tym że bawimy się we troje my wszystko wiemy. Co innego może być u Ciebie bo sam nie wiesz czy przypadkiem rogami nie rysujesz po suficie.
 
Mężczyzna

Rogacz&hotka

Seks Praktykant
Tacy nieudacznicy jak wyżej to zaprzeczenie męskości i zwyczajnie działają mi na nerwy.

U mnie wporzo, ale dzięki, że pytasz. A teraz spływaj.

Jeśli ja jestem infantylny to jak nazwać przegranych zjebów jak wyżej? Poza tym nie jaram.
A co ci do tego jeśli jakaś mężatka lubi i chce mieć więcej niż jednego faceta w łóżku. A mąż jej to umożliwia widzisz w tym zło ? To nie czytaj tych tematów a tym samym nie obrażaj.
 
Mężczyzna

Wielki3232

Biegły Uwodziciel
Tacy nieudacznicy jak wyżej to zaprzeczenie męskości i zwyczajnie działają mi na nerwy.

U mnie wporzo, ale dzięki, że pytasz. A teraz spływaj.

Jeśli ja jestem infantylny to jak nazwać przegranych zjebów jak wyżej? Poza tym nie jaram.
Jeśli ci się to nie podoba to nie obrażaj innych ludzi, którzy chcą się bawić w ten sposób, bo widzę że chyba nie dorosłej do tego forum, wie może czas go opuścić, albo zająć się innymi tematami
 
Kobieta

Magia2000

Cichy Podglądacz
Chciałbym patrzeć jak czterech obcych facetów rżnie moją żonę. Co o Tym myślicie i jak ją namówić?
A gdyby twoja żona chciała patrzeć jak ciebie rżnie 4 facetów to dałbyś się namówić? Dlaczego nie, przecież ona by chciała.

Szczerze? Każdy związek powinien tak wyglądać. Z przekonaniem może być kłopot bo, chociażby kobieta chciała - tu pocieszenie znakomita większość chce - to boi się reakcji, boi się czy to nie jest test na wierność. Wszak kobiety mniej afiszują się z seksualnością niż my mężczyźni.
Szczarze? Myślisz że większość kobiet tego chcę? Współczuję twojemu lekarzowi.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry