• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Chodzicie bez bielizny pod spodem?

L

lucyfer69

Guest
Latem lubię w spodenkach sportowych bez majteczek tylko ta siateczka wewnątrz. Problem tylko jeden za szybko się podniecam taki mały dyskomfort jak zaczyna twardnieć
 
Mężczyzna

Pisatiel

Cichy Podglądacz
Moim zdanie brak bielizny jest fajny u kobiety, szczególnie kiedy nosi spódnicę lub sukienkę, ale spodnie też są OK. Natomiast do naszej anatomii zupełnie to nie pasuje. Włożysz spodnie - wszystko ci się o nie ociera. Krótkie spodenki - i co chwilę coś ci z nich wyłazi (zresztą ja i tak źle się czuję w szortach). Niewygodne, chyba że w piżamie...

Świetna opcja na grę wstępną - spacer w parku z lubym, ciepły majowy wieczór.
„Kochanie, nie mam na sobie majtek”
Potwierdzam, bardzo skuteczne! A "piesek" przy spódnicy zarzuconej na plecy kobiety to niezapomniane przeżycie! :)
 
Mężczyzna

Marek35

Seks Praktykant
Bez bielizny nie chodzę, bo by były obtarcia
Wystarczy coś luźniejszego założyć i obtarć być nie powinno... chociaż wszystko zależy jaką kto ma wrażliwą skórę... A z drugiej strony... w Twoim przypadku jak założysz sukienkę, spódniczkę nawet taką do samej ziemi, luźną koszulkę to nie bardzo będzie miało co obcierać Twą 🍑🌮 tak więc słaba wymówka 😜
 
Mężczyzna

Fireman

Nowicjusz
Ja na rowerze jeżdżę bez bielizny. Mam spodenki rowerowe z miękką wkładką, ale najwygodniej jeździ się bez bielizny.
 
Kobieta

Aisog01

Erotoman
Robiąc na rowerze ponad 100km każdy szew czy pasek daje się we znaki. Spodenki bezszwowe, nic nie wbija się po tylu km w pośladki i nie ociera pachwin.. A na te spodenki zakładam zwykłe luźne, bo jednak sporo widać, odznacza się ;-)
Pisałeś, że bez bielizny, to myślałam, że nago 😅
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry