• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Chodzicie bez bielizny pod spodem?

Hajks3

Seks Praktykant
Ja latam bez, lubię jak wiaterek wlatuje pod spodenki i jak mi pala lata (widzę że niekiedy kobiety to zauważają i to jest bardzo przyjemne. Liczę też na to że w taki sposób może uda mi się kiedyś jakiś szybki numerek albo lodzik chociaż 😁
 
Kobieta

Laskotek

Cichy Podglądacz
Nie chodzę prawie w ogóle w staniku, czy to sukienka, czy koszulka. Majtek nie zakładam pod legginsy, ale do jeansów tak. Osobiście lubię czuć luz na piersiach i brak ucisku na tyłeczku. Fajne uczucie, gdy inni spoglądają na moje podskakujące cycuszki i twarde sutki widoczne przez materiał.
/Patrycja.
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Nie chodzę prawie w ogóle w staniku, czy to sukienka, czy koszulka. Majtek nie zakładam pod legginsy, ale do jeansów tak. Osobiście lubię czuć luz na piersiach i brak ucisku na tyłeczku. Fajne uczucie, gdy inni spoglądają na moje podskakujące cycuszki i twarde sutki widoczne przez materiał.
/Patrycja.
Hmmm, nasz klopot polega na tym, ze takich jak Ty są tysiace i wybranie tej najbardziej interesującej jest w praktyce niemozliwe.
 
Mężczyzna

pedro193

Podrywacz
Ja nosze bieliznę. Ale lubię widok Pań które nie noszą staników. Widok sutków, które odznaczają się na ubraniu niezwykle na mnie działa. Niestety oprócz ulotnych widoków latem w miejscach publicznych, nie znam nikogo kto miałby to w zwyczaju :)

natomiast w przypadku bielizny ponizej pasa, to zarówno u Panów jak i Pań wydaje mi się to niezbyt komfortowe :)
 
Mężczyzna

Siwy1945

Seks Praktykant
Nie noszę bielizny wogole ale jeśli już muszę naprawdę ją ubrać to w takim wypadku tylko i wyłącznie stringi
 
Mężczyzna

strapiony

Podrywacz
Ale tutaj ktos wymyslil wyczyn bielizniany.Latem w szortach( shorts-krotkie spodnie OBU PLCI_ zupelnie bez bielizny.U mnie to norma.Nie rozumiem z jakiego powodu ma to byc dziwne czy jakies tam?Nie wypbrazam sobie upalu 25 st. i wiecej i miec na sobie bielizne pod spodem.Bez bielizny w szortach jest baaardzo przyjemnie. Czuje sie przewiew wszedzie.Pelny komfort.Z bielizna udreka i dyskomfort.
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

strapiony

Podrywacz
Wez sie ogarnij człowieku.. Wjechałes na forum ze swoim mokrym kutasem i w ufajdanych majtach, i ok, twoja wola:rolleyes: Ale przestan sie ciskac jak gowno w betoniarce, bo sam sie osmieszasz i na pewno nikomu tym ciskaniem sie nie zaimponujesz.

Masz racje, wali tu cebula, ale bynajmniej nie od Kemota :rolleyes:
Znowu pokazalas swoj...charakterek.Mowiac twoim jezykiem"gowniany".Pomyslec ze akurat taki ktos chce osadzac innych....
 
Mężczyzna

Dictador

Nowicjusz
A ja to zawsze marzyłem żeby na ruchomych schodach parę stopni wyżej stała jakaś kobieta w krótkiej spódniczce bez bielizny :)
Ale jak dotąd to tylko fantazja i pewnie tak zostanie:)
 
Kobieta

Zboczonaparka

Cichy Podglądacz
Nie chodzę prawie w ogóle w staniku, czy to sukienka, czy koszulka. Majtek nie zakładam pod legginsy, ale do jeansów tak. Osobiście lubię czuć luz na piersiach i brak ucisku na tyłeczku. Fajne uczucie, gdy inni spoglądają na moje podskakujące cycuszki i twarde sutki widoczne przez materiał.
/Patrycja.
Mam tak samo ja wogole nie nosze stanika 😊a piersi nam duże rozmiar E
 
Mężczyzna

Siwy1945

Seks Praktykant
Nie noszę bielizny wogole i nie ma znaczenia czy mam szorty na sobie czy długie spodnie . Jednak jeśli już muszę ubrać to tylko stringi
 
Mężczyzna

Adoka

Cichy Podglądacz
Moja narzeczona w upalne dni chodzi bez bielizny, kiedy idziemy na spacer lubię patrzeć jak inni mężczyźni zwracają uwagę na jej odbijające się w bluzce sutki, czasem zakłada też krótką spodniczkę, co powoduje lekką nutkę napięcia ponieważ mocniejszy podmuch wiatru lub schylenie się może spowodować że jej muszelka będzie na widoku
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry