• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Chodzicie bez bielizny pod spodem?

Psychodelic

Cichy Podglądacz
Cale lato chodze bez bokserek a powod jest prosty.. Mój kutas jest caly czas mokry i nie zabrudze bokserek.. A teraz.. Cały czas ospermione bokserki🤦‍♂️
 

Psychodelic

Cichy Podglądacz
Spodnie? Chyba Ty nosisz latem spodnie.. Nosze spodeneczki wygodniejsze i nie wiem czy wiesz spodeneczki posiadają siateczkę ala bielizne.. Ale jak się jeansy i sweter nosi w lipcu zeby wyglądać jak szafa.. Pffff.. Chciales błysnąć.. A tylko zajebało polska cebula
 
Kobieta

mrumru

Erotoman
Spodnie? Chyba Ty nosisz latem spodnie.. Nosze spodeneczki wygodniejsze i nie wiem czy wiesz spodeneczki posiadają siateczkę ala bielizne.. Ale jak się jeansy i sweter nosi w lipcu zeby wyglądać jak szafa.. Pffff.. Chciales błysnąć.. A tylko zajebało polska cebula
Spodenki lepiej obzylac? 😂
Obojętne chyba czy spodnie czy spodenki. 🙄
 

Psychodelic

Cichy Podglądacz
Nie dla mnie.. Uwierz mi ze spodeneczki zwiewne jest różnica.. Niż bokserki, spodnie.. I po godzinie jajca oparte idziesz jakbys z konia zsiadł po 20 godz galopu.. Ale kto co lubi.. Jesli ktoś lubi parzyc jądra no problemo
 

Kemot

Nowicjusz
Spodnie? Chyba Ty nosisz latem spodnie.. Nosze spodeneczki wygodniejsze i nie wiem czy wiesz spodeneczki posiadają siateczkę ala bielizne.. Ale jak się jeansy i sweter nosi w lipcu zeby wyglądać jak szafa.. Pffff.. Chciales błysnąć.. A tylko zajebało polska cebula
Spodeneczki i koszuleczkę do tego buciczki zalatuje tzw gimbaza, a jeśli masz problem z przedwczesnym wtryskiem to wiesz takie rzeczy się leczy.
 

Psychodelic

Cichy Podglądacz
Noo.. Spodeneczki, bucziczki zalatuje gimbaza.. No to już wiem z kim mam do czynienia.. Partner decyduje co masz ubrac.. Ups.. Jak będę miał 60 lat nie będę mógł założyć spodenek? Obowiązkowo długie spodnie i husteczka haftowana w kieszeni.. Gimbaza.. Cos słyszałem że kiedyś była.. Ja czuję od Ciebie mocno cebulę, xd, koszulke tyskie, sandałki, skarpetki obowiązkowo czarne węgorze, reklamówka netto, 3 promila, was, i mega chęć się przypierdalania do innych.. Wiec w tył zwrot na przod marsz daj mi spokoj nie mam czasu na obieranie cebuli
 
Kobieta

mrumru

Erotoman
Nie dla mnie.. Uwierz mi ze spodeneczki zwiewne jest różnica.. Niż bokserki, spodnie.. I po godzinie jajca oparte idziesz jakbys z konia zsiadł po 20 godz galopu.. Ale kto co lubi.. Jesli ktoś lubi parzyc jądra no problemo
Nie mam problemu z odparzonymi jajkami, małż też nie. 🙄
Tak samo jak nie mam problemu czy założę w cieplejszy dzień jeansy, spodnie z materiału, czy sukienkę. Czy SZORTY.
 

Psychodelic

Cichy Podglądacz
Mrumru.. Szczerze.. Zreszta zawsze szczerze i zawsze prosto z mostu.. Dla mnie Twoj nick jest bezpłciowy.. Można pomyśleć kobieta a można mężczyzna.. Uwierz mi ze w tych czasach mężczyzna..jakos nie pasuje mi obraz do nazwy..
 
Kobieta

Rikke

Dominujący
Noo.. Spodeneczki, bucziczki zalatuje gimbaza.. No to już wiem z kim mam do czynienia.. Partner decyduje co masz ubrac.. Ups.. Jak będę miał 60 lat nie będę mógł założyć spodenek? Obowiązkowo długie spodnie i husteczka haftowana w kieszeni.. Gimbaza.. Cos słyszałem że kiedyś była.. Ja czuję od Ciebie mocno cebulę, xd, koszulke tyskie, sandałki, skarpetki obowiązkowo czarne węgorze, reklamówka netto, 3 promila, was, i mega chęć się przypierdalania do innych.. Wiec w tył zwrot na przod marsz daj mi spokoj nie mam czasu na obieranie cebuli
Wez sie ogarnij człowieku.. Wjechałes na forum ze swoim mokrym kutasem i w ufajdanych majtach, i ok, twoja wola:rolleyes: Ale przestan sie ciskac jak gowno w betoniarce, bo sam sie osmieszasz i na pewno nikomu tym ciskaniem sie nie zaimponujesz.
A tylko zajebało polska cebula
Masz racje, wali tu cebula, ale bynajmniej nie od Kemota :rolleyes:
 

MarekP

Nowicjusz
Jak po kąpieli nie mam bokserek pod ręką to owszem, zakładam same spodenki :) A nawet chodzę tak na miasto. Wzwód umiem kontrolować, więc na mieście przypałów nie mam, gorzej w domu - gdy czasem się zamyślę tworzy się namiot, który jest ciężki do ukrycia. A wiadomo jak to w domu, czasem ktoś przyjdzie, czasem to, czasem tamto i zawsze muszę minimum pół minuty odczekać. Plus jest taki, że dostęp jest łatwiejszy i można się nawet fajnie pobawić sprzętem w ciągu dnia ;)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry