• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Biseksualizm - jak to wygląda u was?

Mężczyzna

Alex44PL

Cichy Podglądacz
kocham moją żonę ponad wzystko, ciało kobiece jest dla mnie najwyzszym dziełem sztuki... tuż po wacku :) Nie jarają mnie faceci, a wręcz brzydzą, ale wacek jara mnie nieziemsko. Ssałbym, szarpał, tulił... w sumie zrobiłbym z nim wszystko, co sobie nosiciel wacka zażyczy... Jeśli on zrobi to samo :) Wszystkie opcje - przebieranki, gry, trójkąty, czworokąty - da się zrobic :)
 
Mężczyzna

WscieklyRuchacz

Seks Praktykant
Ja nie jestem bi, calowanie z facetem to gejostwo. Ale jego penis i jaja w moich ustach to co innego:) w weekend przymierzamy sie do trojkata, posadze zone mu na twarzy w pozycji 69 i bede sie z nia calowal z jego penisem miedzy naszymi ustami. Jak nie bedzie oponowal to zamierzam mu obciagnac i ssac jajka jak bedzie pierdolil mi zonke. Na koniec ma jej sie sposcic na cipke ktora wylize/zerzne taka zalana.
 
Mężczyzna

Borys40

Cichy Podglądacz
Jest to mój pierwszy post na tym forum więc chciałbym skorzystać z okazji i wszystkich przywitać i pozdrowić. Ja również jak narazie to tylko zabawy w wieku dojrzewania z kilkoma kolegami.. Ale teraz w wieku 40lat chętnie bym poznał kogoś bardziej doświadczonego kto pokazał by mi jak to jest jak facet robi Ci oral i sam bym chętnie spróbował jak to jest. Jestem w związku hetero od kilku lat i nigdy nie byłem ani nie chciałbym być w związku z facetem. Ogólnie kręci mnie fantazja o seksie w układzie mmf.
 
Mężczyzna

jerzy55

Seks Praktykant
Jest to mój pierwszy post na tym forum więc chciałbym skorzystać z okazji i wszystkich przywitać i pozdrowić. Ja również jak narazie to tylko zabawy w wieku dojrzewania z kilkoma kolegami.. Ale teraz w wieku 40lat chętnie bym poznał kogoś bardziej doświadczonego kto pokazał by mi jak to jest jak facet robi Ci oral i sam bym chętnie spróbował jak to jest. Jestem w związku hetero od kilku lat i nigdy nie byłem ani nie chciałbym być w związku z facetem. Ogólnie kręci mnie fantazja o seksie w układzie mmf.
Witam Cię ,ja również jestem w związku hetero,ale bardzo chętnie spotkał bym się z jakąś parką k/m,a przede wszystkim z facetem a najlepiej z facetem przy pani i orientacji bi,chętnie od czasu do czasu mógł bym pomóc pani we wszelkich pracach kuchenno domowych,chetnie ja ubrany w damskie ciuszki ,mieszkam w Jaworznie
 
Mężczyzna

Piotruś Pan

Podrywacz
A co czyni tak naprawdę bisexualistą?
Nie odczuwam pociagau do mężczyzn a jedynie do kobiet. Jako bull miewam jednak interakcję z mężem kochanki, który sprząta resztki nasienia z mojego penisa, ssając go do ostatniej kropli. Nie zawsze tak było i zajęło to trochę czasu parze, z którą wtedy byłem aby mnie przekonać. Miałem duże opory, ale od tego czasu bardzo to polubiłem. Muszę powiedzieć, że "meskie obciaganie" które znam z autopsji jest naprawdę super 😃 Koleś przykładał się i wczuwał bardziej niż nie jedna kobieta. Do tego było widać, że bardzo to lubi. Kobiety często robią to bez przekonania i od niechcenia, jakby bały sie przyznać, że tego nie lubię. On z kolei, aż rwał się do mojego kutasa, szczególnie po spuście, gdy cały był w jej sokach i nasieniu. Co więcej świadomość tego, że ją bardzo podniecało patrzenie jak jej mąż mi obciaga dodawało tylko do całej sytuacji i nakręcało mnie jeszcze bardziej 🙂
Czasami więc, zastanawiam się czy fakt, że pozwalam facetowi na oral i czerpię z tego ogromną przyjemność czyni mnie bi? Czy jestem może bardziej, jak to określam otwartym na nowości entuzjastą? Opinie pewnie jak zawsze będą bardzo podzielone 🙂
 
Mężczyzna

tpo

Podrywacz
Homo, hetero, bi, to są tylko szufladki, które tylko szczesciowo zawsze niedokładnie opisują człowieka. Na dodatek te etykiety różni ludzie różnie rozumieją.

Czy zmieni Ciebie to, że powiem, że jesteś bi, albo, że powiem, że to nie bi? Nie. Dalej będziesz taki sam.

Będziesz sobą.

Tak, że ja sugeruje nie szukać etykietek dla siebie, bo etykietki są zawsze niekompletne, często mylące.

Pozdrawiam
 
S

sheepdog

Guest
Jestem w szufladce hetero.Jest mi z tym bardzo dobrze. Nie pociągają mnie faceci. Uwielbiam kobiety. To znaczy, że to dlatego, że nie eksperymentowałem? Lubię patrzeć a kochające się kobiety. I chciałbym dołączyć do ich aktu. Niech ktoś mnie przekona, że coś że mną nie tak.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry