• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Antykoncepcja bez prezerwatyw

Status
Zamknięty.

unknown

Cichy Podglądacz
Witam. Mam takie pytanie, otoz moja dziewczyna wstydzi sie pojsc do ginekologa i poprosic o tabletki antykoncepcyjne ani nic takiego, kwestia jest taka że tego na pewno nie zrobi i czy istnieje jakiś sposób dostania tych tabletek albo innych środków antykoncepcyjnych bo nie chcemy używać prezerwatyw ani środków dopochwowych. jak możemy się chronić przed niechcianą ciążą? robimy to tylko w dni nie płodne. Czy istnieje jakieś ryzyko zajścia wtedy w ciąże? Jeszcze raz przypomnę o środkach antykoncepcyjnych dostępnych bez recepty i jakby tu powiedziec, ogólnodostępnych i na pewno działających.

Czy są jakieś środki antykoncepcyjne dla mężczyzn?

Dzieki z góry

pozdro
 

Benek

Seks Praktykant
Re: antykoncepcja bez prezerwatyw

unknown napisał:
...NAPEWNO DZIAŁAJˇCYCH!!

na pewno to Koperni nie zyje
a jak chcesz sie chronic to najpierw pomysl a potem zacznij dzialac

niestety nie napisze tutaj nic co moglo by ci pomoc gdyz widze ze nie dojrzeliscie jeszcze do tego, mam nadzieje ze nie bedziesz niepelnoletnim ojcem jak i twoja dziewczyna niepelnoletnia matka
 

Młody18

Biegły Uwodziciel
Ja bym na waszym miejscu odwiedził ginekologa a skoro Twoja dziewczyna nie chce, to może jeszcze nie dojrzaliście do tego, ja też się jeszcze nie uważam za dojrzałego więc się nie przejmuj :p. Porozmawiaj z nią szczerze. Ja np. w niedługim czasie planuję się tam wybrać ze swoją wybranką i nie ma w tym nic wstydliwego /oczywiście ja do towarzystwa a nie na badanie :p /. Od pewnego seksuologa słyszałem, że podobno dość pewnym sposobem jest stosowanie prezerwatywy i jakiegoś dopochwowego żelu np. Delfen. Chociaż mam wątpliwości, bo słyszałem, że niektóre żele potrafią rozpuścić latex i mam już wątpliwości :?
 

unknown

Cichy Podglądacz
tak na serio


a jesli juz to lekarz nie bendzie mial zadnych oporow zeby dac te tabletki?? czy obowiazuje go caly czas tajemnica lekarska , czy moze nie wypisac tej recepty??

i jakie dobre srodki znacie??
 

Młody18

Biegły Uwodziciel
Zgadzam się z Benkiem. Jeżeli Ci zależy na Twojej ukochanej a skoro chcesz z nią współżyć to sądzę, że zależy Ci też na niej. Skoro tak, to powinno Ci też na jej zdrowiu zależeć a nie tylko na zaspokojeniu własnego ja. Przecież dziewczyna po nie właściwych tabletkach załatwianych gdzieś pokryjomu może mieć różne problemy np. bóle głowy, wymioty itd.
 

unknown

Cichy Podglądacz
dlatego pytam sie jakie dobre srodki znacie , i nei zamierzam zalatwiac niczego tylko szukam najlepszego wyjscia... 2 sprawa , jak ja namowic??
 

Młody18

Biegły Uwodziciel
Jasne, że go obowiązuje tajemnica lekarska, przecież nie zadzwoni do waszych rodziców i nie powie, że u niego byliście. Samo to, że zdecydujecie się na wizytę świadczy, że oboje jesteście odpowiedzialni.
Na temat tabletek niestety nie powiem Ci nic, bo niedługo pewnie wybiorę się pierwszy raz ze swoją dziewczyną po raz pierwszy do ginekologa.
 

unknown

Cichy Podglądacz
3 sprawa czy ginekolog moze czepiac sie cos na temat wieku i tego ze jestesmy za mlodzi i czy moze odmowic przyjecia i wypisania recepty czy cos takiego?? bo Ona nie chce tam pojsc bo boi sie ze zacznie cos pie** o wieku , zrobi wyklad etc...
 

Młody18

Biegły Uwodziciel
Unknown, ty najlepiej znasz swoją dziewczynę. Spróbuj z nią szczerze porozmawiać. Wytłumacz jej, że to dla jej własnego dobra, przecież to o jej zdrowie i życie chodzi. Szczerą rozmową można bardzo dużo załatwić a lekarz napewno będzie dla was wyrozumiały i wam doradzi.
 

Benek

Seks Praktykant
jak to jk ja namowic? przeciez to nie jest przeziebienie czy pryszcz na nosie! jezeli ktos nie rozumie iz powinien isc do specjalisty w celu zasiegniecia fachowej porady to chyba za wczesnie na sex, bo skonczy sie on jakims przykrym wypadkiem, ciaza lub urazem psychicznym albo cholera wie czym.

ginekolog to tak jak laryngolog > zaglada w srodek i juz :p
powiem ci w "tajemnicy" ze tez wstydzilem sie isc do urologa pierwszy raz, ale lekarza nie ma sie co wstydzic, jezeli trafisz na dobrego to on sam bedzie wiedzial o co chodzi zanim cokolwiek zaczniesz mu mowic, na pewno pomoze twojej dziewczynie jezeli razem z nia sie tam wybierzesz!!

na pewno nie zacznie gadac nic o wieku, zalezy na jakiego kolesia traficie, ale jesli bedzie to dobry lekarz to na pewno wam pomoze, pamietaj ze lepiej jest zapobiegac niz leczyc (ciaza)


ps. popracuj nad ortografia :wink:
 

Młody18

Biegły Uwodziciel
Nie wiem jak ci doradzić jak ją przekonać, może ona za mało wie na temat wizyty u ginekologa i ma spore obawy. Spróbuj porozmawiać z nią. Nie wiem jak Ci doradzić, bo mi moja ukochana zaproponowała "wspólną" wizytę u ginekologa. Szczerą rozmową można dużo osiągnąć. Porozmawiaj ze swoją ukochaną szczerze i ze zrozumieniem i nie naśmiewaj się z niej i jej ewentualnych wątpliwości, bo możesz stracić jej zaufanie.
 

Młody18

Biegły Uwodziciel
Benek ma rację. Dobry lekarz wam doradzi a nie będzie się naśmiewał. Zresztą sam fakt, że pójdziecie do niego powinno dać mu znać, że ma do czynienia z odpowiedzialnymi ludźmi a nie z dziećmi. Zresztą chyba niechciałbyś już być ojcem i zmarnować sobie a przedewszystkim swojej dziewczynie życia, przecież trzeba skończyć szkołę aby potem utrzymać rodzinę :)
 

unknown

Cichy Podglądacz
sorry za ortografie ale tego nie moge sie w ogole nauczyc (jestem dyskiem ;().... no to wybieramy sie do lekarza... i jeszcze jedno! jest jakas opcja zeby nie robil zadnego badania (pochwy etc) - nie zagladal pod spudniczke (strasznie jestem zazdrosny :|) tylko zebysmy usiedli sobie na krzeselkach powiedzieli ze chcemy tabletki i pan wzial dlugopis i napisal receptke i zebysmy wyszli.... kwestia nastepna... - APTEKA ... mieszkam w malym miasteczku i w aptece obsluguja stare baby ;] ... czy one moga mi leków nie wydac etc , czepiac sie i w ogole... bo strasznie tego nie lubie!


dzieki za wszystkie posty... pozdro
 

Benek

Seks Praktykant
unknown napisał:
problem w tym że mamy 15-16 lat... chyba go to nie zachwyci....

nie wiem na 100% jak to jest z niepelnoletnimi osobami, na pewno jezeli chodzi o grozniejsze wizyty (jakies zabiegi i operacje) nie obeszlo by sie bez osoby doroslej, jednak zwykla wizyta u lekarza ne pewno nie bedzie wymagala zadnego rodzica przy niej, jezeli macie juz takie obawy przed zdemaskowaniem to idzcie do prywatnego, nie wiem gdzie mieszkacie ale jezeli jest to duze miasto to prywatni lekarze to naprawde lepsi specjalisci i na pewno zachowuja dyskrecje, niestety $ trzeba miec!
 

Młody18

Biegły Uwodziciel
Wiesz co, aptekarka powinna Ci sprzedać to co Ci lekarz wypisze, co jej do tego, przecież ona nie jest lekarzem a tylko wydaje leki. Nie mam bardzo pojęcia jak wygląda wizyta u ginekologa, dlatego założyłem taki temat na tym forum, poczytaj potem, może mi odpiszą jakieś informacje i oboje się czegoś nauczymy.
Pozdrawiam
 

Młody18

Biegły Uwodziciel
I znowu Benek ma rację, widać, że rozsądny chłopak z niego /pozdrawiam :)/. Ma dużo racji, jeżeli Twoja dziewczyna zaszła by w ciąże to napewno byście tego długo nie ukryli. Więc lepiej zapobiegać...
 
Status
Zamknięty.
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry