• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Antykoncepcja bez prezerwatyw

Status
Zamknięty.

Serenity

Seks Praktykant
A tego to nie wiem ale pewnie po cos te 5 lat studiowal. Niejestem lekarze na to ci nie odpowiem....

Poza tym on niekoniecznie bedzie paluchami macal. Ktos tu ( jakas dziewcyzna ) napisala ze cos tam wlozy do sprawdzenia czegos. Nie wiem moze ph moze jakiegos odczynu albo innego wskaznika d=medycznego ktory mu cos powie ??!!

Pomysl on codziennie widzi tyle kobiet ons tudiach widzial ma zobne na pewno i wierz mi nie w glowie mu takie rzeczy, jak codziennie musi kilkanascie razy ogladac gole kobiety. To nie robi na nim wrazenia. Traktuje dosc przedmiotowo kobiete...
 

rose

Biegły Uwodziciel
unknown.. daruj sobie teksty typu "co to mu da", po co to gmeranie.. bo naprawde sie na tym nie znasz.. to lekarz kończy medycyne.. to on robi potem 6 letnia specjalizacje na ginekologi i położniectwie i naprawde sie na tym zna.. a jeśli Twoja dziewczyna bedzie brała tabletki to MUSI CO 6 MIESIECY CHODZIC DO GINEKOLOGA I ROBIC CYTOLOGIE ( to takie badanie podczas ktorego pobiera sie śluz z szyjki macicy i wtedy jak widac lekarz musi pogmerać)
 

Serenity

Seks Praktykant
unknown napisał:
hmm
no to jacy lekarze??

2 sprawa to jak by sie czuly dziewczyny gdyby facetom potrzebne bylo"obciagniencie" przez pania doktor , zeby sprawdzic czy go brzusio nie boli , i tak pare razy...

3 sprawa czy to kurwa az taki cholerny bol ze sie zesrac mozna po tych lekach?? bo dziewczyny cholernie przesadzaja... pozatym zawsze jak cos boli mozna wziasc panadol albo nospe...


Powiedzialbym cos ale to dam cie paniom do rozszarpania :)
No jasne ze bol moze byc bardoz duzy. Zreszta chyba niechcialbys zeby twoja dziewczyne cos bolalo tylko poto bys ty spokojnie mogl sie kochac?
Powiesz swojej dziewczynie " nie boli cie ty wyolbrzymiasz. Wez se nospe" Pomijajac fakt ze nerki ma sie tylko jedne...
 

unknown

Cichy Podglądacz
skoro gola kobieta nie robi na nim wrazenia to kiedy mu staje??...

a 2 sprawa to pasek do ph to ona moze sobie wsadzic sama bez pomocy lekarza , tak jak to sie oddaje mocz to posiewu... to samo ze sluzem... to poprostu kurwa zbende , chyba ze ktos chce sobie na cipki popatrzec... i gdzies pogrzebac...
 

Serenity

Seks Praktykant
unknown napisał:
hmm
no to jacy lekarze??

2 sprawa to jak by sie czuly dziewczyny gdyby facetom potrzebne bylo"obciagniencie" przez pania doktor , zeby sprawdzic czy go brzusio nie boli , i tak pare razy...

3 sprawa czy to kurwa az taki cholerny bol ze sie zesrac mozna po tych lekach?? bo dziewczyny cholernie przesadzaja... pozatym zawsze jak cos boli mozna wziasc panadol albo nospe...


Powiedzialbym cos ale to dam cie paniom do rozszarpania :)
No jasne ze bol moze byc bardoz duzy. Zreszta chyba niechcialbys zeby twoja dziewczyne cos bolalo tylko poto bys ty spokojnie mogl sie kochac?
Powiesz swojej dziewczynie " nie boli cie ty wyolbrzymiasz. Wez se nospe" Pomijajac fakt ze nerki ma sie tylko jedne...
 

unknown

Cichy Podglądacz
hmm wiesz dla mnie to ze mnie brzusio boli , nawet n ie wiem jak bardzo ( ostatnio bylem przez to w szpitalu ,ale nie krzyczalem ze mnie cos boli etc) dla mnie jest warte zeby sie spokojnie kochac , i sam bym odrazu poszedl po takie proszki gdyby to dzialalo... ale oczywiscie paniom nic w dupe nie moze uwierac... bo inaczej to tragedia...
 

rose

Biegły Uwodziciel
po to są badania.. po to są lekarze na tym świecie żeby nie bolało i szkody żaden lek nie czynił zbyt wielkiej :x
 

unknown

Cichy Podglądacz
kurwa bronicie tych lekarzy jak swiete krowy...


a kurwa jak dziecko idzie do kosciola to co... nic mu sie nie stanie bo to ksiadz , osoba od boga etc etc... kurwa a s kad tyle pedofili?? analogicznie moze byc z ginekologami....
 

unknown

Cichy Podglądacz
a powiedz szczerze ... lubisz chodzic do ginekologa?? mile to jest??... wolala bys zeby to bylo "bezdotykowo"??... tylko szczerze..., nie rajcuje cie to??
 

rose

Biegły Uwodziciel
ale skończ już.. bo teraz to już skrajności.. zaraz zrobisz z ginekologa pedofila.. RÓB CO CHCESZ I NAS O ZDANIE NIE PYTAJ SAMI BĘDZIECIE NA TYM CIERPIEĆ.. szkoda mi tylko Twojej dziewczyny
 

unknown

Cichy Podglądacz
hmm

wiesz skrajnosci...

wpisz sobie w google ksiadz pedofil , w roznych jezykach... jak nie znajdziesz przynajmniej 1000 to masz moje blogoslawienstwo...

no to odpowie mi ktos kiedy ginekologowi staje?? bo na nim to nie robi zadnego wrazenia nie??...
 

rose

Biegły Uwodziciel
nie rajcuje mnie to.. ale kiedy jestem chora to ide do lekarza.. kiedy boli mnie ucho ide do laryngologa.. kiedy musze zrobic badanie to ide do ginekologa
 

unknown

Cichy Podglądacz
no dobra , a nikt mi jakos nie powiedzial dlaczego kobieta sama w lazience sobie paska nie moze wlozyc , i zebrac troche sluzu etc, tylko musi robic to ginekolog...
 

Serenity

Seks Praktykant
Jezu no dla mnie to jest jakies ograniczenie!! Przeciez on jej nie podnieca tam tylko bierze co musi. Nie lize jej tam nie muska jej jakos podniecajaco. moze niektore panie beda podniecone przez ten fakt ale coz taki zawod. Ja bardoz bardzo wspolczuje twojej dziewczynie. Bol to mechanizm ktory sygnalizuje ze cos dzieje sie niedobrego w organizmie. Ze trzeba dzialac.Zwierzeta ktore cos boli automatycznie sie inaczej zachowuja - instynkt mowi im co robic.
A teraz odnosnie tego papierka co sie tak uczepiles. A skad ty wiesz jaka jest terminowosc tego badania? Dla ciebie to takie proste zebrac zaniesc i juz. Ale byc moze to musi byc pobrane i odpowiednio przechowane odrazu ! Wiele badan musi spelniac rozne warunki zeby byly wiarygodne.v Kurna czy ty naprawe chcesz zeby ci ktos tu strescil wieloletnie studia medyczne !!! Nie no chore.

I na koniec. Paniom to w dupe nic nie moze uwierac!!?? Nie no chlopie o czym ty mowisz...
Po pierwsze - malo to one biedne cierpia ??
Po drugie ten bol moze byc ogromny.
Po trzecie co to za jakas metoda - ignorowac bol i czekac nie wiem na smierc? ( przejaskrawione ). Nie no powiedzenie "a niech bierze bez lekarza, to co ze ja poboli" to juz nie jest dziecinne tylko barbarzynskie.
Ty naprawde tak mowisz, ze ciebie nie obchodzi jak cos boli twoja dziewczyne!?? Ktos jej powinien pokazac co ty piszesz, zeby przejrzala na oczy.

Masz racje ty nie jestes dziecinny tylko jakis ograniczony, aspoleczny, brutalny, bez litosci, samolubny, egoistyczny, obrazalski, nerwowy gbur.

Na koniec : ty bys chcial zeby cos ciebie bolalo i zebys wiedzial ze mozesz isc do lekarza i naprawic swoje zdrowko, ale twoja dzirewczyna cizabrania bojest ociebie zazdrosna? Czy ty nie widzisz tu chorej sytuacji?

A co do tego ze bardzo ciebie brzuch bolal i nic nie mowiles. Uwazasz ze medal ci sie nalezy?Co ty myslisz ze nikt na tym forum nie cuzl ogromnego Bolu ? Ze jestes jedyny? I ze skoro ty wytrzymales to twoja dziewczyna tez powinna cierpiec w milczeniu dla ciebie?

Ja juz nic nie powiem wiecej w tym temacie.

Ps. A czy ty jak ciagle widzisz ludzkie rece to ci staje ?
Zapewne staje mu jak o czyms przyjemnym pomysli( jak kazdy facet ) albo na widok swojej ukochanej bo badz co badz z tym widokiem jest emocjonalnie zwiazany ? Albo na przyklad gdy jego ukochana go piesci. Boze no czy ty myslisz ze facetowi staje tylko jak widzi gola babe? No ja ci powiem ze nie jestem ginekologiem, ale jak widze gola babe to mi nie staje. Bo dla mnie to jest tylko cialo. Za to jak ujrze moja partnerke to reakcja jest natychmiastowa. Zreszta nie musze jej widziec nago, czasem bardzo cieple przytulenie powoduje reakcje.

Jak mozna tak nie umiec myslec.

Ps2. A poza tym nie ufasz dziewczynie? Czy nei sadzisz ze jakby ginekolog sobie na za duzo pozwalal to ona mu zakarze! ? Czy sadzisz ze ginekolog w twojej obecnosci tez bedzie sobie pozwalal? Czy ty wiesz ze za to moglby miec klopoty prawne gdyby tylko twoja dziewczyna zostala molestowana i niechcialaby tego i zglosila to?


A ty byles u lekarza meskiego? Urologa czy jakiego kolwiek innego ktory przy badaniu musial ci tam tez zajrzec? No ja akurat tak mialem ze kobiety mnie badaly i po prostu informowaly mnie ze musza tam zajrzec. No zgadzalem sie bo czemu mialbym sie nie zgodzic? Ale w tonie pytania bylo widac ze nie jeden pacjent w tym momencie spanikowal...
I co myslisz ze mi bylo przyjemnie jak mi tam gmerala? Badania nie sa przyjemne, nawet jak nic podczas nie boli bo to zawsze jednak badanie...
To bylo dla obojga troche krepujace, ale trzeba zbadac i juz.
Identycznie jest z kobietami....
 

Benek

Seks Praktykant
a ja jak bylem u pani doktor urolog to obciągneła mi tak jak żadna inna, wzieła do buzi a pożniej kochała sie ze mną 5 godzin :lol: :lol: :lol:

- podobnie może być z ginekologiem :wink:
 

Gangrel

Seks Praktykant
unknown napisał:
a co mu da to ze palec wsadzi?? to ze pogrzebie to tak jak mechanik?? co on robi tym grzebaniem??

Sluchaj, zostaw ten topic, bo coraz bardziej sie pograzasz. To jest wlasnie badanie - na tym ono wlasnie polega. Tabletki antykoncepcyjne, to hormony, a nie cukierki. Poza tym, przy pierwszej wizycie u ginekologa, dziewczyna powinna byc dokladnie przebadana - bo wiesz, sa rozne dolegliwosci, ktorych profilatycznie lekarz powinien poszukac.

...jakis facet co niby ma pretext ze jest lekarzem...

Ciekawe okreslenie. Pretekst.

Wiesz, wynika z Twoich postow, ze gdyby kiedys cos Twoja dziewczyne bolalo, to powiedzialbys Jej, ze Ciebie kiedys tez bolal brzuch i byles w stanie sie kochac, wiec i Ona sie moze poswiecic...


Sluchaj, a jesli sie boisz, ze Ona trafi na lekarza, ktory nie tylko bedzie chcial Ja zbadac, albo na ksiedza, ktory nie tylko bedzie prawil kazania... to moze zamknij Ja, dla bezpieczenstwa, w jakiejs szafie i nie pokazuj ludziom. Popadasz w skrajnosci.

Powaznie, kolezenska rada - zostaw ten topic, bo naprawde sie kompromitujesz.
 

unknown

Cichy Podglądacz
hmm.. po 1 to mi wisi czy ja sie kompromituje czy nie , bo ja chce tylko informacji...


pod 2 jak sie tak uczepiliscie ze zwiierzat , to pan lekarz ginekolog terz jest zwierzeciem , a zwierzecy meski instynkt mowi PRZELEĆ Jˇ! ... to taki instynkt zeby ludzkosc nie zaginela...

co do tego brzucha, to cholernie przesadzacie.. boze bolal was kiedys brzuch?? i co szliscie z tym do lekarza??... odczeka sie troche i po bolu , pojdzie nastepny raz i powie ze boli to powinien przepisac cos innego....

a s koro bada sie chormony , to po huj sluz etc , bo chormony mozna zbadac pobierajac krew wienc troche mnie to zastanawia..

z reszta , na tym forum siedzi banda lamosow , i to byl moj ostatni post;]

ps , ludzie , kurwa jak ktos zadaje pytanie to chce odpowiedzi a nie komentarzy...


F U C K y A A L L
i to by bylo na tyle :wink:
 
Status
Zamknięty.
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry