• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Antykoncepcja bez prezerwatyw

Status
Zamknięty.

rose

Biegły Uwodziciel
nie zazsdrość ale jak widać niedojrzałość :lol:
PS. masz racje nie obchodzi mnie to czy macie po 13 czy po 50 lat
 

Młody18

Biegły Uwodziciel
Wiek nie gra roli, każdy robi to kiedy chce, czasami słusznie czasami nie. O obcego faceta to się zgadzam, że nie chcesz aby ją oglądał, ale lekarz?? Jak idziesz do lekarza to też za żadne skarby się nie rozbierzesz jak to będzie konieczne?? Powodzenia i nie martw się aptekarkami, jak będziesz miał recepte to ci muszą sprzedać to co ci lekarz przepisze.
 

Młody18

Biegły Uwodziciel
Niestety ja nie znam, więc nie pomogę, zresztą ja swojej dziewczynie pozwolę wybrać lekarza, przecież to ona idzie na badanie :p. Sorry, ale nie znam żadnej ginekolog prywatnej.
 

gonia

Erotoman
sa globulki bez recepty ale nie wiem czy sa dobre najlepszym rozwiazaniem bedzie wyslanie dziewczyny do lekarza czego sie boi? ze wsadzi jej tam cos i posiedzi na fotelu przez 2 minuty? to nie takie straszne jak sie wydaje...
a co do srodkow dla facetow to sa jakies masci czy cos takiego nie testowalam wiec nie wiem...
ja uzywam i tabletek i prezerwatyw i mi to jakos nie przeszkadza :]
a co do ginekologa..to ona nie ma kolezanek ktore juz byly u jakiegos sprawdzonego lekarza?
powodzenia zycze jak nie zajdzie Twoja dziewczyna w ciaze :D
P.S moge byc ciocia :lol:
 

Inżynier

Biegły Uwodziciel
Zostawcie unknown'a. Wiem o co mu chodzi. Wstępnie ustaliliśmy z moją Najmilszą, że jak zaczniemy się kochać to ja będę używał prezerwatyw i koniec(nie pozwolę by się faszerowała czymś). Ona sama nie chce iść do rzadnego ginekologa, bo wstyd, bo to po prostu trochu nas obojga przeraża(nie łapcie mnie za słowa bo to już męczy). Wierzcie mi nie ma rzadnego związku z dojżałością, nie wiecie raczej jak to jest. I nawet nie biega o to(Nam) czy to kobieta czy mężczyzna ginekolog. Jeśli chodzi o unknown'a to jest to - moim zdaniem - mieszanka zazdrości, strachu, niepewności... Nie czepiajcie się go, bo prawie na pewno nie macie racji i mnie trochu tyż wkurzyliście. Był post(Mój) "ból w dziewiczej pochwie", w którym tak samo zawarłem obraz tego uczucia, dokładnie nie sprecyzowanego.
 

Benek

Seks Praktykant
nie bede lapal cie za slowka , ale po prostu pytal o to co piszesz

1) dla was wizyta u ginekologa to wstyd???ludzie chodza do lekarza zeby sie leczyc, zey dowiedziec sie jak zapobiegac choroba i nie widze tu nic zwiazanego ze wstydem, kiedys jak bylem mlody wstydzilem sie wielu rzeczy ale kiedy czlowiek dorasta powinien zrozumiec pewne rzeczy

2) jezeli ktos jest zazdrosny o lekarza to chyba cos z nim nie tak prawda?? piszesz ze jeszcze w tej mieszance jest strach - pytam wiec strach przed czym??niepewnosc - przed czym, ze nie wie co tam bedzie sie dzialo??jak pojdzie to sie dowie a jak mu sie to nie spodoba moze w kazdej chwili wyjsc

jak dla mnie zachowanie unknown to typowy przyklad niedojrzalych dzieciakow podniecajacyhc sie bardzo sprawami seksualnymi - jezeli ktos czuje sie dojrzaly zeby uprawiac sex a przerasta go wizyta u lekarza i ma jakies dziwne schizofremiczne mysli to cos z nim nie tak - po prostu jest brzydko mowiac "szczylem" :cry:
 

Serenity

Seks Praktykant
Jest niedojrzaly ... nie, zle .... ma niedojrzale posty ( politycznie poprawnie ) i Inzynier nie bron go bo to wyziera wrecz. Coz mlodemu czlowiekowi zawsze wydaje sie ze jest dorosly ale jak dorosnie to widzi jaki nie byl dorosly. Swoja droga chlopaki maja tak do konca juz. I daj sobie wytlumaczyc Inzynierze ze jak ktos starszy patrzy na tego typu problem z perspektywy wieku to widzi jak na dloni to i owo. Zaznaczam nei mowie dojrzaly ale starszy. Tak jak ty Inz spojzysz na okres resorakow tak jak dziecko bawiace sie resorakami spojrzy na jeszcze mlodsze dziecko... Dobrze ilustruje to ta reklama Hochland czy jakos tak... Takie dzieciaki 4 ich byla...
 

unknown

Cichy Podglądacz
kurwa... a wy nadal nie rozumiecie... to nie chodzi o wstyd strach czy niepewnosc !! poprostu jak ktos kogos kocha , to chce zeby ta osoba byla tylko dla niego ! ja nie chce poprostu zeby ktos widzial te świete (dla mnie miejsce) i to ktos obcy , jakis facet co niby ma pretext ze jest lekarzem i mu wolno wsadzac palce w dupe!

chodzi o to ze dziewczyna jest dla mnie za cenna , i nie chce zeby ktos ogladal jej to tam , etc etc... poprostu to ma byc tylko moje... jak ktos inny to zobaczy to juz nie bendzie takie moje jakie bylo... tez to zle ujelem ... moze tak! jest jedna jedyna osoba ktora kocham, i chce zeby ta osoba "odkryla swoje tajemnice" tylko przedemna , a nie przed lekarzem , bo jest on lekarzem i profesjonalista... mnie to jebie... a co lekarz to robot?? nie istota sexualna?? kurwa nie chce zeby ktos wpychal palucha mojej dziewczynie w dupe... to dla mnie jak zgodzenie sie zeby ktos ja przelecial ( w mniejszym slowa znaczeniu)

zgodzilibyscie sie zeby ktos wsadzil waszej dziewczynie palec w dupe, pogrzebal jej w dziurce etc.. ?? nie mowie o lekarzu.. dla mnie to naprawde to ze jest lekarzem nie ma zadnego znaczenia ... dlatego nie chce isc do faceta , bo dla mnie jest to jak dzielenie sie kims , chociaz wiem ze to jedna z jego tysiecznych pacjetek...

a wy wszycy ktorzy uwazacie sie za takich dojrzalych jestescie bardziej niedojrzali odemnie , bo nie sadze zeby dojrzaly czlowiek wysmiewal sie z tego jaki kiedys tez sam byl... - niedojrzaly...

pozdro dla wszystkich ktorzy mnie popieraja i rozumieja a fuck off dla reszty! szczegolnie dla :Serenity,rose i inni...

kurwa nie prosilem o kometarz tylko o odpowiedz...
 

rose

Biegły Uwodziciel
człowieku uspokuj sie!! i przestan przeklinac, to swiadczy o kulturze a raczej o jej braku. :disgusted: szanuje to co sądzisz o ginekologach- mężczyznach aczkolwiek dla mnie to troszke dziwne.. bo gdyby np Twoja kobieta np dostałaby krwotoku a pod ręką byłby tylko facet- lekarz.. to rozumiem ze pozwoliłbys się jej wykrwawic?? albo ja po takiej wizycie rzucił bo cytuje " nie było by to już to samo" , bo ktoś inny by jej gmerał w pochwie.. :shock: jak na moje troszke dziwne podejście..
 

Serenity

Seks Praktykant
buehehehhee Rozbawiles mnie nieumiejetnoscia czytania. Specjalnie podkreslilem w tekscie moim pewne sformuowanie zebys nie posadzil mnie oto ze uwazam sie za doroslego. Bo uwazam sie za bardzo niedoroslego i dobrze mi z tym :). Sory nikogo nie oklamiesz twoje zachowanie nie jest dojrzale i wlasnie oto chodzi ze jestes takim resoraczkiem w tym wzgledzie ale nie jestes wstanie tego dojrzec.
Spoko sa pewne rzeczy do ktorych trzeba dorosnac...
Czemu ty sie oto tak wsciekasz? Chcesz .. moge ci przyznac ze jestes dojrzalym i ze faktycznie twoja maniakalna obsesja posiadania cdrugiego czlowieka jest dojrzala! Pytanie tylko - czy chcesz zebym klamal ? :D
No chlopie wszyscy ci juz odpowiedz dali. Masz badanie i koniec. Twoja dziewczyne w tymmiejscu ktora tak bardoz kochasz w zyciu ozbaczy mnostwo ludzi!!!!!!!!!!!!!!! MNOSTWO MNOSTWO :)
Pogodz sie z tym. Ja tez jestem zazdrosny czasem o moja ukochana. No coz ona powie ze az za. Ale jak miala isc do lekarza to to w zyciu nie bylem o nia zazdrosny ze ja tam obejrzy. Ba nawet bylem na niego zly ze nie skupil sie na wszystkim... ( inny topic )

Pozdrawiam i odnosnie slowa fuck off : Temper temper :)
 

unknown

Cichy Podglądacz
co innego jest to ze jak jej w pogrzebie , nie wiadomo poco bo i tak nie zdazy badan zrobic , pooglada i wypisze recepte , to samo mogl by zrobic nie ogladajac jej i nie grzebiac... poprostu chodzi o to ze to ze sa lekarzami to czesto tego naduzywaja ... to mnie wkurwia dlatego nie mam zamiaru isc do mezczyzny... 2 sprawa jak ktos pisze na forum to chce uzyskac odpowiedz a nie komentarze w stylu jaki to ja jestem niedojrzaly...

co do przeklenstw to sory , ale mnie juz ponioslo...
 

unknown

Cichy Podglądacz
sorry panie nie dokonca dojrzaly ale dojrzelszy odemnie... to k** nie mozna bylo odrazu napisac : tabletki dostajesz bez badania , a nie 2 storny pierdzielenia i textow jaki to ja jestem jeszcze resoraczek...

teraz mi wytlumacz z laski swojej
Twoja dziewczyne w tymmiejscu ktora tak bardoz kochasz w zyciu ozbaczy mnostwo ludzi!!!!!!!!!!!!!!! MNOSTWO MNOSTWO

bo ja nie wiem kto oprodz "lekarza ginekologa" moze ja zobaczyc... a watpie czy do nich sie co miesiac chodzi...
 

Serenity

Seks Praktykant
Ale dziewczyny ci tu staraja sie wytlumaczyc ze to badanie " grzebanie jest potrzebne. Po niektorych lekach jest im dobrze po niektorych zle. To nie jest tak jak tabletki na gardlo. To bardoz indywidualna sprawa. Chyba teraz juz rozumiem o co tu chodzi. O nie doinformowanie. Nie kazda dziewcyzna moze brac kazde pigulki! Dlatego jest konieczne badanie. Oczywiscie jak mu wykrzyczysz nabluznisz na niego to koles pomylsi a dam jej ta recepte i niech da mi wreszcie spokoj. a jak bedzie ja bolalo i bedzie sie zle czula to niech podziekuje chlopakowi ...

Sory za bledy ale szybkosc pisanie = predkosc swiatla
 

Serenity

Seks Praktykant
No wiec mnostwo. TO jest przy porodzie ludzie, wszyscy lekarze roznych specjalnosci i nie ograniczajmy sie do ginekologow. Zycie troche trwa....
Nie chodzilo mi oto ze ona wyjdzie na ulice i zacznie sie pokazywac. Bron boze.

No dobra nie jestes resoraczkiem tylko klockiem lego ok ? :) A ja bede hmmmm Moge byc statkiem kosmicznym ? Bardoz chce byc statkiem :)
No juz zgoda nie nerwuj sie tak.
 

unknown

Cichy Podglądacz
kurwa , a co mu da to ze palec wsadzi??, kurwa to ze pogrzebie to tak jak mechanik?? ze przekreci swiece i juz bedzie jechalo ?? to tak dziewczynie nie bedzie bolalo?? kurwa a nie moze poprostu skoro ja boli to przepisac jej innego leku?? co on robi tym grzebaniem??
 

unknown

Cichy Podglądacz
hmm
no to jacy lekarze??

2 sprawa to jak by sie czuly dziewczyny gdyby facetom potrzebne bylo"obciagniencie" przez pania doktor , zeby sprawdzic czy go brzusio nie boli , i tak pare razy...

3 sprawa czy to kurwa az taki cholerny bol ze sie zesrac mozna po tych lekach?? bo dziewczyny cholernie przesadzaja... pozatym zawsze jak cos boli mozna wziasc panadol albo nospe...
 
Status
Zamknięty.
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry