• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Antykoncepcja a wada wrodzona serca

Mężczyzna

Bruno2000

Cichy Podglądacz
Witam,mam 19 lat(w listopadzie 20). Jestem tu nowy. Mam pewne pytanie. Mam przyjaciółkę z zoperowaną wadą wrodzoną serca-miała ubytki w sercu(jest to łagodna wada serca). Bardzo ją kocham(ona o tym wie),ale bardzo chciałbym mieć z nią dzieci i założyć z nią rodzinę. Podnieca mnie ona bardzo,jest dla mnie najpiękniejszą ze wszystkich kobiet jakie znam. Ona też ma 19 lat. Mam pytanie dotyczące antykoncepcji przy jej wadze. Chodzi mi przede wszystkim o jej bezpieczeństwo. Sam mam wrodzoną wadę serca-kardiomiopatię z niescalenia lewej komory serca(ciężką i nieuleczalną).

Czy gdybyśmy się kiedyś kochali-uprawiali seks to powinniśmy używać antykoncepcji i jeśli tak to jakiej?
 
Kobieta

mrumru

Erotoman
A wiesz, że to pytanie do lekarza a nie na jakiekolwiek forum? Mam niedoczynność tarczycy, IO i w życiu nie szukałabym porady w necie a u specjalisty. Nawet w doborze witamin, które, przez IO mam niedobory. 🙄
Kardiolog i ginekolog się kłaniają.
 
  • Like
Reactions: tpo

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry