• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Antykoncepcja bez prezerwatyw

Status
Zamknięty.

Gangrel

Seks Praktykant
unknown napisał:
a s koro bada sie chormony , to po huj sluz etc , bo chormony mozna zbadac pobierajac krew wienc troche mnie to zastanawia..


Bada "chormony"? Jakie hormony!? Kto Ci powiedzial, ze "bada sie hormony"? Bada sie profilaktycznie, pod roznymi wzgledami - np nieprawidlowosci w rozwoju narzadu, grzybic, nadzerki...


O tym, jak to jest, kiedy boli brzuch, porozmawiamy wtedy, kiedy natura obdarzy Cie macica i okresem - ale wydaje mi sie, ze skoro wiele Kobiet bierze leki usmiezajace bol, to swiadczy to o tym, ze - jesli nie jest duzy - to jest uporczywy. Brzuch boli Cie raz na 2, 3 miesiace. One przezywaja to czesciej. Jedne mniej to odczuwaja, inne bardziej... Przeszkadza Ci to, ze Twoja Dziewczyne to boli, to kup sobie Lale.
 

gonia

Erotoman
unknown napisał:
kurwa , a co mu da to ze palec wsadzi??, kurwa to ze pogrzebie to tak jak mechanik?? ze przekreci swiece i juz bedzie jechalo ?? to tak dziewczynie nie bedzie bolalo?? kurwa a nie moze poprostu skoro ja boli to przepisac jej innego leku?? co on robi tym grzebaniem??
to bylo po prostu piekne
opanowac moglbys sie troszke KURWA nie wiem co chcesz tym osiagnac jedynie chyba pokazac swoj niski poziom inteligencji

wrr skad sie tacy ludzie biora?
 

gonia

Erotoman
unknown napisał:
unknown napisał:
kurwa bronicie tych lekarzy jak swiete krowy...


a kurwa jak dziecko idzie do kosciola to co... nic mu sie nie stanie bo to ksiadz , osoba od boga etc etc... kurwa a s kad tyle pedofili?? analogicznie moze byc z ginekologami....

unknown napisał:
no dobra , a nikt mi jakos nie powiedzial dlaczego kobieta sama w lazience sobie paska nie moze wlozyc , i zebrac troche sluzu etc, tylko musi robic to ginekolog...
bo qrwa od tego jest ginekolog... jak idziesz do dentysty to sam sobie nie wiercisz chyba nie?
 

rose

Biegły Uwodziciel
ble ble ble.. ach te Chormony i ich badanie :lol: dajmy sobie spokuj i zamknijmy ten temat bo koledze raczej do rozsądku nie przemowimy.. prowokacja :?
 

SETH

Podrywacz
Nieźle się rozkręcił temat :p Ja bym dał bananka temu gostkowi. Zero rzeczowych argumentów i jeszcze sypie mięsem na lewo i prawo.
 

shizofrenik

Seks Praktykant
Litości... ja mam pytanie w tym samym temacie ale raczej sensowne z tego co mi wiadomo kobieta idąc do ginekologa pierwszy raz zostaje gruntownie zbadana tak? Moje pytanie wiec brzmi wiem że Ona nigdy nie miała faceta przedemną nie kochaliśmy się ale uprawialiśmy petting i sądze ze straciła błonę dziewiczą czy lekaż może ją przebadac tak jak normalne kobiety które są po pierwszym stosunku? Pozatym jeśli bierze się tabletki to kontrola co pół roku a jeśli nie? Pozatym pytanie jeszcze jedno raczej do faetów czy chcielibyście być przy badaniu ( to apropo tego sczeniaka co kilka postów wcześniej się pluł że jest zazdrosny etc. etc.
?
 

rose

Biegły Uwodziciel
jeśli nie wspólżyła to lekarz będzie raczej chciał ją zbadać jak dziewice.. pomimo iż rzeczywiście może mieć już tylko strzępki błony dziewiczej (intensywny petting :) )..nio najlepiej co pól roku na badania chodzić.. przede wszytskim cytologie i próby wątrobowe..a za pierwszym razem na krzepliwość krwi badania.. jeśli sie nie bedzie chodzilo to pewnie na początku nic sie nie stanie..aczkolwiek po tabletkach antykoncepcyjnych np czesciej mogą pojawiać sie łagodne torbiele jajnikow wiec lepiej robić te badania :wink:
 

shizofrenik

Seks Praktykant
Rose Dzięki za odpowiedz rozumiem że badania krzepliwości krwi i próby wątrobowe moze zlecić lekarz rodzinny ? a co do Tabletek jesli podejmiemy taką decyzję to będziemy w gabinecie co pół roku. aha własnie czy lekarz może stwierdzić czy Ona ma błonę najpierw a potem badac?
 

Inżynier

Biegły Uwodziciel
Ja tak wtrące bo długo mnie nie było a broniłem unknowna.
Dobra myliłem się trochę - nie znam tego co on czuje. Rzeczywiście na pewno jest wulgarny i seryjnie gada herezje jak mój młodszy brat(16). My przecież naprawdę dokładnie nie wiemy co sprawdza lekarz bo czy ktoś tu kończył medycynę. Przyznaje mam podobny problem(ale takim świrem to nie jestem lekarz=pedofil)i zapraszam do innego tematu który zaraz napiszę. Przyznaję niepotrzebnie broniłem unknowna, bo rzeczywiście po jego postach i absurdach jakie wypowiadał oceniam go na 15 lat(może mniej).

Apeluję o zamknięcie tego tematu gdyż przerodził się w bezmyślną paplaninę, przeplataną wyzwiskami.
 

Lilith

Cichy Podglądacz
przeciez mozecie isc do lekarki...i nie wstydzcie sie isc i porozmawiac o swoich problemach bo wstyd to miec dzieciaka w wieku nastu lat;/
 

Lilith

Cichy Podglądacz
ide do przystojnego 60 latka ;D;D;D unknow pilnuj swojej kobiety przeciez my uwielbiamy zdradzac naszych facetow z ginekologami! dorosnij dzieciaku;p
 

Koszałek Opałek

Biegły Uwodziciel
Za przeproszeniem, ja piergolę! Czy Ty unknown jesteś zbyt leniwy aby nałożyć gumkę, czy może zbyt samolubny, "bo nie będziesz się kaleczył"? Tu chodzi o dobro PRZEDE WSZYSTKIM Twojej dziewczyny, aby nie zaszła w ciążę i aby nie było później niepotrzebnego pieprzenia się z tabletkami "po" lub wczesnoporonnymi.

Zanim zaczniesz się kochać to może skończ przynajmniej szkołę podstawową, gimnazjum już nie wymagam, bo w podstawówce uczą już podstaw biologii i wspominają coś o macierzyństwie.

Tak sobie przesłuchałem utwór Urban - Nagie Anioły i taka refleksyjna myśl:
"A 14 to się wstydzą cnoty"
 
Status
Zamknięty.
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry