• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Zrealizowane fantazje erotyczne

Mężczyzna

niebieski

Podrywacz
Z ostatnich mh...wiedziałam, że mojego kolegę z pracy bardzo podniecam, tak się składa, ze kolega wiedział o małym sekrecie moim i koleżanki z biura, z którą mnie jakiś czas przyłapał na pieszczotach podczas wyjazdu integracyjnego. W ramach podziękowania za to, że wziął za nas prace zrobiłam mu z koleżanką soczystego lodzika.
A ze zrealizowanych, oj.... mnóstwo ale lepiej nie wspominać tylko patrzeć w przyszłość, wiele rzeczy jeszcze mnie ciekawi. dlatego się tutaj zarejestrowałam.
Co chcesz jeszcze zrealizować?😋
 
Kobieta

Edyta77

Seks Praktykant
Z ostatnich mh...wiedziałam, że mojego kolegę z pracy bardzo podniecam, tak się składa, ze kolega wiedział o małym sekrecie moim i koleżanki z biura, z którą mnie jakiś czas przyłapał na pieszczotach podczas wyjazdu integracyjnego. W ramach podziękowania za to, że wziął za nas prace zrobiłam mu z koleżanką soczystego lodzika.
A ze zrealizowanych, oj.... mnóstwo ale lepiej nie wspominać tylko patrzeć w przyszłość, wiele rzeczy jeszcze mnie ciekawi. dlatego się tutaj zarejestrowałam.
Seks z kimś z tego forum mógłby być cudowny ;-)
 
Mężczyzna

bigboy666

Biegły Uwodziciel
Dzień dobry :) Poprawiłeś mi humorek tym wpisem ;-) Jeśli religia nie kłamie, to pewnie ona to widziała hihi.
Hej. To poprawie jeszcze bardziej. ;) myślę, że Maryja chętnie by się z wami zabawiła. Tak ją sobie wyobrażam w tej sytuacji;)
32433917_1.jpg
 
Mężczyzna

pawel87

Seks Praktykant
Z ostatnich mh...wiedziałam, że mojego kolegę z pracy bardzo podniecam, tak się składa, ze kolega wiedział o małym sekrecie moim i koleżanki z biura, z którą mnie jakiś czas przyłapał na pieszczotach podczas wyjazdu integracyjnego. W ramach podziękowania za to, że wziął za nas prace zrobiłam mu z koleżanką soczystego lodzika.
A ze zrealizowanych, oj.... mnóstwo ale lepiej nie wspominać tylko patrzeć w przyszłość, wiele rzeczy jeszcze mnie ciekawi. dlatego się tutaj zarejestrowałam.
Taka koleżanka to prawdziwy skarb 😍😍
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry