• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Zrealizowane fantazje erotyczne

Mężczyzna

cuckoldman

Nowicjusz
Jasne, każdy ma jakieś swoje granice, my natomiast dużo naszych fantazji spełniamy, bez większych oporów, gorzej jest głównie z doborem odpowiednich ludzi,
 
Mężczyzna

cuckoldman

Nowicjusz
To prawda o takie osoby jest bardzo trudno.
U nas np Pani jest mocno bi i za czasów szkolnych miała 2 atrakcyjne koleżanki, z jedną z nich miała też mega ochotę uprawiać sex, na początku jednen na jeden, późnej my się poznaliśmy, i tak mi się wygadała, że jest bi ,że ma ochotę na M... Ale już we 3, i co ... Udało się, ale trzeba rozmawiać i być cierpliwym ;)
 
Mężczyzna

malz4346

Nowicjusz
U nas np Pani jest mocno bi i za czasów szkolnych miała 2 atrakcyjne koleżanki, z jedną z nich miała też mega ochotę uprawiać sex, na początku jednen na jeden, późnej my się poznaliśmy, i tak mi się wygadała, że jest bi ,że ma ochotę na M... Ale już we 3, i co ... Udało się, ale trzeba rozmawiać i być cierpliwym ;)
U nas żona próbowała z K i coś tam było. Ale zdecydowanie woli penisy. Więc nie szukamy samej kobiety. Jak już to pary do zabawy z wymianą.
 
Mężczyzna

cuckoldman

Nowicjusz
Jasne, tyle, je jest tu temat zrealizowanych fantazji, to była właśnie jedna z nich, seks z koleżanką z klasy, to się spełniło, co do spotkań z parkami też bywały, ale proszę mi uwierzyć, że jej pierwszy, bo to był jej pierwszy seks z kobietą, która nie była z pierwszej łapanki, tylko no była jej fantazja, spełnił się, popłakała się dziewczyny na drugi dzień, tak to przeżyła
 
Mężczyzna

malz4346

Nowicjusz
Jasne, tyle, je jest tu temat zrealizowanych fantazji, to była właśnie jedna z nich, seks z koleżanką z klasy, to się spełniło, co do spotkań z parkami też bywały, ale proszę mi uwierzyć, że jej pierwszy, bo to był jej pierwszy seks z kobietą, która nie była z pierwszej łapanki, tylko no była jej fantazja, spełnił się, popłakała się dziewczyny na drugi dzień, tak to przeżyła
Najważniejsze jest spełniać swe fantazje. Każda osoba jest inna dlatego świąt jest ciekawy.
 
Mężczyzna

cuckoldman

Nowicjusz
Powiem tak, z pierwsza dziewczyna, chodzi już o taką pod względem seksualnym była taka, że jak doszła to nie było szans na dalszą zabawę, bo cipka była zbyt wrażliwa, aktualna Panna znowu może bez przerwy, co chwilę, i w ogóle nie sprawdza się opinią ,że kobieta długo dochodzi, nasza najdziwniejsza sytuacja była, jak pojechaliśmy na wakacje nad morze, i stwierdziliśmy, że robimy sobie jakiś spontan, ja zrobiłem sobie dziarę, natomiast ona kolczyki w sutkach, nie wiem czy tak jest zawsze przed przebiciem sutków, bo nie robi się tego co miesiąc, ... Ale pani, która robiła zabieg wzięła jakas maść czy krem znieczulający, i dosłownie wmasowywala ja w pierśi i sutki, z 2- 3 minuty na pierś, co się wydarzyło moja Pani doszła, a z cipki poleciało, trochę wstydu było nam, ale Pani była wyrozumiała, tak opowiedziała, że miała orgazm, a to co poleciało to nie mocz z nerwów i stresu
 
Mężczyzna

malz4346

Nowicjusz
Powiem tak, z pierwsza dziewczyna, chodzi już o taką pod względem seksualnym była taka, że jak doszła to nie było szans na dalszą zabawę, bo cipka była zbyt wrażliwa, aktualna Panna znowu może bez przerwy, co chwilę, i w ogóle nie sprawdza się opinią ,że kobieta długo dochodzi, nasza najdziwniejsza sytuacja była, jak pojechaliśmy na wakacje nad morze, i stwierdziliśmy, że robimy sobie jakiś spontan, ja zrobiłem sobie dziarę, natomiast ona kolczyki w sutkach, nie wiem czy tak jest zawsze przed przebiciem sutków, bo nie robi się tego co miesiąc, ... Ale pani, która robiła zabieg wzięła jakas maść czy krem znieczulający, i dosłownie wmasowywala ja w pierśi i sutki, z 2- 3 minuty na pierś, co się wydarzyło moja Pani doszła, a z cipki poleciało, trochę wstydu było nam, ale Pani była wyrozumiała,
No z tymi sutkami to faktycznie tak jest. Kiedyś podczas zabawy mojej zrobiły się tak twarde suty że sami byliśmy zdziwienie o co kaman. Też doszła gdy jej ssałem je. Tylko jak mi po fakcie się przyznała fantazjowała w trakcie zabawy o naszym znajomym.
 
Mężczyzna

cuckoldman

Nowicjusz
No z tymi sutkami to faktycznie tak jest. Kiedyś podczas zabawy mojej zrobiły się tak twarde suty że sami byliśmy zdziwienie o co kaman. Też doszła gdy jej ssałem je. Tylko jak mi po fakcie się przyznała fantazjowała w trakcie zabawy o naszym znajomym.
Moja fantazja w układzie 2 m i 1k był układ, 69 do spustu " kolegi"
 
  • Like
Reactions: tpo

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry