• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Zrealizowane fantazje erotyczne

Mężczyzna

Kokos90

Nowicjusz
Więcej mam takich niespełnionych 😅 ale kilka mniej szalonych się udało zrealizować.
1. Seks w namiocie, podczas gdy tuż obok byli znajomi :))
2. (Wyszło przypadkowo, dawno temu) Seks w akademiku, gdzie nagle weszła współlokatorka, a ja akurat ostro jechałem od tyłu na biurku. Piękna sprawa 🤤 śmiechu było dużo. A koleżanka nabrała takiego luzu, że rano jak myślała, że jeszcze śpię, przebierała się na swoim łóżku i machnęła cycuszkami i cipką 😍😍
3. Ruchanko od tyłu na masce przy szosie.
4. Na plaży ogrodzeni parawanem i parasolem, przy tłumie ludzi. Mogłem sobie patrzeć ukradkiem na fajną dupeczkę leżąca niedaleko ;)
5. Lodzik na spacerze w lesie. Ona na kolanach trzymana za włosy i krztusząca się po same gardło :))))
6. I też przypadkowo, ale fajnie. Ruchanko na wakacjach w łazience we wspólnym pokoju ze znajomymi. Było tam okno którego zapomnieliśmy wieczorem zasłonić z tym, że za tym oknem był od razu balkon od naszego pokoju o czym nie wiedzieliśmy, na który wyszła koleżanka rozmawiać przez telefon i miała zapewne niezły pokaz, bo była czerwona jak burak jak wyszliśmy z "kąpieli" 😂
 
Mężczyzna

jerry-berry

Cichy Podglądacz
zrealizowane to pissing kobiety na mnie, sex z malzenstwem, sex z facetem w roli pasywnej, do zrealizowania sex mojej kobiety z innym facetem bi przy mnie z finalem w niej. ale to raczej nie do zrealizowania i taka ze kilku facetów stoi w kólku ja w srodku i po kolei spuszczaja mi sie w usta.
 
Mężczyzna

atm

Cichy Podglądacz
założenie było trójkąt z naszą koleżanką, udał sie połowicznie bo nas nagrywała- to już coś, dziewczyna jest dość mocno nieśmiała, po alkoholu dała sie rozebrać i co nieco z partnerką przy niej pomajstrowaliśmy, póki co lajtowo wkrótce kolejny wypad w góry, domek, alko i może bedzie coś ostrzej :cool:
 
Mężczyzna

firedragon

Seks Praktykant
założenie było trójkąt z naszą koleżanką, udał sie połowicznie bo nas nagrywała- to już coś, dziewczyna jest dość mocno nieśmiała, po alkoholu dała sie rozebrać i co nieco z partnerką przy niej pomajstrowaliśmy, póki co lajtowo wkrótce kolejny wypad w góry, domek, alko i może bedzie coś ostrzej :cool:
Taka nieśmiałość i wycofanie jeszcze bardziej na mnie oddziaływuje aaahhhh
 
Mężczyzna

DruhBoruch

Nowicjusz
założenie było trójkąt z naszą koleżanką, udał sie połowicznie bo nas nagrywała- to już coś, dziewczyna jest dość mocno nieśmiała, po alkoholu dała sie rozebrać i co nieco z partnerką przy niej pomajstrowaliśmy, póki co lajtowo wkrótce kolejny wypad w góry, domek, alko i może bedzie coś ostrzej :cool:
To już połowa sukcesu. Też chciałbym znajomą, która nagrywałaby moje igraszki z żonką.
 
Mężczyzna

atm

Cichy Podglądacz
igraszki jak igraszki, nic szczególnego, bardziej chodziliśmy wszyscy na golasa, na szluge na kielicha :D
 
Mężczyzna

Oskar86

Seks Praktykant
Moją i jak na razie jedyną spełnioną z tych bardziej ekstremalnych fantazji erotycznych był rimming. Nie wiem czemu naprawdę bardzo lubię to robic. I to nie tak jak na marnych filmach erotycznych, gdzie panie ledwo co językiem dotykają tamtego miejsca. Ja wole naprawdę głębokie doznania i staram się wejść językiem jak najgłębiej. Mój chłopak może za bardzo nie przepada za tym uczuciem, ale wie, że mi to sprawia przyjemność więc chętnie się do mnie wypina.
Czekam na zrealizowanie takiej zabawy z dziewczyną, ale jak na razie trudno mi znaleźć ochotniczkę ;)
Moja kobieta robi mi to codziennie. Woli nawet rimming mi robić niż loda...
 
Mężczyzna

rajstopka

Cichy Podglądacz
Fantazja zrealizowana solo, ale zawsze to coś. Kręci mnie przebieranie się w damską bieliznę, więc jeżdżę autem do lasu, znajduję zjazd z głównej leśnej drogi, kładę tam jakiś drobiazg i wjeżdżam w boczną drogę tak aby auto schować w lesie. Potem przebieram się w damskie ciuszki - jakieś rajstopki albo pończochy i koszulkę i idę po ten drobiazg. Taki spacer, biorąc pod uwagę, że ktoś może być w pobliżu, jest cholernie podniecający. Raz zdarzyło się, że położyłem coś w trawie koło stosu ściętego drzewa i jak już byłem na miejscu, przyjechało auto na załadunek, więc schowałem się w zaroślach, tyle że po niewłaściwej stronie drogi.. Nie mogłem wrócić do samochodu, bo musiałbym przejść obok nich, więc siedziałem prawie godzinę w krzakach, obserwując jak ładują drewno. Podniecała mnie myśl, że mogliby mnie znaleźć ( trzech facetów) i widząc mój strój zdecydowaliby się wykorzystać okazję i trochę się zabawić.
 
Mężczyzna

Fireman

Nowicjusz
Fantazja zrealizowana solo, ale zawsze to coś. Kręci mnie przebieranie się w damską bieliznę, więc jeżdżę autem do lasu, znajduję zjazd z głównej leśnej drogi, kładę tam jakiś drobiazg i wjeżdżam w boczną drogę tak aby auto schować w lesie. Potem przebieram się w damskie ciuszki - jakieś rajstopki albo pończochy i koszulkę i idę po ten drobiazg. Taki spacer, biorąc pod uwagę, że ktoś może być w pobliżu, jest cholernie podniecający.
Mialem podobnie, choć nie do końca. Wracając nocą z pracy ubrałem się bez majtek. Przy wjeździe do lasu wyrzucam przez okno majtki, parkuję w głębi lasu. Rozbieram się i wychodzę w stronę drogi po wyrzuconą bieliznę. Raz z drugiej strony jechał jakiś rowerzysta ale zdążyłem się schować za drzewami. Raz auto jechało droga gdy jeszcze wychodziłem z lasu.. Emocje niesamowite.
 
Mężczyzna

jakubek

Cichy Podglądacz
Trochę tego było :)
Seks grupowy, seks w samochodzie, lodzik w samochodzie, robienie nam zdjęć podczas seksu, itp. Stare czasy, które raczej już nie wrócą ;)
Dopiszę jeszcze mimo, że nie było to fantazją. Naga w kąpiel 10 osób w basenie, kiedy 20 metrów od basenu odbywało się "cudze" wesele. Ciekawe czemu kamerzyści kręcili basen, a nie wesele. :)
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

Eunuch

Cichy Podglądacz
Ja bardzo chciałam mieć założony pas cnoty i Żona mnie zamknęła w pasie cnoty, drugie to nosić żony używane majteczki też się spełniło. Mamy z Żoną jeszcze jedną fantazje żebym został wykastrowany i służył Żonie jak niewolnik eunuch.
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Ja bardzo chciałam mieć założony pas cnoty i Żona mnie zamknęła w pasie cnoty, drugie to nosić żony używane majteczki też się spełniło. Mamy z Żoną jeszcze jedną fantazje żebym został wykastrowany i służył Żonie jak niewolnik eunuch.
Pomijając legalność kastracji / inna beczka/ musisz zapoznać sie z fachowymi materiałami na temat efektów kastracji, gdyz istnieje ryzyko, że to co cie podnieca w tej chwili, tj. służenie żonie może transformować w nieznanym kierunku jeżeli przestaniesz być mężczyzną.
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
W uzupełnieniu znacznie bezpieczniejsze będzie wprowadzenie elementu lęku kastracyjnego, tzw. taktyka "denial", czyli grozba, że zostaniesz wykastrowany jeżeli usiłujesz ja ruszyc bez jej zgody, spróbujcie tego. Pamietaj, ze kastracja jest procesem nieodwracalnym Powodzenia:)
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Aha, jescze jedno w kwietniu napisałem Ci w dziale "jakie opowiadania...." krótka notke na temat co czeka niegrzecznych facetów pod rzadami ich pan jak sobie zażyczyłeś w swoim poscie ze stycznia:LOL:
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry