• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Zrealizowane fantazje erotyczne

Hajks3

Seks Praktykant
Ostatnio miałam przyjemność (wątpliwą) skorzystania po raz pierwszy z popularnych term na Śląsku. Z uwagi, że był to wyjazd służbowy skorzystaliśmy (z partnerem) w godzinach południowych, gdzie w środku była dosłownie garstka mężczyzn. Przez cały pobyt czułam się tam jak chodzący eksponat, albo co najmniej przyjezdna atrakcja. Wejście przez nas do jakiejkolwiek pustej sauny/łaźni po chwili kończyło się współobecnością grupki mężczyzn. Przez to irytujące zachowanie przekonałam swojego mężczyznę do tego, aby bez skrępowania pozwolił sobie w solnej łaźni w mojej (nagiej) obecności na pełną erekcję. Myślę, że to było spełnienie mojej niecodziennej fantazji - zobaczyć wzwód mojego (nagiego) mężczyzny w towarzystwie innych mężczyzn (tamci akurat nie eksponowali swoich walorów). Koniec końców skończyło się na spełnianiu kolejnych fantazji, ale to nieobyczajne zachowanie (bla, bla, bla) zostawię już dla siebie. Dobranoc :)
Jeśli zdjęcie tutaj na portalu jest prawdziwe, to nie dziwię się że patrzyli na eksponat (w dodatku
 

Hajks3

Seks Praktykant
Jeśli zdjęcie tutaj na portalu jest prawdziwe, to nie dziwię się że patrzyli jak na eksponat (w dodatku na golasa). Uważam że bardzo fajna przygoda, a jeśli było bzykanko albo jakieś pieszczoty to na pewno chwila nie do zapomnienia. Dodam tylko że dałaś mi pomysł i poproszę swoją ukochana o podobna przegode (ciekawe co powie) 🙈😁😂. To miała być cała odpowiedź, nie wiem dlaczego ucięło hehe
 

Hajks3

Seks Praktykant
Mi udało się już jakiś czas temu:
- trójkąt 2m+k (nawet 2 razy)
- ostry gangbang 3m+k
Powiedz jak wrażenia? W takiej sytuacji bardziej czujesz się zwycięzca czy bardziej zniewolona? Czy jak było 3m to, pokoleji pieścili twoje ciało, czy chciałaś żeby spenetrowali wszystkie twoje dziurki na raz? Jestem strasznie ciekawy jak kobieta to odczuwa i na pewno chciałbym kiedyś spróbować 😊
 
Mężczyzna

TwojKochanek30

Cichy Podglądacz
W miejscu pracy gdzie dziewczyn młodszych czy starszych przewijało się mnóstwo, te łatwiejsze i te niedostępne. Zawsze elegancko ubrana, zadbana, średniego wzrostu szczupła blondynka, która przyciągała uwagę praktycznie każdego faceta, nie tylko ze względu na urodę ale osobowość czy właśnie niedostępność. Każdy o niej fantazjował ale za każdym razem kiedy chciał ja poderwać dostawał szybką ripostę i wymiękal.
-"Jestem ciekawa czy tylko w gębie taki mocny jesteś?"
-"przekonaj się" - odpowiedziałem.
Kilka dni później umówiliśmy się, do samego końca nie wierzyłem że na prawde to sie dzieje, że to ona za chwilę przyjdzie się ze mną spotkać. Tak rozpoczął się nasz romans który obfitował w ciągle obmacywanie w pracy, seks kiedy tylko mieliśmy możliwość się spotkać, czy nawet zabawy przy ludziach w czasie wyjścia na miasto ze znajomymi. Była moja fantazja przez ponad rok, tyle trwało zanim spotkismy się pierwszy raz i zaczela się ta cudowna erotyczna przygoda.
 
Mężczyzna

Daniel42

Cichy Podglądacz
Lubimy z zoną erotyczne zabawki, kajdanki opaski na oczy.Żona dlugo nie chciała się zgodzić na trójkąt dlatego postanowiłem ją trochę oszukać.Podczas jednej z naszych zabaw gdy klęczała z wypięta pupą na łóżku wpuściłem po cichu kolegę który zawsze miał na nią ochotę.Był tak podniecony że myślalem że się spuści zanim w nią wejdzie ale jakoś się powstrzymał i wsadził w nią swojego członka.Kochał się z nia tak z 10-15 minut a na koniec trysnął w nią i pomalu się wycofał.Żona która do tej pory cały czas milczała,powiedziala do mnie misiaczku byłeś wspanialy, zrobimy to jeszcze raz.Oczywiście kochanie odparłem i zająlem miejsce w którym przed chwilą był mój kolega. Od tamtej pory udało mi się do niej dopuścić paru znajomych i nakęcić z tego filmiki.Spełniłem swoją fantazję żeby zobaczyć ją jak się kocha z innym, Zawsze mnie to podniecalo,teraz juz wiem jak to jest.Za jakiś czas być może jej pokażę co robiła i z kim i wtedy może będziemy się kochać już bez opaski na oczach z naszymi przyjaciółmi
 
Mężczyzna

Lvl44

Cichy Podglądacz
Lubimy z zoną erotyczne zabawki, kajdanki opaski na oczy.Żona dlugo nie chciała się zgodzić na trójkąt dlatego postanowiłem ją trochę oszukać.Podczas jednej z naszych zabaw gdy klęczała z wypięta pupą na łóżku wpuściłem po cichu kolegę który zawsze miał na nią ochotę.Był tak podniecony że myślalem że się spuści zanim w nią wejdzie ale jakoś się powstrzymał i wsadził w nią swojego członka.Kochał się z nia tak z 10-15 minut a na koniec trysnął w nią i pomalu się wycofał.Żona która do tej pory cały czas milczała,powiedziala do mnie misiaczku byłeś wspanialy, zrobimy to jeszcze raz.Oczywiście kochanie odparłem i zająlem miejsce w którym przed chwilą był mój kolega. Od tamtej pory udało mi się do niej dopuścić paru znajomych i nakęcić z tego filmiki.Spełniłem swoją fantazję żeby zobaczyć ją jak się kocha z innym, Zawsze mnie to podniecalo,teraz juz wiem jak to jest.Za jakiś czas być może jej pokażę co robiła i z kim i wtedy może będziemy się kochać już bez opaski na oczach z naszymi przyjaciółmi
Wszytko okej, ale jeśli ja bym zrobił mojej żonie takie coś, to pomimo wielu rozmów i fantazji w kierunku 1+2 mogłoby się to skończyć rozwodem i oskarżeniami o stręczycielstwo. Osobiście uważam, że postąpiłeś zbyt egoistycznie, wykorzystując jej nieświadomość do swoich zachcianek. Ale co kto lubi...
 
Mężczyzna

firedragon

Seks Praktykant
Wszytko okej, ale jeśli ja bym zrobił mojej żonie takie coś, to pomimo wielu rozmów i fantazji w kierunku 1+2 mogłoby się to skończyć rozwodem i oskarżeniami o stręczycielstwo. Osobiście uważam, że postąpiłeś zbyt egoistycznie, wykorzystując jej nieświadomość do swoich zachcianek. Ale co kto lubi...
A ja czytam i nie chce mi się wierzyć że ta historia wydarzyła się naprawdę. Jak ta kobieta mogła się nie zorientować że do pokoju wszedł ktoś jeszcze? Chyba że miała zasłonięte oczy i zatyczki w uszach. Nie wiem. Coś mi tak się nie składa.
 
Mężczyzna

DruhBoruch

Nowicjusz
Wszytko okej, ale jeśli ja bym zrobił mojej żonie takie coś, to pomimo wielu rozmów i fantazji w kierunku 1+2 mogłoby się to skończyć rozwodem i oskarżeniami o stręczycielstwo. Osobiście uważam, że postąpiłeś zbyt egoistycznie, wykorzystując jej nieświadomość do swoich zachcianek. Ale co kto lubi...
Przecież historia do której się odnosisz nigdy nie wyszła poza sferę wyobraźni @Daniel42 i nigdy się nie wydarzy.
 
Mężczyzna

sensual_legs

Seks Praktykant
impreza integracyjna. Kilka lat temu. Koleżance poszło oczko i stwierdziła, ze to wiocha i musi się pójść przebrać. Zaproponowałem, że pójdę z nią sprawdzić czy nie poszło jej kolejne oczko. Zasmiała się, juz mocno pijana i mówi: pełna zgoda. W pokoju powiedziałem że skoro już jedne ma z oczkiem to chciałbym je otrzymać. Uśmiechnęła się i zapytała po co mi one. Powiedziałem że gdy ubierze te nowe to wrócimy razem na salę tańczyć ona w nowych a ja w tych z oczkiem. I usiądziemy na drinka. Otworzyła oczy ze zdziwienia, uśmiechnęła się i stwierdziła "to muszę się napić chyba dwa drinki, po jednym na każdą nóżkę.. nóżkę w rajstopkach dla ciebie"

Kontynuować pisanie tego co dalej ..
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry