• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Zrealizowane fantazje erotyczne

C

col. Greg

Guest
Ostatnio miałam przyjemność (wątpliwą) skorzystania po raz pierwszy z popularnych term na Śląsku. Z uwagi, że był to wyjazd służbowy skorzystaliśmy (z partnerem) w godzinach południowych, gdzie w środku była dosłownie garstka mężczyzn. Przez cały pobyt czułam się tam jak chodzący eksponat, albo co najmniej przyjezdna atrakcja. Wejście przez nas do jakiejkolwiek pustej sauny/łaźni po chwili kończyło się współobecnością grupki mężczyzn. Przez to irytujące zachowanie przekonałam swojego mężczyznę do tego, aby bez skrępowania pozwolił sobie w solnej łaźni w mojej (nagiej) obecności na pełną erekcję. Myślę, że to było spełnienie mojej niecodziennej fantazji - zobaczyć wzwód mojego (nagiego) mężczyzny w towarzystwie innych mężczyzn (tamci akurat nie eksponowali swoich walorów). Koniec końców skończyło się na spełnianiu kolejnych fantazji, ale to nieobyczajne zachowanie (bla, bla, bla) zostawię już dla siebie. Dobranoc :)
Moim zdaniem ta forma, krótsza od Twoich opowiadań, równiez spełnia swoja funkcje przekazu i osiaga podobne efekty.:)
 
Mężczyzna

Piotruś Pan

Podrywacz
Sex z mężatką na oczach męża 😊 Nigdy nie byłem bardziej podniecony, niż gdy pierwszy raz rżnąlem żonę rogacza na jego oczach! W moim przypadku to sprzężenie ze sobą dwóch silnych bodźców, sexu z mężatką - coś w rodzaju smakowania owocu zakazanego, oraz faktu tego że on na mnie patrzy 😃 Totalny odjazd...
 
Mężczyzna

WscieklyRuchacz

Seks Praktykant
Sex z mężatką na oczach męża 😊 Nigdy nie byłem bardziej podniecony, niż gdy pierwszy raz rżnąlem żonę rogacza na jego oczach! W moim przypadku to sprzężenie ze sobą dwóch silnych bodźców, sexu z mężatką - coś w rodzaju smakowania owocu zakazanego, oraz faktu tego że on na mnie patrzy 😃 Totalny odjazd...
Powinienes sie wyspowiadac. kto to widzial ruchac obce zony...
 
Mężczyzna

facet30

Seks Praktykant
Sex z mężatką na oczach męża 😊 Nigdy nie byłem bardziej podniecony, niż gdy pierwszy raz rżnąlem żonę rogacza na jego oczach! W moim przypadku to sprzężenie ze sobą dwóch silnych bodźców, sexu z mężatką - coś w rodzaju smakowania owocu zakazanego, oraz faktu tego że on na mnie patrzy 😃 Totalny odjazd...
Jeśli mąż się zgadza to co w tym podniecającego? Zwykły trójkąt, choć niektórzy nazywają to "cuckold". Co innego gdyby mąż się nie zgadzał a musiał na to patrzeć :) Poza tym mąż nie jest wtedy "rogaczem", bo rogaczem się jest tylko gdy żona zdradza męża. W tej sytuacji żadnej zdrady nie ma.
 

Konik121

Moderator
Członek Załogi
Jeśli mąż się zgadza to co w tym podniecającego? Zwykły trójkąt, choć niektórzy nazywają to "cuckold". Co innego gdyby mąż się nie zgadzał a musiał na to patrzeć :) Poza tym mąż nie jest wtedy "rogaczem", bo rogaczem się jest tylko gdy żona zdradza męża. W tej sytuacji żadnej zdrady nie ma.
Jak to się nie zgadza, a musiał by patrzeć? Przecież to skończyło by się wybitymi zębami 🤔
 
Mężczyzna

Midnight Rambler

Seks Praktykant
Numerek na środku ulicy między domami. Co prawda w środku nocy i w całkiem zaciemnionym miejscu, ale wierzę, że się liczy 😂 Na imprezie w komórce z jedzeniem, ale przy zamkniętych na klucz drzwiach, więc też w wersji dla mięczaków 😁 Niemniej wspomnienia pozytywne 😀 A! No i akcja przy oknie, w parterowym mieszkaniu i przyłapanie przez jakąś dzieciarnię z osiedla 😂 Co prawda "góra" była odziana i po prawdzie nie wiem czy taka sytuacja była wcześniej fantazją, ale daję głowę, że gówniarze potem pokazywali sobie to okno i opowiadali, że tam mieszka zboczona parka 😂
 
Mężczyzna

facet30

Seks Praktykant
Jak to się nie zgadza, a musiał by patrzeć? Przecież to skończyło by się wybitymi zębami 🤔
Czysto hipotetycznie: żona zwabia męża i przywiązuje do czegoś solidnego. Mąż liczy, że to początek ekscytującej zabawy erotycznej a tymczasem z szafy wychodzi kochanek i zaczyna uprawiać seks z jego żoną. Mąż nie może się ruszyć i musi patrzeć jak rogi są mu doprawiane. I wtedy staje się 100% rogaczem.
 

Konik121

Moderator
Członek Załogi
Czysto hipotetycznie: żona zwabia męża i przywiązuje do czegoś solidnego. Mąż liczy, że to początek ekscytującej zabawy erotycznej a tymczasem z szafy wychodzi kochanek i zaczyna uprawiać seks z jego żoną. Mąż nie może się ruszyć i musi patrzeć jak rogi są mu doprawiane. I wtedy staje się 100% rogaczem.
To co piszesz jest chore. Jak można tak zrobić jeśli jedno z uczestników tej akcji nie wyraża zgody?
 
Mężczyzna

Piotruś Pan

Podrywacz
To co piszesz jest chore. Jak można tak zrobić jeśli jedno z uczestników tej akcji nie wyraża zgody?
facet 30 definitywnie nie ma zielonego pojęcia o czym pisze i nie zna zupełnie konceptu. Porusza temat wyrażając kontrowersyjne opinie chyb tylko po to, aby zwrócić na siebie uwagę. Szkoda, że zamiast negatywnej kontrowersji nie urzywa intelektu...
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

facet30

Seks Praktykant
Ja tylko wyraziłem swoją opinię, bo często przeglądając zbiornik natykam się na słowa "cuckold", "rogacze" itp. i widzę, że jest to popularne, ludzie się tym ekscytują. Dla mnie to jest dziwne, bo znacznie bardziej podniecający jest seks grupowy aniżeli sytuacja, w której jeden puka żonę a drugi siedzi i się patrzy. Nie rozumiem też do końca jaka jest różnica między seksem grupowym a cuckoldem - w pierwszym przypadku rogacza nie ma, a w drugim przypadku rogacz jest, choć przebieg obu praktyk jest często zbliżony w swej formule.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry