• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Zrealizowane fantazje erotyczne

Hajks3

Seks Praktykant
Trójkąt z przyjaciółka mojej ex (kilka razy) :) Trójkąt z koleżanką i jej przyjaciółką :) Obciągała mi raz dziewczyna na oczach swojego faceta :)
Niezrealizowane, ale blisko :) Propozycja trójkąta przez narzeczoną kolegi na weselu, ale za duża najebka i nie wyszło :) Raz jeszcze miałem sytuacje, że podkochiwała się we mnie bliźniaczka, i powiedziałem, że zawsze miałem ochotę na trójkąt z bliźniaczkami :) Niestety druga nie chciała się zgodzić. Chociaż siostra bardzo namawiała :D
Kurde zdrowo zazdrosze, ja mam teraz fantazje na trójkąty. To jakbyś mógł to napisz w wiadomości, który był najlepszy i do którego najpierw dążyć 😁. Wydaje mi się że ten z bliźniaczkami ale to chyba najtrudniejsze do zrobienia, dlatego stawiał bym na koleżankę i jej przyjaciółkę :). Jeśli możesz to czekam na info
 
Kobieta

Intymacy

Cichy Podglądacz
Z facetem w wielu miejscach uprawialiśmy sex , na początku związku prawie wszędzie jak króliki ;) Teraz do ostatnich to tylko należy sex i macanko na plaży naturystów , ale raczej nikt nas nie widział tylko jeden facet wszedł na górkę jak się macalismy… ja byłam taka napalona moja cipka taka rozgrzana , niby nic a jednak. Teraz coraz bardziej przekonuje się do trojkata na który mnie partner namawia
 
Mężczyzna

Mariano-1985

Podrywacz
Zastanawiam się i próbuję to sobie poukładać w głowie, ale zarówno spełnionych jak i niepełnosprawnych fantazji kłębi mi się dość sporo.
Zacznijmy od spełnionych:
Seks równoległy
Trójkąt FFM
Trójkąt FMM
Seks z inną parą
Seks grupowy
Seks w dziwnym miejscu
Seks z nauczycielką (dokładnie to wykladowczynią akademicką)
Seks z przypadkowo poznaną osobą
...
Fantazje niespełnione:
Gangbang z moją żoną
Zniewolenie mnie przez dwie lub więcej kobiet i gwałt na mojej osobie
Występ jako tancerz/performer dla grupy kobiet np. na wieczorze panieńskim np. w loży jakiegoś klubu lub na zamkniętej imprezie
Seks w pociągu z nieznajomą towarzyszzka podróży...
Pewnie jeszcze coś by się znalazło... 😉
 
Mężczyzna

Tomasz (Kasia)

Seks Praktykant
Wcześniej opowiedziałem o seksie w większym gronie, tak to plenerowe zabawy. Seks na plaży, seks na zielonym rynku w moim mieście, seks z koleżankę w barze w ubikacji, seks w przymierzalni, samochód w centrum miasta. Wiele jeszcze ciekawych sytuacji. Z moją ex lubiłem jak się opalała toples lub chodziła bez stanika. Takie klimaty mnie najbardziej lubiła :) Raz w klubie poznaliśmy rodzeństwo i ona bardzo leciała na mnie, a że już byliśmy po rozmowie na temat większego grona, więc ona bawiła ostro ze mną a on z nią. Wymacał ją dobrze tam na parkecie, a była w tedy bez stanika :D Takie klimaty też lubię. Kluby, plaża wakacje i spontan akcje :)
 
Mężczyzna

Zefir

Nowicjusz
Seks w lesie. W pociągu. Na balkonie. Na plaży. W pracy . Lodzik w windzie. Lodzik na parkingu w centrum miasta. Lodzik na dwa języczki. Seks z azjatka. Seks z murzynka. Lodzik od faceta. Posuwanie faceta (ale tylko raz) . Minetka w sklepie odzieżowym. Handjob w toalecie od nieznajomej ..chyba wszystko
 
Mężczyzna

Wrzos11111

Cichy Podglądacz
Hehe, ja na seks w nocnym busie raczej bym się nie zgodziła, ale życzę powodzenia w namawianiu partnerki ; ) A ten strach przed tym, że ktoś zobaczy, to jest właśnie ten element (pozytywny), który w seksie w miejscu publicznym jest najbardziej nakręcający i najbardziej emocjonujący. Trzeba tylko uważać, bo podobno za takie ekscesy można dostać mandat!
Przynajmniej do przystanku nikt nieoczekiwany się nie pojawi:)
 
Mężczyzna

adamski9211

Cichy Podglądacz
Zawsze fantazjowalem o tym jak partnerka bądź inna osoba nakrywa mnie zadowalającego się bielizna bądź coś w tym style. Tak się stało z tym że kobieta nakryla mnie jak wącham majteczki jej siostry
 
Mężczyzna

Lekkiczar

Seks Praktykant
Ja niedawno zrealizowałem moja fantazje żywcem wyjęta z filmów dla dorosłych. Mianowicie do mojej żony przyszła na piwko i ploteczki koleżanka ( ładna), wypiły trochę alko, ja później do nich dołączyłem i jak się porobiliśmy to uznaliśmy że włączymy film... Moja żonka szybko zasnęła głębokim snem, więc rozmawiałem z jej koleżanka ( znamy się długo), potem, żeby nie obudzić smacznie śpiącej żony gadaniem pisaliśmy sobie wiadomości i od słowa do słowa szybko zeszlismy na tematy erotyczne. Zaczęliśmy flirtować, potem się bawić ale tylko ze sobą, potem nawzajem i skończyło się na tym wszedłem w nią na chwilę obok śpiącej żony... (dodam, że relacje między nami są kiepskie, nie ma seksu itp). Mega przeżycie.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry