• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Żona z innym

Mężczyzna

man_33

Cichy Podglądacz
miałem kilka spotkań z parami
każde było inne , ludzie są różni ,maja różne oczekiwania i fantazje
na jednym spotkaniu to był typowy trójkąt gdzie pani była zaspokajana prze ze mnie i jej męża
z podwójna penetracja włącznie ,
na innym spotkaniu z inna parą jej mąż chciał tylko patrzeć na początku przywitaliśmy się wypiliśmy po drinku i on wyszedł do drugiego pokoju aby zostawić nas samych , wrócił po dłuższej chwili usiadł i się przyglądał , kiedy brałem ją od tyłu na stojąco podszedł ona oparła się o jego tors ,patrzyła mu w oczy i go pocałowała
piękna chwila ich bliskości
na innym spotkaniu z nimi było podobnie tyle ze po tym jak skończyłem i ona doszła ze mną kilka razy potem kochała się z nim
spotkałem się z nimi kilka razy nieraz było tak że on tylko ja przywoził i czekał na nią pod blokiem w samochodzie
i kiedy skończyliśmy ona dzwoniła do niego ze może już wejść
siadał na chwile aby porozmawiać z nami jak nam było ona się ubierała i wychodzili
Z inna parą było tak że mąż nie wytrzymał ,nie mógł na to patrzeć i wyszedł kiedy zobaczył jak ona robi mi loda , ale ona została i dokończyliśmy to co zaczęlismy ,ponieważ stwierdziła że i tak bedzie miała z nim trudna rozmowe więc bynajmniej będą mieli o czym rozmawiać
wracała do mnie wiele razy już potem ale w tajemnicy przed swoim mężem
Lubię dawać kobiecie przyjemność zaspokajac jej ptrzeby zarówno te fizyczne jak i emocjonalne
lubię tez kiedy kobieta wie że jest mi z nia dobrze i lubie jej to okazywać bo wydaje mi sieęze wtedy czuje się ona bardziej spełniona jako kobieta...

jedyne czego nie potrafię to potraktować kobiety jak dziwki , owszem lubię ostro czasem rżnąc bez opamietania dać klapsa w tyłek ale emocjonalnie ona musi czuć ze to pożądanie a nie ponizenie i po orgaźmie tulę ją jak najczulej i mocno
 
Kobieta

anawlis

Nowicjusz
Ja nie widziałem. Ale pewnego razu żona mnie zdradzała. Gdy wszystko wyszło na jaw oprócz zlości czułem ogromne podniecenie. Podniecenie było silniejsze niż złość, gdyż po jakimś czasie zacząłem wypytywać o szczegóły. Początkowo niechętnie i z zażenowaniem, a później z coraz większą ochotą opowiadała jak ją mocno rżnął i jakiego miał wielkiego kutasa. Ssała mu, a gdy się spuścił zaczli sie całować. Opowiadała jak rozchylała nóżki w aucie a on ją pieścił po cipce, jak ją pieprzył od tyłu i dawał klapsy. Innym razem jak przyszla do domu w obspermionej koszulce a mi powiedziała że zalała się sokiem i wrzuciła szybko koszulke do prania. Przy tych opowiadaniach robiła się cała mokra, a ja sztywniutki. Wówczas zrodziła się myśl, że w sumie skoro mnie zdradzała mogła by to zrobić na legalu w domu. Z niesamowitą rozkoszą mogł bym patrzeć jak się kurwi i patrzy mi w oczy, jak jęczy od mocnego ruchania. Mogł bym całować się z nią jak to robi, a później wylizać zaspermioną cipkę
Ekstra historia 😻
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry