• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Żona z innym

Mężczyzna

Zagraniczny

Nowicjusz
I nie przeszkadza ci to? Mnie też to wcześniej kręciło, do momentu aż się dowiedziałem że żona pisze z kolegami o ruchaniu jak jest sama w domu i jednym zaczeła sie obściskiwać w pracy...
 
Mężczyzna

Rafał#48

Cichy Podglądacz
no cóż wchodząc w temat zona z innym należy się tego spodziewać ze zona może wybrać sobie innego do wspólnych zabaw.
 
Mężczyzna

Rafał#48

Cichy Podglądacz
w normalnych relacjach i przy pełnym zaufaniu do siebie bez zazdrości i bez podejrzeń i kontroli współmałżonka) który wie że nie musi nic na boku potajemnie kręcić, takie małżeństwa świetnie żyją ze sobą.
Jeśli nie masz zaufania do partnerki to nie dla was zabawa w żona z innym
 
Mężczyzna

Zagraniczny

Nowicjusz
w normalnych relacjach i przy pełnym zaufaniu do siebie bez zazdrości i bez podejrzeń i kontroli współmałżonka) który wie że nie musi nic na boku potajemnie kręcić, takie małżeństwa świetnie żyją ze sobą.
Jeśli nie masz zaufania do partnerki to nie dla was zabawa w żona z innym
Pod warunkiem że oboje to akceptują. Jeżeli jedna strona nie, a druga mimo tego to robi to jest to zwykła zdrada i kurestwo.
 
Mężczyzna

Rafał#48

Cichy Podglądacz
niestety tak. Ale cóż często taka jest natura ludzi, nie każdy umie szczerze wyznać co chcę i czego oczekuje od współmałżonka
 
Mężczyzna

Zagraniczny

Nowicjusz
Gdyby moja była szczera i chciała się tak bawić z moim udziałem i miałbym pewność że zawsze z moim to by było inaczej, niestety tak nie było w moim przypadku.. Seks w większym gronie też jest dla mnie podniecający. Ale ona zdecydowała się na kłamstwa i ukrywanie
więc dla mnie to już zwykłe kurestwo
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry