• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Żona opowiada w czasie sexu o byłych facetach

Mężczyzna

Tomasz (Kasia)

Seks Praktykant
Pamiętam, że lata temu jak jeszcze byliśmy w relacji chłopak-dziewczyna, byłem strasznie zazdrosny o to, że nie jestem pierwszym partnerem mojej obecnej Żony. Dopiero po latach mi się zworka w mózgu przestawiła i meega mnie kręci jak opowiada mi o swoich mniejszych czy większych przygodach o których nie miałem pojęcia i o które bym posądzał mojej Ż :).
Ja miałem trzy dziewice przed żoną :) i powiem szczerze, że nie polecam :) Lepiej mieć taką co już coś nie coś doświadczyła :) Ja to mam niezly przebieg i też spoko. Dzisiaj inaczej na świat patrzę i jakoś nie myślę o jednorazowych skokach :) Myślę, że żona przez to też. Poza tym mam kilka koleżanek co nie miały nikogo przed mężem i później ciężko im było wierność utrzymać. Wydawały się właśnie takimi zajebistymi materiałami na żonę. Pruderyjne etcetera :)
 
Mężczyzna

Tomasz (Kasia)

Seks Praktykant
Jaka jest najbardziej podniecająca rzecz jaką usłyszeliście od partnerki apropo jej poprzednich doświadczeń?

U mnie trochę tego było, ale cholernie mnie podnieciło, jak była opowiedziała o tym jak mając 24 lata, obmacywała i lizała się jak napalona nastolatka z 17 latkiem na imprezie. Skończyło się tak, że poszli za dom by mieć jak to powiedziała "większą swobodę w lizaniu się", bo to było jakieś full perwersyjne zwierzęce wręcz, dodatkowo wyjęła pierś przez dekolt (ma naprawdę duży biust, przy atrakcyjnej figurze zarazem), małolat lizał jej pierś, doszło do tego, że moja ex chciała mu zrobić loda, ale ledwo jak wzięła mu w usta to ten trysnął. Cholernie pociągające w tym było to, że ona nie miała mnóstwa przygód jednorazowych, zdażały się jej oczywiście, ale jednak była dość ułożona, można powiedzieć "porządna". A sytuacja z tym młodym, była po tym jak zostawił ją facet, dużo wypiła i "tak wyszło".
Ta przygoda nawet mnie kręci hehe
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry