• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Zapach „konia walonego” u kumpla w mieszkaniu

Mężczyzna

Hornyboy24

Seks Praktykant
Wczoraj pierwszy raz odwiedziłem w nowym mieszkaniu kumpla-singla. 26 lat, w środku unosił się zapach masturbacji, a na kanapie chusteczki…
Zdarzyły się wam takie historie?
 
Mężczyzna

Hornyboy24

Seks Praktykant
Jak Twój temat...

Dam Ci dzieciaku dobrą radę życiową...
Na głupie pytania dostaje się głupie odpowiedzi 😉
Forum jest do dzielenia się doświadczeniami. Jeśli się takich nie ma lub nie chce się nimi dzielić, to po prostu się nie odpowiada. No chyba, że jest się dziadersem, wtedy zawsze trzeba wtrącić swoje trzy grosze 😉
 
Kobieta

Cassie

Cichy Podglądacz
Wczoraj pierwszy raz odwiedziłem w nowym mieszkaniu kumpla-singla. 26 lat, w środku unosił się zapach masturbacji, a na kanapie chusteczki…
Zdarzyły się wam takie historie?
Chyba tak jak już ktoś napisał, może wstydził się zagadać, ale dla mnie jako kobiety absolutnie byłoby to nie do przyjęcia, żeby do takiego syfu mnie zaprosić.
 
Mężczyzna

CiekawiPrzyjemnosci

Seks Praktykant
Kolega być może zapomniał, albo faktycznie to swoiste zaproponowanie wspólnej masturbacji lub też coś więcej.

Jak Kubisz to zapytaj się o te husteczki. Zagadaj do czego walił, może wspólnie powalicie.
Ale nie jest to żaden powód by mówić coś złego. No ok mógł wywietrzyć, tu się zgodzę. Ale może zależało mu na "czyms"....

Też widzę tu komentarz kobiety. Chciałbym zauważyć iż wytykanie dwóch husteczek facetowi, mówiąc iż to syf to ja mam propozycję aby pokazać jak wygląda auto kobiety w środku, czasem co jest w mieszkaniu, a na pewno w łazience. Jeśli chodzi o tematy porównawcze mezczyzna/kobietą od tego powinien być inny temat. Bo tu można dłuuugo rozmawiać, a oczywiście narracja jest stereotypowa i kompletnie nie prawdziwa w temacie kobiet na wielu poziomach życia.. Ale to tak nawiasem mówiąc..
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry