• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Nieprzyjemny zapach pochwy i jej wydzieliny

ubik

Cichy Podglądacz
Witam,

Mam pytanie do kompetentnych forumowiczów.

Od pewnego czasu uprawiam z moją dziewczyną (która jest jeszcze dziewicą) pieszczoty, także pieszczoty narządów rodnych. W przejściu do miłości francuskiej póki co powstrzymuje mnie mój opór wewnętrzny spowodowany niezbyt przyjemnym zapachem wydzieliny pochwowej mej lubej. Zastanawialiśmy sie wspólnie czemu ten zapach jest taki 'dziwny', gdyz dopiero uczymy się naszej seksualności. Ona stwierdziła, że nie wie czemu i chyba taki już jest naturalnie, mówi że gdzieś o tym czytała. Bardzo bym chciał sprawic jej więcej rozkoszy poprzez minetę, ale gdy osatnim razem pocałowałem ją przez bieliznę w te okolice to nie czułem się, mówiąc oględnie, komfortowo. Zaznaczam przy tym, że kolor jej wydzieliny wydaje się być zupełnie normalny, nie zauważyłem jakichś anomalii, a zapach nie jest raczej (jak przeczytałem w źródłach mówiących o chorobach narządów rodnych kobiet) 'rybi'.

Prosze więc uprzejmnie o rzeczowe odpowiedzi na pytania: czy to normalne? czy nie jest objawiem chorby dróg rodnych? czy może byc spowodowane niedbałością o higienę intymną (nie posądzałbym jednak o to mojej dziewczyny) ? A może to zupełnie naturalny stan ?

Z góry dziękuję za odpowiedzi
Pozdrawiam
Ubik
 

p1tbull

Seks Praktykant
Wiesz co ciezko mi powiedziec jaki zapach pochwy ma twoja dziewczyna, skoro niejestes pewien to udaj sie z nia do ginekologa niech on oceni to, poniewaz przez komputer jest ciezko powiedziec czy to naturalny zapach czy nie..... No a co do koloru wydzieliny to mi sie wydaje, a nawet jestem przekonany ze wydzielina jest przezroczysta :| tak przynajmniej zaobserwowalem.
 

ubik

Cichy Podglądacz
W sumie zastanawiam się po prostu czy takie odchylenie od zwykłego zapachu ciała jest naturalne i dopuszczalne. Tzn. czy istnieje możliwość by ten zapach był taki a nie inny, a przy tym nie było to objawem jakiejś choroby. Bo jesli to jest jej naturalny, osobisty zapach (może każda kobieta pachnie i smakuje inaczej, nie wiem) to jestem w stanie to zaakceptować.

Pozdrawiam
 

p1tbull

Seks Praktykant
Hmmm.... ale jak ten zapach pachnie, z czym ci ssie kojazy no niewiem jak ci pomoc w tej sytulacji bo niepasuje ci zapach moze ci sie kojazy z czyms>??
 

ubik

Cichy Podglądacz
Nie jest proste opisanie tego zapachu. W pierwszym momencie myślalem, ze to po prostu brak higieny, niedomycie. Jest on na pewno na pierwszy kontakt niezbyt przyjemny (zastanawiam sie czy po prostu zwyczajnie nie musze sie przyzwyczaic), troche właśnie jakby zapach moczu, ale nie do końca, nie powoduje jakiejś reakcji wymiotnej czy czegos takiego. Poza tym jest dość trwały i intensywny, nawet po umyciu rąk czuję go jeszcze. Śluz przezroczysty. Myślę, że po następnym bliższym spotkaniu z dziewczyną będę mógł napisać więcej. Może Ty opiszesz mi zapach(y) kobiety, z jakim(i) się spotkałeś?

Pozdrawiam i dzięki za zainteresowanie
 

p1tbull

Seks Praktykant
:lol: :lol: Eh wiesz co z tego opisu wnioskuje tylko jedno nieprzejmuj sie tym bo to jest naturalny zapach :wink: czasem tak pachnie a czasem nie...
 

Młody18

Biegły Uwodziciel
Słuchaj zapach zależy też od momentu cyklu twojej dziewczyny. Nie wiem kiedy i jak pachnie zależy od dziewczyny, u mojej Ukochanej jest moim zdaniem najprzyjemniejszy przed i po miesiączce.
Za pierwszym razem też musiałem się przyzwyczaić, to kwestia właśnie przyzwyczajenia. Przez pierwsze 3 minetki odrzucało mnie trochę, ale z miłości je robiłem, a teraz jest już super :D Także nie martw się.
A jeżeli Ci bardzo przeszkadza, to umów się z dziewczyną, aby tuż przed twoim przyjściem się podmyła, np. smsa jej wyślesz że już idziesz. Poeksperymentuj kiedy Ci opowiada, ale na pewno jest to kwestia samej świadomości, bo nie wiem czemu tak jest, ale w mentalności ludzi narządy płciowe zazwyczaj kojarzą się z czymś brudnym, niehigienicznym. Także będzie ok, nie martw się.
 

ted

Biegły Uwodziciel
Jezeli chodzi o zapach to czasami moze oznaczac jakies problemy zdrowotne, ale moze tez byc tak ze nigdy nie czules tego zpachu i dlatego Cie odrzuca. No i oczywiscie taki zapach pojawia sie gdy nie zostanie zachowana odpowiednia higiena, ale oczywiscie nie mowie ze Twoja dziewczyha jej nie zachowuje.
 

patrickq

Cichy Podglądacz
Tak się składa, że mam podobnego problema do Ciebie "ubik". Moja dziewczyna też ma czasami nieprzyjemny zapach. Raczej nie chodzi tutaj o higienę osobistą bo jest bardzo zadbana i raczej tam też się myje. Z tym zapachem jest tak, że w naszej sytuacji nie występuje ciągle tylko czasami ale narazie nie wczuwałem się w jakich okresach tak się dzieje. Jutro idzie do ginekologa więc mam nadzieję, że coś jej powie. Idzie głównie dlatego, że ma między miesiączkami wypływające płyny, które właśnie tak niesprzyjająco pachną :/
 

ubik

Cichy Podglądacz
hmm... no właśnie. W naszym przypadku to wygląda tak, że dotychczas za każdym razem czuję ten sam zapach. Z drugiej strony tych kontaktów było póki co ledwie kilka więc nie jest powiedziane, że czasem pachnie tak, a czasem inaczej. w każdym bądź razie, myslę, że jezeli kobieta ma naturalny taki zapach, w pierwszym kontakcie może niezbyt przyjemny, to jednak wszystko jest kwestią przyzwyczajenia. Mam nadzieję też, że jeśli dla kogoś na początku nie jest on bodćcem erotycznym to może się to zmienić po jakimś czasie.
 

tarsha

Cichy Podglądacz
kobiecy pkt widzenia

hej ubik
wiesz jako dziewczyna moge ci sama powiedic ze ten zapach sie zmienia i sa takie momenty w miesiącu kiedy no powiedzmy nie nalezy do naj fajniejszych. Ale jeśli zauwarzycie, ze ten nie pzyjemny zapach utrzymuje się dłuźej twoja luba musi iśc do ginekologa. wiesz może mieć jakieś wewnętrzne zapalenie o którym nawet nie jest świadoma, dopytaj się też czy nie ma żadnych bóli brzucha albo szczypania narządów rodnych.
Istnieje też możliwość że to ty nie możesz zaakceptować apachu twojej dziewczyny, wiesz to nie jest nic strasznego. Oczywiscie ograniczy to zakres waszych "zabaw" sexualnych, ale powiem ci dla przykładu że grono o ile nie wiekszość dzieczyn nie może zaakceptować zapachu a co dopiero smaku męskiej spermy nawet jeśli z ukochanym ma bardzo intymną i emocjonalną więź, to tak jak z jedzenie, albo coś lubisz albo nie :wink:
pozd :wink: bedzie dobrze
 

młoda

Podrywacz
W związku z tematem, mam małe pytanie do panów, którzy mają większe rozeznanie w kobiecych zapachach - czy wszystkie kobietki pachną tak samo lub bardzo podobnie? Czy może te zapachy bardzo się od siebie różnią?
Ach ta moja ciekawość... :p :oops:
 

Młody18

Biegły Uwodziciel
Ja też nie wiem (znaczy nie wiem z doświadczenia) :p Na Discovery był kiedyś film dokumentalny o człowieku i robili jakieś tam testy na mężczyznach i kobietach m.in. noszenie przez bodajrze 3 dni koszulki itp. Wynik był prosty każdy pachnie inaczej zależnie od swojego genotypu, zapach ten zmienia się w trakcie stresów u mężczyzn (choć podobno mężczyźni mają coś podobnego do cyklu menstruacyjnego w kwestii zachowania, są dni kiedy się łatwiej denerwują a są i takie kiedy ich nic nie rusza) i cyklu menstruacyjnego u kobiet.

-> młoda odnośnie twojego pytania to w tym, że programie udowodniono też na podstawie testów DNA, że najbardziej nam podoba się zapach osób, które mają najbardziej różne genotypy, dlatego dla przykładu nie podoba nam się zapach rodzeństwa itp. A zapachy i feromony osób o różnych genotypach dlatego się najbardziej podobają, gdyż ma to związek z ewolucją. Jeżeli w danej rodzinie mogła by być jakaś choroba dziedziczna, to właśnie po zapachu, czyli różnych genotypach natura broni się przed przekazywaniem tej cechy dziedzicznej dalej.

Mam nadzieję, że coś zrozumieliście z tego co napisałem :p Trochę tak bardzo naukowo mi wyszło, no ale jak ktoś lubił biologię tak jak ja, to załapie o co chodzi :wink: Pozdrawiam.
 

młoda

Podrywacz
Eee... Po pierwszym czytaniu ja niewiele zrozumiałam, ale może dlatego, że już zmęczona i jakieś choróbsko mnie łapie :|
Ale jutro na pewno wszystko zrozumiem ;)
 

patrickq

Cichy Podglądacz
Odświeżam troszkę temat bo może być pomocny dla "ubika"

Otóż okazało się, że po wizycie u ginekologa moja dziewczyna ma nadżerkę :cry: co powodowało dość częste upławy, które na dłuższą metę pachniały niezbyt atrakcyjnie dla nosa :/ To wg. mnie było spowodowane intensywnymi zapachami! Narazie koniec a jakby co to się odezwę...

A`propos to trzeba się myć płynem do higieny intymnej ph5.5 :>
 

gonia

Erotoman
patrickq napisał:
Odświeżam troszkę temat bo może być pomocny dla "ubika"

Otóż okazało się, że po wizycie u ginekologa moja dziewczyna ma nadżerkę :cry: co powodowało dość częste upławy, które na dłuższą metę pachniały niezbyt atrakcyjnie dla nosa :/ To wg. mnie było spowodowane intensywnymi zapachami! Narazie koniec a jakby co to się odezwę...

A`propos to trzeba się myć płynem do higieny intymnej ph5.5 :>

lol co to mialo byc?
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry