• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Nieprzyjemny zapach z penisa

Never

Cichy Podglądacz
Cześć, mam niemiły problem z zapachem penisa. Higienę oczywiście trzymam, nie stosuje żadnych płynów do higieny intymnej, myje te okolice mydłem lub żelem pod prysznic (najczęściej Adidas)
Czym to może byc spowodowane?
Może rzeczywiście jakiś płyn do higieny intymnej zastosować, ale jaki?
 
K

Kataryna

Guest
Może być to kwestia diety lub to twój naturalny "smrodek".
Czy stwierdziła to jakaś dziewczyna, czy sam tak twierdzisz, że jest niemiły.
 
A

artkam

Guest
Nic strasznego, po prostu gnije i odpadnie. Nie masz sie czym przejmowac, pewnie dostales pigulke na zmiane plci albo to reakcja na szczepionke z chipem xD

A tak serio to pewnie jakas infekcja.
 
Mężczyzna

Indragor

Podrywacz
Jeśli prócz zapachu nie widzisz innych niepokojących zmian, skorzystaj z płynu/żelu do higieny intymnej. Co kupić. Idź do sklepu z działem kosmetycznym/higienicznym i zapytaj sprzedawcę, jakie mają żele czy płyny do higieny intymnej dla mężczyzn. Coś wybierzesz. Jeśli po kilku dniach nie zauważysz poprawy, to pozostaje skontaktować się przede wszystkim z urologiem lub zależnie od podejrzeń z dermatologiem lub wenerologiem. Możesz też zgłosić się do seksuologa, choć to nie ta specjalność, ale na pewno coś ci doradzi.
 
Mężczyzna

Indragor

Podrywacz
W aptece też taki płyn do higieny intymnej dostaniesz, ale może być droższy.

PS. Pięć minut na edycję posta, to jest po prostu chore!
 

Never

Cichy Podglądacz
Dzięki wielkie za odpowiedzi INDRAGOR, chociaż ty podeszles to sprawy na poważnie.

W czasie mycia, poczułem sam taki charakterystyczny zapach, dziewczyna mówi że też czuję. Ogólnie kiedyś taki problem miałem, ale w tedy byłem sam i jakoś sobie tym nie zaklopotowalem głowy. W końcu ustal.

Gdzie wkładam? Tylko w pochwe i do buzi dziewczyny. Żadnych skoków w bok, od ponad 1,5r jeden partner wiec zarazić się niczym nie mogłem. Brak jakiś innych niepoi.

Pyny, macie jakieś dobre, które są godne polecenia? Są jakieś które zostawiają jakiś zapach czy wszystkie są bezzapachowe?
 
A

artkam

Guest
Masz infekcje i albo z czegos co dotykales albo jest ona wynikiem reakcji alergicznej. Idz do lekarza, powiedz o co chodzi i dostaniesz masc oraz tabletki dla Ciebie i partnerki. Nie bedziesz musial nawet pokazywac. Nie musisz miec innych objawow typu wysypka, zaczerwienienie, pieczenie, etc.
 

Never

Cichy Podglądacz
Infekcja?! No ale poczym, co ja ostatnio dotykalem, jak sięgam pamięcią to tylko metra krawieckiego, przecież to nie jest możliwe aby przez meter krawiecki jakąś infekcje złapał ?

Lekarz ale to trzeba do specjalisty czy rodzinny wystarczy?
 
A

artkam

Guest
Nie musisz do specjalisty. Po prostu idziesz do lekarza, pierwszy wolny, ktory moze przyjac lub rodzinny. Teraz i tak wszystko telefonicznie wiec opiszesz co i jak i po problemie.

Dotykasz nie tylko tego. W ciagu calego dnia dotykasz setek roznych rzeczy.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry