• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Wygląd cipki - od czego zależy.

Mężczyzna

saul86

Nowicjusz
I to jest mylące, bo potem faceci myślą, że jak "wystają" (motylek) to, że dziewczyna miała dużo partnerów
Myślę, że to część szerszego problemu, że partner doszukuje się w fizyczności oznak świadczących o tym, czy o tamtym. Jeśli tak, to pewnie za pomocą "odhaczania" (np. cycki fajne - odhaczone, cipka jakaś tam - odhaczone) ocenia atrakcyjność partnerki. Na zasadzie spełnienia odpowiedniej ilości kryteriów. I to wg mnie jest sygnał, że partner taki próbuje się za pomocą atrakcyjności partnerki dowartościować.
Bo jak jest flow, pożądanie albo po prostu bliskość, to takie szczegóły jak wystające wargi sromowe czy kształt piersi nie mają takiego znaczenia.
 
Mężczyzna

Tymoteusz

Cichy Podglądacz
Cipcia mojej luby zmieniła się.
Wargi troszkę się wydłużyły .
Jest po ciąży rodziła cipka.
jej były miał długiego chuja ponad 22cm. wchodził cały w kazdej pozycji.
Ale cipka zaczęła się zmieniać po sexie ze mną mam grubego.
Chciała trójkąta to facet sie nie popisał.
Woli chudsze a dłuższe.
Martwi mnie ze będzie miała lekki otworek.
Narazie jest pięknie ale zmieniła się
Ktoś widział cipke redmystery isabell
To moja ma podobna. Dla mnie jest pieknie
 
Kobieta

Ada_L_87

Biegły Uwodziciel
Niech mi ktoś wytłumaczy bo strasznej niewiedzy żyje, dlaczego jedna cipka jest ładnie zamknięta, a zaś w innej wargi wychodzą na zewnątrz, jedne maja wszystko ładnie pochowane, inne zaś wszystko tak jakby na wierzchu ?

To zależy od tego, że kobieta dużo uprawia sex? Czy ma różnych partnerów?

Moja żona po 5 latach spólnego spożycia ma nadal taka samą jak na początku, a nasze życie sexualne jest bardzo dobre.


Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Rany, edukacja seksualna w Polsce leży i ma się "świetnie"... 🙊
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
edukacja seksualna w Polsce leży i ma się "świetnie"...
Post Trebkego (czy ten nick się odmienia przez przypadki?) wziął się pewnie stąd, że podczas zajęć wdż w podstawówce, gdy jest mowa o żeńskich narządach płciowych, to te zajęcia są tylko dla dziewczyn, a gdy jest mowa o męskich narządach płciowych, to te zajęcia są tylko dla chłopców. I druga płeć ma nie przychodzić na zajęcia o specyfice ciał swoich rówieśniczek/rówieśników. Pewnie MON wyszło z założenia, że określona wiedza jest zastrzeżona dla określonej płci, a drugiej jest niepotrzebna.
No ale może Trebke nie wie też tego, że siusiaki też się od siebie różnią kształtem i proporcjami, bo nikt mu tego nie powiedział, a nie miał okazji się przekonać na własne oczy.
 
Kobieta

Ada_L_87

Biegły Uwodziciel
OK, dzięki za wyczerpujące info 😉 Nie miałam tego typu zajęć w szkole, tylko się o nich nasłuchałam i jest mniej więcej tak, jak mówisz, co tylko potwierdza, że ten temat leży i jak się domyślam, młodzi i bardzo młodzi ludzie czerpią wiedzę o relacjach i seksie m.in. z takich miejsc, jak to (gdzie np. zobaczą już na wstępie to, co ja dzisiaj - wątek o tym, jak zaaplikować dilator... Cool...).

Drodzy przedstawiciele MENu (jeśli to jakimś sposobem przeczytacie) - robicie to źle!

I tak - nick, jak każdy rzeczownik, podlega odmianie 😉
 
Mężczyzna

wedieunbloomed

Seks Praktykant
Niech mi ktoś wytłumaczy bo strasznej niewiedzy żyje, dlaczego jedna cipka jest ładnie zamknięta, a zaś w innej wargi wychodzą na zewnątrz, jedne maja wszystko ładnie pochowane, inne zaś wszystko tak jakby na wierzchu ?

To zależy od tego, że kobieta dużo uprawia sex? Czy ma różnych partnerów?

Moja żona po 5 latach spólnego spożycia ma nadal taka samą jak na początku, a nasze życie sexualne jest bardzo dobre.


Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Ja prdl.
 
Mężczyzna

Ziomek_3

Cichy Podglądacz
Temat dziwny, a zarazem ciekawy. Dziwny z powodu tego, że każdy ma unikalny wygląd i nie da się tak porównywać ludzi. Będą oni podobni (nawet bardzo np. bliźniacy), ale nigdy identyczni. Tyczy się to również narządów płciowych. Będą bardzo podobne (jedne kobiety mają narządy płciowe typu "motylek", a inne typu "bułeczka", jeden kobiety mają jędrny mały biust, inne duży jędrny biust, inne mały nie jędrny biust itd, itd... U jednych facetów są małe jądra i rozciągnięta moszna, inni mają duże jądra i małą moszna, jedni są obrzezani, inni naturalnie mają mały napletek, a inni mają napletek typu dżdżownica, penisy są krzywe, proste, skośne, wygięte, paraboliczne, sinusoidalne itd., itd...). A więc jak żyć? Jedni są zachwyceni swoimi narządami płciowymi, a inni wręcz przeciwnie. Oglądają zdjęcia lub na żywo osoby które mają idealny wg nich kształt i im zazdroszczą. Rośnie tylko frustracja. Czy słusznie? Skoro każdy jest inny? Ludzie lubią się porównywać i zazdrościć. Należy stanąć nago przed dużym lustrem i zadać pytanie "czy na pewno w życiu chodzi o to, że mam się martwić o to, że moje wargi sromowe mniejsze wystają?", "czy na pewno w życiu chodzi o to, że moje narządy płciowe wyglądają jak u lalki barbie?".

Ciekawy ze względu na to, że ludzie wolą żyć w wirtualnym, wymyślonym i stworzonym idealnym świecie wg swojego wzorca. Świat trzeba poznać. Dlaczego ludzie tacy odważni w wirtualnym świecie będą komentować i dywagować na temat tego, że cipka powinna wyglądać tak, jak ja sobie wy obrażam i każda inna jest dziwna, nienaturalna itd. Trzeba ruszyć swoje cztery litery i zobaczyć jaki jest świat. Odwiedź dużą plaże nudystów w środku sezonu i zobacz jak różni są ludzie. Jakie cipki mają kobiety, jakie penisy mają faceci. Jakie będzie Twoje zdziwienie jak zobaczysz tyle różnych narządów, o zgrozo, Twój idealny świat właśnie pękł i uświadamiasz sobie, że żyłaś/żyłeś w jakieś bańce napompowanej Internetem i swoimi wyobrażeniami.

Życie trzeba przeżyć sobą, nie wyobrażeniami.
 
Mężczyzna

Rocky 83

Cichy Podglądacz
Niech mi ktoś wytłumaczy bo strasznej niewiedzy żyje, dlaczego jedna cipka jest ładnie zamknięta, a zaś w innej wargi wychodzą na zewnątrz, jedne maja wszystko ładnie pochowane, inne zaś wszystko tak jakby na wierzchu ?

To zależy od tego, że kobieta dużo uprawia sex? Czy ma różnych partnerów?

Moja żona po 5 latach spólnego spożycia ma nadal taka samą jak na początku, a nasze życie sexualne jest bardzo dobre.


Z góry dziękuję za odpowiedzi.
To, ciekawe
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry