• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Wygląd cipki - od czego zależy.

Mężczyzna

Cuck

Cichy Podglądacz
Przecież cały w tym urok cipki, że z rozkwita jak kwiat. Wypuszcza pięknie płatki. Powiedz co jest takiego ciekawego do oglądania w samej skórze, przedzielonej jedynie wąską szparą?

Żeby cipka takich kobiet wzbudziła zainteresowanie, żeby przykuła uwagę na dłużej, muszą rozłożyć nogi i rozchylić tę chowającą wszystko skórę i pokazać dziurkę i te miniaturowe płatki i miniaturową łechtaczkę. I fakt, wtedy taka cipka robi na mnie wrażenie. Jednakże cipka kobiety z widoczną łechtaczką i płatkami w stanie "naturalnym", robi takie wrażenie nawet tylko stojąc nago przed nami.

To coś jak z budynkiem, ogólnie z architekturą. Trudno się zauroczyć prostą bryłą dwuspadowego dachu jak na stodole. O wiele łatwiej dachem z widocznymi dodatkowymi elementami. Czymś, co czyni go oryginalnym, co umożliwi koneserowi przystanie na chwilę by ogarnąć jego całe piękno.

Albo pustą czworościenną bryłą budynku bez żadnych ornamentów, krużganków, lukarn, wieżyczek itp w porówaniu do pałacyku pełnego tychże wystających z jego bryły elementów wizualnych. Podobnie jest z cipkami. Moim zdaniem to te, które mają cipkę "na bogato" są szczęściarami. A pozostałe, no cóż muszą troszkę pokombinować...
 
Kobieta

Aisog01

Erotoman
Niech mi ktoś wytłumaczy bo strasznej niewiedzy żyje, dlaczego jedna cipka jest ładnie zamknięta, a zaś w innej wargi wychodzą na zewnątrz, jedne maja wszystko ładnie pochowane, inne zaś wszystko tak jakby na wierzchu ?

To zależy od tego, że kobieta dużo uprawia sex? Czy ma różnych partnerów?

Moja żona po 5 latach spólnego spożycia ma nadal taka samą jak na początku, a nasze życie sexualne jest bardzo dobre.


Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Bo każda kobieta jest inna, to zależy od genów A nie od ilości partnerów.

Można rozciągnąć wargi sromowe mniejsze ale tylko przez specjalne naciąganie (Khoisańskie kobiety w Afryce uważają to za bardzo atrakcyjne)
 
Kobieta

Nefer

Podrywacz
Przecież cały w tym urok cipki, że z rozkwita jak kwiat. Wypuszcza pięknie płatki. Powiedz co jest takiego ciekawego do oglądania w samej skórze, przedzielonej jedynie wąską szparą?

Żeby cipka takich kobiet wzbudziła zainteresowanie, żeby przykuła uwagę na dłużej, muszą rozłożyć nogi i rozchylić tę chowającą wszystko skórę i pokazać dziurkę i te miniaturowe płatki i miniaturową łechtaczkę. I fakt, wtedy taka cipka robi na mnie wrażenie. Jednakże cipka kobiety z widoczną łechtaczką i płatkami w stanie "naturalnym", robi takie wrażenie nawet tylko stojąc nago przed nami.

To coś jak z budynkiem, ogólnie z architekturą. Trudno się zauroczyć prostą bryłą dwuspadowego dachu jak na stodole. O wiele łatwiej dachem z widocznymi dodatkowymi elementami. Czymś, co czyni go oryginalnym, co umożliwi koneserowi przystanie na chwilę by ogarnąć jego całe piękno.

Albo pustą czworościenną bryłą budynku bez żadnych ornamentów, krużganków, lukarn, wieżyczek itp w porówaniu do pałacyku pełnego tychże wystających z jego bryły elementów wizualnych. Podobnie jest z cipkami. Moim zdaniem to te, które mają cipkę "na bogato" są szczęściarami. A pozostałe, no cóż muszą troszkę pokombinować...
Chyba się nie spotkałam z piękniejszym opisem cipki :unsure:
 
L

lingster

Guest
@Cuck coś pięknego. 🥰
A pytanie @Trebke brzmi jak low quality bait, bo niemożliwym jest, żeby dorosły, żonaty facet miał myślenie nastolatka (mówię o tym, że po wyglądzie cipki można poznać „przebieg” kobiety) - a jeśli rzeczywiście nie wie, to każda osoba, która uważa, że edukacja seksualna w szkołach jest zbędna powinna zapoznać się z lekturą wątku.
Mam nadzieję, że przedmówcy wyjaśnili zagwozdkę dostatecznie dogłębnie. 🤗
 

artekcc

Cichy Podglądacz
Każda cipka jest na swój sposób piękna-nie powiem żeby typem który ewentualnie wizualnie na mnie najmocniej działa była typowa bułeczka. Większe znaczenie od wyglądu ma wydaje mi się wyćwiczenie mięśni przez kobietę, dzięki temu można odczuwać skurcze będąc w niej, mocne pojęcie na penisie...

Każda kobieta jest inna, cała sztuka zdobywania niesie za sobą to że nie wiemy odrazu jak dana osoba wygląda nago, po pewnym czasie dochodzi do odkrycia kart...bardziej chyba tutaj "bezpardonowość" i otwartość gra dla mnie rolę niż sama "wizualizacja"😈😋
 
Kobieta

Soookie

Cichy Podglądacz
Hmmm, ciekawy temat. Ja od zawsze jakoś czułam się gorzej bo "motylki" nieco mniejsze, niezbyt jest za co pociągnąć 😉 Choć słyszałam że jest "idealna"... I weź tu bądź mądra z Wami, facetami 😁
 
Mężczyzna

seba77

Erotoman
Hmmm, ciekawy temat. Ja od zawsze jakoś czułam się gorzej bo "motylki" nieco mniejsze, niezbyt jest za co pociągnąć 😉 Choć słyszałam że jest "idealna"... I weź tu bądź mądra z Wami, facetami 😁
Zawsze w przeciwieństwie do Ciebie znajdzie się kobieta z ,,dużym motylkiem,, i nie będzie z tego zadowolona.
Wkec skoro partner mówił, że jest idealna to tak jest 😉😉
 
Mężczyzna

seba77

Erotoman
Janie lubię zbyt dużych warg...Ale też nie lubię cipek jak u plastikowych lalek.
Nie ma jednakowych preferencji co do tych narządów😄
Co więcej dla mnie te luźniejsze są fajniejsze od tych ciasnych 🤩
Ajjjj, a ja właśnie mam kompleks... Bo są normalne, wszystko jakieś takie proporcjonalnie... I nie wiem jak jest, co woli mężczyzna
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry