• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Wygląd miejsc intymnych - pytanie głównie do panów

Status
Zamknięty.

matka_stiflera

Cichy Podglądacz
Hej ;)

Moje miejsca intymne sa czerwone, czasem troche brazowawe, czesto ulegaja podraznieniom, itp. Co mysla o tym panowie? Czy wam to przeszkadza? Czy tylko idealna jasna skora w tych miejscach jest podniecajaca?
 

drSeks

Cichy Podglądacz
Moim zdaniem kolor skóry w "tych" miejscach nie ma znaczenia. Wszystko zależy od indywidualnych predyspozycji. Osoby o ciemniejszej karnacji czy korzystający z kąpieli słonecznych nago naturalnie będą ciemniejsi. Inaczej wygląda kwestia podrażnień. Jeśli dochodzą do tego plamy czy krostki może być to zniechęcające dla partnera... jeśli ktoś ma tak delikatną skórę, to powinien porozumieć się z dermatologiem. Może odpuścić sobie pewne zabiegi, jak depilacja?? Krótko przystrzyżone włoski też mogą być seksi :-D
 

matka_stiflera

Cichy Podglądacz
No wlasnie odpuscilam sobie juz od jakiegos czasu czeste golenie bo wyglada to wszystko jeszcze gorzej niz wczesniej (krostki, podraznienie po goleniu).

Hah smieszne bo ja akurat mam bardzo jasna skore a moje miejsca intymne sa takie czerwonawe. Niby nikomu to nie przeszkladzalo ale wole sie spytac obcych ludzi w necie, moze moim partnerom bylo glupio powiedziec, ze to jednak beznadziejnie wyglada ^_^
 

drSeks

Cichy Podglądacz
Skoro masz jasną skórę, a miejsca są czerwone, to może świadczyć o podrażnieniach powodowanych bielizną. Zbyt ciasna garderoba potrafi naruszyć skórę. Do tego nie ma cyrkulacji powietrza i mogą rozwijać się bakterie grzybiczne... Zachęcałbym do rozmowy z dermatologiem.
pozdrawiam, drSeks
 

dirtyAndrew

Cichy Podglądacz
Nie do końca wiem czy mamy to samo na myśli. Może chodzisz w rajstopach i masz odparzenia? Łatwiej by było gdybyś wrzuciła jakąś fotkę czy dwie. Ale facetom to nie przeszkadza. Mi przynajmniej :3
 
Status
Zamknięty.

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry