• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Wilgotna myszka - kiedy przyjemna a kiedy nie ;)

Mężczyzna

damdam

Podrywacz
Jesli były takie przypadki, że wkładałem rękę w majtki i czułem, że cipka jest dobrze nawilżona, to było mi miło, bo wiem, że podniecałem kobietę tak jak należy, poza tym lubiłem tej akurat jednej ten charakterystyczny zapach, w smaku szczerze był dla mnie neutralny, bo nie odczuwałem by było w nim coś nie tak.
Z resztą penis podczas podniecania też robi się śliski, też w pewnym sensie wydobywa się z niego ten naturalny lubrykant 😉
 
Mężczyzna

Piotruś Pan

Podrywacz
Hej, koleżanki czy Wam nie przeszkadza to jak Wasza myszka robi się baaaaardzo mokra?
Ja wiem, że facetów to bardzo podnieca, w końcu dzieki nim tak się nam robi miło, ale czy naprawdę jest przyjemnie wkładać rękę w majtki i czuć 'powódź'? (to akurat pytanko dla panów :) )
Mnie to czasem krępuje i mimo, że miło mi z facetem to nie lubię czuć wilgoci między nogami.
To czasem przysparza dużo problemów, zwłaszcza jak robi się to akurat w nieodpowiednim momencie i miejscu.
Co Wy o tym sądzicie?
Pewnie może to być kłopotliwe i wstydliwe w pewnych sytuacjach, ale to oznacza, że po pierwsze jesteś podniecona, po drugie, że lubrykacja Twojej myszki działa poprawnie. Myślę, że obie rzeczy są szalenie pozytywne, a z lubrykacją, to lepiej trochę więcej niż za mało.
Co do moich odczuć, co do powodzi w majtkach, bardzo to lubię i bardzo mnie to podnieca 😃
Wiem, że łatwo mówić bo to nie moje majtki toną w soczkach ale nie powinnaś się przejmować.
Czy miałaś jakieś ekstremalnie sytacje "tego problemu", które narobiły Ci wstydu? Napisz nam kilka przykładów...
 
Mężczyzna

Seev8989

Nowicjusz
Ja jak zaczynam pieścić moja kobietę i ma taką powódź to jest to dla mnie mega trigger.odrazu +100 do przyjemności.wilgoc przy stosunku jest wskazana a nawet konieczna 😉
 

trybel1

Biegły Uwodziciel
Hej, koleżanki czy Wam nie przeszkadza to jak Wasza myszka robi się baaaaardzo mokra?
Ja wiem, że facetów to bardzo podnieca, w końcu dzieki nim tak się nam robi miło, ale czy naprawdę jest przyjemnie wkładać rękę w majtki i czuć 'powódź'? (to akurat pytanko dla panów :) )
Mnie to czasem krępuje i mimo, że miło mi z facetem to nie lubię czuć wilgoci między nogami.
To czasem przysparza dużo problemów, zwłaszcza jak robi się to akurat w nieodpowiednim momencie i miejscu.
Co Wy o tym sądzicie?
To cudowne uczucie , jeszcze bardziej kiedy dziewczyna wkłada mi mokrą cipunię w usta , mmmmmm :)
 
Kobieta

nikolcianiunia

Cichy Podglądacz
Hej, koleżanki czy Wam nie przeszkadza to jak Wasza myszka robi się baaaaardzo mokra?
Ja wiem, że facetów to bardzo podnieca, w końcu dzieki nim tak się nam robi miło, ale czy naprawdę jest przyjemnie wkładać rękę w majtki i czuć 'powódź'? (to akurat pytanko dla panów :) )
Mnie to czasem krępuje i mimo, że miło mi z facetem to nie lubię czuć wilgoci między nogami.
To czasem przysparza dużo problemów, zwłaszcza jak robi się to akurat w nieodpowiednim momencie i miejscu.
Co Wy o tym sądzicie?
Ja uwielbiam czuć tą "powódź" 😩 Mój facet też mówi, że najbardziej lubi, gdy moja cipka jest taka mokra
 
Mężczyzna

Piotruś Pan

Podrywacz
Ja uwielbiam czuć tą "powódź" 😩 Mój facet też mówi, że najbardziej lubi, gdy moja cipka jest taka mokra
Twój facet wie co dobre...
wtedy cudownie jest pieścić taką mokrą cipkę językiem i całymi ustami, zlizując z niej ten słodki nektar, który sprawia, że tracę umysł a zmysły zupełnie przejmują nade mną kontrolę....
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry