• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Wilgotna myszka - kiedy przyjemna a kiedy nie ;)

Mężczyzna

_piotrgd_

Podrywacz
Nie zabieram komuś prawa do nazewnictwa tego czy owego. Napisałam jedynie jak ja to odbieram. Nie lubię też jak ktoś w relacji intymnej ze mną takie zwroty stosuje. Tutaj jednak jest wbrew pozorom duża przestrzeń między zdrobnieniami, a wulgaryzmami.
Zrozumiałe ;)
Tak, dokładnie. Myślę, że nie ma problemu aby dobrać coś stosownego do okoliczności o ile ktoś nie posiada rażąco ubogiego słownictwa.
 
Mężczyzna

col.Greg

Instruktor seksu
Hej, koleżanki czy Wam nie przeszkadza to jak Wasza myszka robi się baaaaardzo mokra?
Ja wiem, że facetów to bardzo podnieca, w końcu dzieki nim tak się nam robi miło, ale czy naprawdę jest przyjemnie wkładać rękę w majtki i czuć 'powódź'? (to akurat pytanko dla panów :) )
Mnie to czasem krępuje i mimo, że miło mi z facetem to nie lubię czuć wilgoci między nogami.
To czasem przysparza dużo problemów, zwłaszcza jak robi się to akurat w nieodpowiednim momencie i miejscu.
Co Wy o tym sądzicie?
Nie chodzi sie w mokrych majtkach....
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry