• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Wiek, a potrzeby erotyczne

Mężczyzna

Marek Z.

Cichy Podglądacz
Czy waszym zdaniem osoby po czterdziestce mają inne potrzeby seksualne niż na przykład dwudziestolatkowie. Na przykład chcą eksperymentować, swingowac.
 
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
Z moich obserwacji wynika, że jak najbardziej tak.
Ja sam po sobie widzę, że przesuwa mi się granica tego co można w seksie.

A kobiety? Śmiem twierdzić, że z wiekiem robią się coraz bardziej świadome siebie, bardziej wyuzdane i chcą więcej i inaczej.
 
Mężczyzna

Zimorodek

Nowicjusz
Z moich obserwacji wynika, że jak najbardziej tak.
Ja sam po sobie widzę, że przesuwa mi się granica tego co można w seksie.

A kobiety? Śmiem twierdzić, że z wiekiem robią się coraz bardziej świadome siebie, bardziej wyuzdane i chcą więcej i inaczej.

A mężczyźni ? Śmiem twierdzić, że po przekroczeniu pewnego wieku ochota wzrasta ale możliwości jakby mniejsze 😜
 
Mężczyzna

Scorper

Nowicjusz
Z moich obserwacji wynika, że jak najbardziej tak.
Ja sam po sobie widzę, że przesuwa mi się granica tego co można w seksie.

A kobiety? Śmiem twierdzić, że z wiekiem robią się coraz bardziej świadome siebie, bardziej wyuzdane i chcą więcej i inaczej.
Zgadzam się. Mialem kiedyś starszą od siebie partnerkę 50+
W łóżku przebiła wszystkie młodsze które znałem.
 
Mężczyzna

Scorper

Nowicjusz
Z moich obserwacji wynika, że jak najbardziej tak.
Ja sam po sobie widzę, że przesuwa mi się granica tego co można w seksie.

A kobiety? Śmiem twierdzić, że z wiekiem robią się coraz bardziej świadome siebie, bardziej wyuzdane i chcą więcej i inaczej.
Zgadzam się. Miałem kiedyś starszą od siebie partnerkę 50+
W łóżku przebiła wszystkie młodsze które znałem.
 
Mężczyzna

Slavo

Biegły Uwodziciel
Z mojego doświadczenia potwierdzę że z wiekiem człowiek się bardziej otwiera na eksperymenty, ale to też zależy od jednostki - jedni bardziej, inni mniej a jeszcze inni w ogóle. Co do możliwości - mam 5 z przodu i jie narzekam, odżywiam się w miarę zróżnicowanie, jakaś aktywiści fizyczna też jest, aczkolwiek wszystkiego bez przesady. Zauważyłem jedno, seks nie jest już na pierwszym miejscu jak to było jeszcze niedawno. Jak mnie coś pochłonie to nie myślę o babach, aczkolwiek nie trwa to nigdy jakoś szczególnie długo.
 
Kobieta

Ada_L_87

Biegły Uwodziciel
Dobrze napisane.
Z wiekiem przychodza dwa momenty:
1) wszystkiego normalnego juz probowalem, zrobmy cos szalonego!
2) a jebac tam: squirtuj na mnie, rznij mnie w tylek (ona), w trojkacie, na balkonie - wszystkiego trzeba sprobowac
Exactly ;) Bo kiedyś to było "Ada to nie wypada!"... Ooo raaany... 😝 Ale człowiek z wiekiem mądrzeje i teraz to szkoda mi życia na takie analizowanie. A apetyt rośnie w miarę jedzenia... 😇
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry