• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Wasze najciekawsze miejsca, w których się masturbujecie

Mężczyzna

FeetLoverForLife

Podrywacz
@FeetLoverForLife ja kilka takich pokazów zrobiłem i było zajebiście, chociaż teraz wszyscy znajomi wiedzą że mam nie za wiele w spodniach :p
👍W moim przypadku, myślałem o znajomych z dawnych lat. Miałem taką małą grupkę koleżanek z którymi sporo imprezowałem, często na domówkach. Sporo alkoholu, rozluźniona atmosfera, wymarzony klimat na takie zabawy, zwłaszcza, że była chemia z jedną z koleżanek
 
Mężczyzna

Cortez2000

Seks Praktykant
👍W moim przypadku, myślałem o znajomych z dawnych lat. Miałem taką małą grupkę koleżanek z którymi sporo imprezowałem, często na domówkach. Sporo alkoholu, rozluźniona atmosfera, wymarzony klimat na takie zabawy, zwłaszcza, że była chemia z jedną z koleżanek
No ja to robiłem kilka lat temu i było podobnie, alkohol, luźna atmosfera i klimat był spoko, do tego znajomi traktowali moją nagość jako żart więc nigdy nie było jakiś negatywnych reakcji :)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry