• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Wasze najciekawsze miejsca, w których się masturbujecie

Mężczyzna

pawelix

Seks Praktykant
Lubię też w ogrodzie na ławce, ale nie wszędzie są krzewy które mnie całkowicie zasłonią, no i ostatnio sąsiad zwrócił mi uwagę, że takie rzeczy to zboczenie :) i wstyd mi być powinno, kobieta w moim wieku, z dorosłymi już córkami... czy ja się nie w3stydzę?
Widać że to jednak nie sąsiad, dobry sąsiad to by zaproponował pomoc.
 
Mężczyzna

Dixi28

Cichy Podglądacz
Niedawno zostałem sam na budowie na jakieś 25 min,a że to był dom piętrowy świeżo postawiony w stanie surowym to stanąłem nad schodami na piętro, włączyłem fotki koleżanek z poprzednich prac i oczywiście rówieśniczek jak i młodszych lasek tez. Przy okazji niektóre mają fajne mamy no i tak stałem waląc fiuta jednocześnie patrząc na zdjęcia i schody ale jak doszło do wytrysku i oczywiście nikt mi nie przerwał wchodząc do góry to mega się wyluzowałem. Naturalnie trysnąłem na beton i tak zostawiłem,mozliwe ze ktoś to widział później. A tak to jak jestem w pracy gdzies u klienta w zamieszkałym budynku to staram się pozyskać drogą kradzieży majtki lub nie za twardy biustonosz córki, żony lub teściowej jeśli młoda i fajna :) albo pod pretekstem sikania ide sobie strzepac ową zdobyczą i oddaje na swoje miejsce (naturalnie ospermioną CZYSTĄ bielizne by właścicielka nieświadomie miała moją sperme na sobie :) bo brudnej nie ma sensu zostawiać jak i tak wypiorą i nici z tego dlatego znoszoną bieliznę chowam do swoich majtek kładąc ją między kutasem a jajami jako poduszkę :) mega mnie kręci taka akcja. https://www.imagebam.com/view/MEUOHEJ
Te akurat zawinąłem dziewczynie kolegi :) łącznie zawinąłem jej 6 par stringów+ jeden stanik więc na bank wiedziała że jej ktoś kradnie ale nic nie mówiła tylko patrzyła zalotnie na mnie. I jeszcze 5 innym koleżanką ukradłem. Raz ukradłem stanik mamy kolegi. Wyniosłem go w swoich majtkach, mega mi stał wtedy
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
To spróbuj w trakcie jazdy. Super sprawa, polecam.
O masz, następny 🙄 Już kiedyś pisałem na tym forum, że takich przyjemniaczków którzy w czasie jazdy walą konia czy robią loda stawiałbym przy ulicy pod pręgierzem i napier...ał batem. Jako przestrogę dla innych. Jeżeli chcesz się zabić, proszę bardzo, jest cała masa różnych sposobów i bez narażenia innych uczestników ruchu.
 
Kobieta

Blackswan

Nowicjusz
Nie będę tu bardzo oryginalna i nie zaskoczę pewnie nikogo, że zazwyczaj robię to leżąc w łóżku ewentualnie na kanapie. Czasem się zdarzy pod prysznicem jeszcze.
Nie tak dawno pewien jegomość tu na forum tak mnie podniecił, że musiałam w pracy pójść do toalety i zająć się swoją cipką - musimy to powtórzyć koniecznie 🙂
 
Mężczyzna

pedro193

Podrywacz
Nie będę tu bardzo oryginalna i nie zaskoczę pewnie nikogo, że zazwyczaj robię to leżąc w łóżku ewentualnie na kanapie. Czasem się zdarzy pod prysznicem jeszcze.
Nie tak dawno pewien jegomość tu na forum tak mnie podniecił, że musiałam w pracy pójść do toalety i zająć się swoją cipką - musimy to powtórzyć koniecznie 🙂
Mnie się też zdarzało w pracy pójść na szybki strzał do toalety ;)
 
Mężczyzna

Kratos

Cichy Podglądacz
Nie będę tu bardzo oryginalna i nie zaskoczę pewnie nikogo, że zazwyczaj robię to leżąc w łóżku ewentualnie na kanapie. Czasem się zdarzy pod prysznicem jeszcze.
Nie tak dawno pewien jegomość tu na forum tak mnie podniecił, że musiałam w pracy pójść do toalety i zająć się swoją cipką - musimy to powtórzyć koniecznie 🙂
To publiczny post Cie tak podniecil, czy jegomość ma dostep do pywatnych wiadomosci?
 
Mężczyzna

Erin30

Cichy Podglądacz
Nie nie nie mówię o publicznych historiach z forum 😅

a na wykładach to mnóstwo rzeczy, koleżanki nie rzadko lubiły zwracać na Siebie uwagę
 
Mężczyzna

Onzdecydowany

Cichy Podglądacz
Ja ostatnio w kinie podczas seansu. Malo ludzi bylo, wiec dyskretnie strzelilem w spodnie.... a tak to przebieralnia, w samochodzie w różnych miejscach, autobus, park, przystanek.... praktycznie wszedzie, gdzie mnie najdzie ochota :)
 
Mężczyzna

33on

Seks Praktykant
Ja jal bylem mlodszy lubilem wchodzic gdIes na wysokie drzewo jeszcze z Gazeta jakas wtedy, siadalem sobie na galezi i robilem co trzeba 😂
 
Mężczyzna

tpo

Podrywacz
U mnie nic nowego, znowu udało mi się z pomostu do jeziora - to jak już prawie ciemno było. A w dzień na środku jeziora w wodzie trzymając się jedną ręką bojki. 😁 Do tego pływanie nago bardzo lubię.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry