• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Wasze najciekawsze miejsca, w których się masturbujecie

Mężczyzna

Arno45

Podrywacz
Jedno z fajniejszych miejsc to odludnia plaża, gdzie nikogo nie było w odległości że 399 m, pod wydmą, przy opalaniu się nagolaska, kilometr za Piaskami, i równie odludna za Orzechopan tam z kolei lezal ze 109m dalej pan i podobnie sie zabawiał i nikomu to nie orzeszkadzalo
 
Mężczyzna

FeetLoverForLife

Podrywacz
Za dzieciaka - jeździłem na rowerze po ścieżkach nad rzeką i zauważyłem dwie kobiety opalajace się na kocykach, leżały bardzo blisko krzaków do których się schowałem i walilem sobie mając dobru widok na ich opalone ciała w strojach kąpielowych. Miałem tak gdzieś 10-12 lat chyba. Nie chce mi się wierzyć, że mnie nie widziały, ani nie słyszały. Wydaje mi się, że byłem jakieś 3m od nich w tych krzakach.
Będąc trochę starszym chłopcem, wracałem od kolegi przez park, przede mną szła jakaś łaska, nie pamiętam dokładnie jak wyglądała, w co była ubrana, ale podnieciła mnie tak, że skręciłem w krzaki i po prosto sobie zwaliłem.
Kilka lat później będą z kolegą w kinie (chyba na jakimś horrorze) podjaralem się scenka gdzie laski chodziły z gołymi cyckami. Rączka trafiłem do kieszeni i zwaliłem sobie siedząc koło kolegi.
Pozdrawiam
 
Mężczyzna

Martin 101

Seks Praktykant
W lesie jest mega podniecająco zwłaszcza gdzieś blisko drogi jak się słyszy przejeżdżające samochody, najlepiej rozebrać się kompletnie do naga adrenalina i podniecenie jest na maksa ;)
Kompletnie nagi ale za to pokryty błotem od stóp po głowę masturbowałem w nad rzeką. Podniecenie i adrenalina na najwyższym poziomie.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry