• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Wasza pierwsza masturbacja i pierwszy orgazm

Mężczyzna

RavenInTheSky

Cichy Podglądacz
Nie umiem dokładnie umiejscowić w czasie tego zdarzenia, ale wydaje mi się, że miałem ok. 13 lat. Miałem już teoretyczną wiedzę o dojrzewaniu, bo niby przypadkiem znalazłem w domu książkę na ten temat ;) Oczywiście dziś już wiem, że miałem ją znaleźć. Z niej dowiedziałem się o takim zjawisku jak masturbacja. Pewnego popołudnia, gdy byłem sam w domu, czytałem jakieś czasopismo, które kupowali rodzice. Była w niej rubryka z poradami lekarza czy seksuologa. Nie pamiętam jaki akurat temat był na tapecie, ale podnieciło mnie jego czytanie. Zacząłem tak trochę bezładnie dotykać się i po niedługim czasie poczułem megaprzyjemność, której towarzyszył dość obfity wytrysk:) Od tego momentu już nie było w tym przypadków;)
 
Mężczyzna

jacek1987

Biegły Uwodziciel
U mnie było w sumie prosto - wieczorem przed snem miałem mega erekcję. Co noc. Lubiłem spać na brzuchu i jakoś tak odkryłem, że pocieranie penisem o łóżko jest przyjemne. Zacząłem to robić dłużej i pewnego dnia wielka fala rozkoszy ogarnęła moje ciało. Byłem w szoku - nie wiedziałem co się stało. Dostałem potem dreszczy i autentycznie bałem się, że mam gorączkę i jestem chory. Ale przy tym było to niezwykle przyjemne - nigdy wcześniej nie czułem tak wielkiej przyjemności.
Następnego dnia postanowiłem ponownie spróbować przeżyć tę przyjemność i tak już praktycznie każdego dnia aż do dziś. Po drodze poznałem klasyczną metodę pieszczenia penisa dłonią. Od lat jest to moja ulubiona metoda. W sumie to nie pamiętam, kiedy ostatnio pocierałem o łóżko - chyba lata temu.
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
Czy czesta masturbacja w moim wieku nie jest dziwna
Tzn. w jakim wieku?
Robię to 3 razy dziennie
Różni ludzie mają różne potrzeby seksualne.
Dopóki zaspokajanie tych potrzeb nie przeszkadza im w prowadzeniu normalnego życia, w uczeniu się, studiowaniu, pracy i obowiązkach domowych, to wszystko jest ok.
Co innego jest wykonywać czynności seksualne dla przyjemności, a co innego z przymusu, np. kompulsywnie. No ale zaburzenia obsesyjno-kompulsywne nie mają charakteru seksualnego, tylko są ogólnym problemem psychicznym. Którego najwyżej jednym z objawów jest kompulsywna masturbacja, a przyczyna leży nie w popędzie, tylko gdzie indziej.
IMHO 3 razy dziennie jeszcze mieści się w granicach normy.
 
Mężczyzna

Mardux

Cichy Podglądacz
W tym wieku każdy odkrywa siebie więc warto próbować i kombinować. Nie ma co się przejmować. Tak jak pisali wcześniej. Dopóki ci to nie zaburza codziennych innych czynności to wszystko jest w porządku. A nawet jeśli zacznie to warto się na chwile zatrzymać i porozmawiać z kimś starszym albo nawet udać się do seksuologa aby podpowiedział jak sobie z tym radzić. Ale to już skrajne przypadki.
 
Mężczyzna

d0n0r

Nowicjusz
Ja miałem w łazience. Nic szczególnego, ale to co mnie śmieszy do dziś, to strach, że jak pierwszy raz ściągnąłem napletek z żołędzia, to myślałem, że mi odpadnie (nie napletek)☝🏼 Do końca dnia miałem traumę 😂
 
Kobieta

Monika77

Cichy Podglądacz
Kiedy pierwszy raz w życiu się masturbowaliście i kiedy mieliście pierwszy orgazm ?.

U mnie było tak że jako 16 letnia dziewczyna chciałam spróbować stymulacji łechtaczki bo byłam ciekawa jakie to uczucie. Wyszłam z wanny ubrałam szlafrok i poszłam do mojego pokoju. Szlafrok poszedł na wieszak a ja całkiem nago położyłam się na łóżku, nogi w szeroki rozkrok i jedną ręką masowałam sobie piersi a drugą kręciłam w okolicach łechtaczki czując napływającą rozkosz. Ale doszłam do pewnej granicy gdzie podniecenie nie rosło więcej więc zmieniłam pieszczoty. Palec wskazujący położyłam na łechtaczce i szorowałam nim w górę i w dół jednocześnie rytmiczne naciskając na nią. Podniecenie rosło, rosło i nagle eksplodowałam. Mocno mną wzdrygneło, napiełam swoje ciałko, nogi zgiełam w kolanach a palce w stopach zgieły się jakbym chciała coś nimi złapać i wydałam z siebie dosyć mocny okrzyk. Następnie czuję ulgę a jednocześnie jakbym straciła całą moc. Tak to wyglądało w skrócie. Tak mi się to spodobało że robię to od wielu lat w ten sam sposób.

A jak wyglądało to u was ?.
A to ja pamiętam bardzo dobrze miałam może 10 lat było to na koloni wraz z kolegą poszliśmy się kompac razem myślenie dziecinne wtedy zrobiło mi się ciepło rozebraliśmy się do naga i weszliśmy pod prysznic nagle coś mnie pokusili żeby wziąć jego penisa do buzi i wyraził zgodę na początku nie widziałam co mam robić zaczęłam ssać a on zaczął wydawać jęki i tak kilka razy potem się położyłam i wziął się za moją cipkę lizzal ssal wkładał języczek coraz głębiej aż nagle tak jak bym w sobie eksplodowała posadziliśmy chwilę i potem ja go doprowadziłam do orgazmu orgazm na buzię zapamiętam na całe życie ta sytuacje
 
Mężczyzna

Arno45

Podrywacz
Ktoś tu pomylił dział, albo opowiadania albo fantazje które się nie spełnią, albo obudzilem-łam się zlana zimnym potem ale wątku o snach erotycznych chyba nie ma.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry