• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Wasza pierwsza masturbacja i pierwszy orgazm

Mężczyzna

RavenInTheSky

Cichy Podglądacz
Nie umiem dokładnie umiejscowić w czasie tego zdarzenia, ale wydaje mi się, że miałem ok. 13 lat. Miałem już teoretyczną wiedzę o dojrzewaniu, bo niby przypadkiem znalazłem w domu książkę na ten temat ;) Oczywiście dziś już wiem, że miałem ją znaleźć. Z niej dowiedziałem się o takim zjawisku jak masturbacja. Pewnego popołudnia, gdy byłem sam w domu, czytałem jakieś czasopismo, które kupowali rodzice. Była w niej rubryka z poradami lekarza czy seksuologa. Nie pamiętam jaki akurat temat był na tapecie, ale podnieciło mnie jego czytanie. Zacząłem tak trochę bezładnie dotykać się i po niedługim czasie poczułem megaprzyjemność, której towarzyszył dość obfity wytrysk:) Od tego momentu już nie było w tym przypadków;)
 
Mężczyzna

jacek1987

Biegły Uwodziciel
U mnie było w sumie prosto - wieczorem przed snem miałem mega erekcję. Co noc. Lubiłem spać na brzuchu i jakoś tak odkryłem, że pocieranie penisem o łóżko jest przyjemne. Zacząłem to robić dłużej i pewnego dnia wielka fala rozkoszy ogarnęła moje ciało. Byłem w szoku - nie wiedziałem co się stało. Dostałem potem dreszczy i autentycznie bałem się, że mam gorączkę i jestem chory. Ale przy tym było to niezwykle przyjemne - nigdy wcześniej nie czułem tak wielkiej przyjemności.
Następnego dnia postanowiłem ponownie spróbować przeżyć tę przyjemność i tak już praktycznie każdego dnia aż do dziś. Po drodze poznałem klasyczną metodę pieszczenia penisa dłonią. Od lat jest to moja ulubiona metoda. W sumie to nie pamiętam, kiedy ostatnio pocierałem o łóżko - chyba lata temu.
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
Czy czesta masturbacja w moim wieku nie jest dziwna
Tzn. w jakim wieku?
Robię to 3 razy dziennie
Różni ludzie mają różne potrzeby seksualne.
Dopóki zaspokajanie tych potrzeb nie przeszkadza im w prowadzeniu normalnego życia, w uczeniu się, studiowaniu, pracy i obowiązkach domowych, to wszystko jest ok.
Co innego jest wykonywać czynności seksualne dla przyjemności, a co innego z przymusu, np. kompulsywnie. No ale zaburzenia obsesyjno-kompulsywne nie mają charakteru seksualnego, tylko są ogólnym problemem psychicznym. Którego najwyżej jednym z objawów jest kompulsywna masturbacja, a przyczyna leży nie w popędzie, tylko gdzie indziej.
IMHO 3 razy dziennie jeszcze mieści się w granicach normy.
 
Mężczyzna

Mardux

Cichy Podglądacz
W tym wieku każdy odkrywa siebie więc warto próbować i kombinować. Nie ma co się przejmować. Tak jak pisali wcześniej. Dopóki ci to nie zaburza codziennych innych czynności to wszystko jest w porządku. A nawet jeśli zacznie to warto się na chwile zatrzymać i porozmawiać z kimś starszym albo nawet udać się do seksuologa aby podpowiedział jak sobie z tym radzić. Ale to już skrajne przypadki.
 
Mężczyzna

d0n0r

Nowicjusz
Ja miałem w łazience. Nic szczególnego, ale to co mnie śmieszy do dziś, to strach, że jak pierwszy raz ściągnąłem napletek z żołędzia, to myślałem, że mi odpadnie (nie napletek)☝🏼 Do końca dnia miałem traumę 😂
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry