• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Wasz ostatni lodzik? Kiedy i jak wyglądał?

Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
Ja ogólnie lubię mocno i głęboko.
Byłem z panną i po oralu i seksie myślałem, że nic już więcej nie wykrzesa. Ale wzięła się do lodzika, powoli, bardzo powoli, zmysłowo, szepcząc miłe i odprężające słówka. Dałbym głowę, że tak nie dojdę i bach. Doszedłem :)
 
Mężczyzna

darek128

Seks Praktykant
po ostatnim lodziku spuściłem się żonie na usta i kutasem rozstarłem resztę spermy po twarzy, lubię patrzeć jak oblizuje usta i smakuje moją spermę
 
Kobieta

Shakalaka

Podrywacz
Jak wyglądał Wasz ostatni lodzik?
szybko, uwinęłam się w dwie minutki 😈
Kiedy, Gdzie i w jakiej pozycji?
W pokoju na łóżku, grzecznie na kolankach. ✨
Część gry wstępnej, sam w sobie do końca?
Dla samej sztuki. 😁
Jaki wyglądał finisz czyli czy, gdzie i jak trysnęło?
Tak, prosto do gardła, trysnęło szybko i niespodziewanie. 😁
 

Ksawery750

Cichy Podglądacz
Byłem po nocce, żona poszła na rano do pracy.., wróciła do domu ja w łóżku jeszcze nago odsypiałem nockę, weszła pod koldrę i zaczęła ssać

Ps. Podobno był już sztywniutki jak zaczęła go pieścić ustami, takie pobudki są jak lukier na pączku :)
 
Mężczyzna

tomekwaawa

Cichy Podglądacz
Byłem po nocce, żona poszła na rano do pracy.., wróciła do domu ja w łóżku jeszcze nago odsypiałem nockę, weszła pod koldrę i zaczęła ssać

Ps. Podobno był już sztywniutki jak zaczęła go pieścić ustami, takie pobudki są jak lukier na pączku :)
Zgadzam się, też to uwielbiam. Nic tak dobrze nie budzi jak ciepłe i wilgotne usta na penisie
 
Kobieta

Aga DP

Seks Praktykant
Ostatni lodzik w samochodzie, na parkingu pod Onyxem, po dziwkarsku.... On siedział na miejscu pasażera, ja klęczałam na fotelu kierowcy z wypiętą, prawie gołą pupą,byłam w mini i stringach:) chyba widzieło nas paru facetów,to znaczy mnie,ale bez reakcji. Finał w buzi...
 
Mężczyzna

Keny łest

Podrywacz
Ostatni lodzik w samochodzie, na parkingu pod Onyxem, po dziwkarsku.... On siedział na miejscu pasażera, ja klęczałam na fotelu kierowcy z wypiętą, prawie gołą pupą,byłam w mini i stringach:) chyba widzieło nas paru facetów,to znaczy mnie,ale bez reakcji. Finał w buzi...
A jakby ci faceci podeszli i zaczęli oglądać to byś przestała czy dokończyła co zaczęłaś?,,,😂
 
Mężczyzna

Mariano-1985

Podrywacz
Poprzedniej nocy żona przed snem nabrała ochoty na lodzika, zaatakowała mnie jak leżałem w łóżku. Sam lodzik doskonały 😍 dużo śliny, głęboki, jajka masowane ręką, no bajka. Finał w ustach z połykiem❤️❤️ codziennie mógłby być tak dopieszczany😂😂😂
 
Mężczyzna

WscieklyRuchacz

Seks Praktykant
No nie powstrzymam sie i musze sie pochwalic. Ostatni lodzik to bylo bardziej pieprzenie w usta trzymajac zone za wlosy, gdyz nie mogla uzywac rak. Musiala sie na nich wspierac zeby wypinac dupke kochankowi ktory w tym czasie bral ja od tylu.
A przedostatni lodzik (moze pol godziny wczesniej) to widok dwoch kutasow w jej ustach i zwinny jezyczek przeskakujacy z jednego panisa na drugi. Sorry za mozliwe problemy gramatyczno-ortograficzne ale musze walczyc z erekcja kiedy sobie to przypominam:p
 
Mężczyzna

Slavo

Biegły Uwodziciel
Ostatni wczoraj. Najpierw kąpiel w basenie w którym grzałem cały dzień wodę więc miała ok 30 stopni. Żonka zrzuciła ciuchy i siesielismy pijąc wino dość długo. Później masaż przy naszej muzyce, jakoś tak płynnie przeszedłem do masażu jej stref intymnych (na co mi wcześniej nie pozwalała) co ja dosłownie rozpaliło. W pewnym momencie przerwała i zajęła się moim drągalem. Dość długo go masowała i lizał ale nie skończyłem. Można powiedzieć łodzik bez finału ale było przyjemnie a kończyć wolę w ciepłym wnętrzu jej cipki.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry