• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

W jakim miejscu najczęściej lubicie kończyć?

Mężczyzna

damdam

Podrywacz
Ciekawe skąd się wzięła moda z tym wytryskiem na twarz,nie mam nic przeciw temu,ale w usta jest bardziej estetycznie.Gdy byłam w liceum,panowała moda z finałem na piersi lub brzuch ,mowa oczywiście o robieniu loda,przy penetracji bywało różnie.
Nie wiem skąd to, ale mi osobiście nie przypadło do gustu spuszczać się kobiecie na twarz, czy też włosy, być może przez to, że mam tak, iż stawiam sie w sytuacji kobiety i tak bym sam nie chciał 🤷‍♂️
 
Mężczyzna

damdam

Podrywacz
Na początku myślałam że oni po prostu nie trafiają w usta ,ale okazało się że to tak ma być ;)
Taka jest prawda, że gdy kobieta sama chce na usta, to weźmie do ręki i sama sobie trafi, mnie osobiście nie rajcuje to, by spuszczać się na twarz, chyba że dostanę takie "polecenie" czy też będzie ono związane z inną częścią ciała, wtedy już to jest inna kwestia 😊
 
Mężczyzna

GentalmanAnalny

Nowicjusz
Moje partnerki zazwyczaj aby w środku kończyć wymagały i mi też się to podoba 🤔 Oczywiście po dłuższym czasie moje fantazje zaczęły schodzić na usta czy piersi ☺A już najbardziej marzy mi sie wytrysk na pełnej w gardło dziewczyny 😈❤ Aż ciarki mam od samego pisania o tym 😁No i oczywiście aby sama z tego odczuła przyjemność czy podjarke 🤔😈😈😈
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry