• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

W jakim miejscu najczęściej lubicie kończyć?

Mężczyzna

yesandno

Cichy Podglądacz
Ja uwielbiam do ust i na twarz, ewentualnie na piersi i wmasować w ciało.
Ale nie miałem możliwości a marzy mi się w cipkę i w dupcię
 
Mężczyzna

darek128

Seks Praktykant
jeśli chodzi o mnie to chciałbym kończyć w ustach ale żona nie bardzo lubi, więc najczęściej kończę na twarzy ona też lubi mieć zalaną buzię czasami na piersi i pupę, mnie kręci jak kończę na jej włosach ale ona w zależności oczywiście od od okoliczności czasami się na mnie złości
 
Mężczyzna

NaWesoło

Podrywacz
Nie używam lateksu a lubię kończyć jak należy więc usta lub tylek. Ewentualnie jak mnie najdzie to na twarz ale żona się nieraz denerwuje jak jej na wlosy poleci.
 
Mężczyzna

Euphorian69

Nowicjusz
A ja uwielbiam na twarz :p hehehe Fajnie jest też czuć jak "sosik" spływa między pośladkami :p W buzi też lubie ale dużo musi tego być ;) najlepiej od dwóch-trzech chłopaków o tym marze ostatnio :p
Marzę by być jednym z tych trzech chłopaków. A co do mnie uwielbiam skończyć tam gdzie sobie życzy kobieta.
 
Mężczyzna

Euphorian69

Nowicjusz
Ja lubię, jak chłopaka kończy we mnie albo w ustach.

Ja nie uwazam zeby wytrysk na twarz byl upokarzajacy... Czasami jest poprostu ''niedogodny'' (niewiem jak to inaczej ujac;)) gdy np.mamy za chwile gdzies wyjsc a ja musialabym robic od nowa makijaz.. sprawa czysto techniczna..:) chociaz w chwilach uniesienia pomijam i te drobna niedogodnosc.. Osobiscie lubie kiedy moj facet konczy w moich ustach, na jezyku i przy okazji na twarzy.
Oczywiście, że masz rację. Ale to też kwestia indywidualna. Jedna kobieta będzie nie znosić spermy na sobie, nie weźmie peniska partnera w usta, A druga bez spermy we włosach i fiacie w gardle nie uzna seksu za udany.
 
Mężczyzna

Euphorian69

Nowicjusz
Ja lubie do cipki i na posladki lub na cipke, nie przepadam na twarz bo później kleją mi sie włosy, ale między pośladki bardzo lubię bo to takie przyjemne ciepelko tam :)
Kleją się włoski?? Marlenkuś, to wtedy razem szybciutko do kąpieli i jeszcze raz seksik, czyż to nie jest piękne wyjście z problemu, gdy partner pieszcząc Cię myje twoje włosy, i w między czasie jeszcze penetruje od tyłu, hmm?
 
Mężczyzna

damdam

Podrywacz
Kleją się włoski?? Marlenkuś, to wtedy razem szybciutko do kąpieli i jeszcze raz seksik, czyż to nie jest piękne wyjście z problemu, gdy partner pieszcząc Cię myje twoje włosy, i w między czasie jeszcze penetruje od tyłu, hmm?
edytuj posty i dołączaj odpowiedzi, zobacz jak to wygląda, 3 posty pod rząd nastukałeś, po to jest edycja (n)
 
Mężczyzna

Libertyn

Cichy Podglądacz
To zależy od nastroju i pozycji. Najczęściej kończymy w środku. Lubie połączyć to z ostatnimi, mocnymi pchnięciami i usłyszeć jęki rozkoszy partnerki:). Kiedy robi mi loda najczęściej kończę w ustach, bo lubi smak spermy. Czasami kiedy kleczy, spuszczam jej się na twarz, kiedy mam ochotę dominować i to jest tego wyrazem. P.s.Czytając to forum stwierdzilem, ze za rzadko tryskam miedzy pośladki, a moja partnerka ma bardzo zgrabną pupę i widok będzie cudowny:))). A różne warianty od tylu bardzo lubimy.
 
Mężczyzna

LikeFirstStep

Nowicjusz
Nie mam ulubionego miejsca. Powiedziałbym, że różnie, w zależności od pozycji. Na nogach, piersiach, brzuchu, pośladkach, w ustach, jeśli partnerka ma na to ochotę. Czasami lubię nie kończyć i "pomęczyć" partnerkę. Wtedy podniecam się sprawianiem jej przyjemności, a jednocześnie nie jest to na tyle podniejace, aby skończyć i to jest dla mnie przyjemne. Polecam ;p
 
T

thylaris

Guest
Ja na przykład lubię z moją partnerką kończyć na jej stópkach uwielbiamy to, oczywiście najlepiej jest w środku i w dodatku jak oboje mamy orgazm hmmm w tedy jest mega. Ogólnie również zależy w co się aktualnie bawimy.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry